Джонсонюк• Изменено 19 января 2024
Хочеться змін
Хочу бути щасливою, отримувати велику зарплату (ну може не велику, а так щоб вистачало покрити потреби і лишилося ще стільки ж), виглядати як утриманка, бути стрункою, підтягнутою, з гарним волоссям, сяючою шкірою.
В принципі,я знаю що можливо все, але чогось мені не вистачає, ну окрім розуму.
Є в мене знайома, була така звичайна сільська дівчина, працювала адміністратором, важила кілограм 80 і виглядала як тітка. Вона пішла в спортзал, схудла, зробила груди, змінила направлення діяльності, буквально за кілька років придбала авто і квартиру в Одесі, звичайно не обійшлося без чоловіка, але ж я розумію що менеджер з зарплатою як в неї, квартиру купити не допоможе.
Трохи сумно що хтось може, а я на жопі рівно всілася і чекаю на диво.
Вже тиждень на кето, сходила до косметолога, почала раніше прокидатися, проходжу курс масажу (просто загальний, не фанат лімфодренажного чи антицелюлітного),може так потроху і приведу себе до бажаного.
Що скажете?
МаксХмара• 19 января 2024
Step by step). По чуть-чуть и все получится, главное не останавливаться. Не искать оправдания, почему сегодня я не проснусь раньше или съем ведро мороженого).
неДодекаэдр• 19 января 2024
Стань сам тим, на кого хочеш бути схожим
Це легко
Вийди з зони комфорту
Це легко
Вийди з зони комфорту
Джонсонюк
• 19 января 2024
Легко ’вийти з зони комфорту’ коли є на це гроші.
Я за ботокс віддала три тисячі, це тільки лоб, наступний прийом вже в лютому, зробимо біорев, аби гроші були і не треба було ходити в офіс з 8 до 17, може швидше б діло пішло
Фрикаделька• 19 января 2024
Ответ дляДжонсонюк
Ищите мужика)
Работа работой, карьера карьерой, а помощь и покровительство мужчин никогда не бывают лишними)
Джонсонюк
• 19 января 2024
Ответ дляФрикаделька
Ищите мужика)
Та в мене чоловік поки є.
Я ще трохи посумую і одразу знайду собі підходящого дядька)
Ку-кусик• 19 января 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Це легко
Вийди з зони комфорту
Це легко
Вийди з зони комфорту
Я так довиходилася до психосоматики і депресії, тепер прислухаюся до себе
Джонсонюк
• 19 января 2024
ну я просто теж вже не дівчинка, мені трохи за тридцять, син вже підріс (12 років), то можна і собою зайнятися, бо скільки там ще того життя лишилося, хто знає
неДодекаэдр• 19 января 2024
Ответ дляДжонсонюк
Легко і без грошей
А я купила в Єві масажну олію за 100 грн
Камінь гуаша за 40 грн в Аврорі та щітки для масажу по 60 грн
Масажер за 350 грн на пром
Круг в мене є ще з дитинства
Масажі обличча сама , антіцел сама, чудово виглядаю
Тіло підтягнуте , обличчя сяє щастям
Зуби в мене свої гарні рівні від природи
Масажер за 350 грн на пром
Круг в мене є ще з дитинства
Тіло підтягнуте , обличчя сяє щастям
Джонсонюк
• 19 января 2024
Доречі, про зуби, влітку усі пролікувала, у жовтні зробила чистку, відчуваю що вже ’не то’, зуби то проблема ппц
БолеИменее• 19 января 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Це легко
Вийди з зони комфорту
Це легко
Вийди з зони комфорту
Як всі обридли з цією зоною комфорту, з якої завжди треба чомусь виходити. Знати б, що це таке взагалі комфорт. З чого власне виходити?
неДодекаэдр• 19 января 2024
Ответ дляБолеИменее
Як ви всі обридли зі своїм ниттям , лише язиком бла бла хочу хочу , а підняти дупу зробити крок облом, а ще оце - по блату, їй повезло, там батьки і т д і т п
Стільки інфо безкоштовної - сядь вчися читай приміняй , нє, буду нить і казати , що їй повезло , бо в неї блат