Топтунша• 19 января 2024
Результати МРТ
Може хтось зможе прокоментувати, буду вдячна.
Жінка, 67 років. На фоні високого тиску був приступ чи то паніки... Трусило тіло і після того защемило одну ногу. Ходила, але в лежачому положенні підняти її не могла. Було лікування невролога, через 10 днів попустило.
Зробила МРТ, пішла з ним в приватний центр вертебрології (по знайомству). Там сказали є купа проблем, лікування 3 місяці, кошти космічні. При цьому діагнозу як такого не поставили, що будуть лікувати-незрозуміло.
Подивіться, будь ласка, на заключення. Чи по ньому можна сказати простими словами наскільки серйозні проблеми? Дякую.
Атятя_тётя• 19 января 2024
Скажу так, не смертельно.
Для її віку нічого страшного і нового.
Шукайте невролога нормального. Це не вилікувати вже, лише підтримувати.
Для її віку нічого страшного і нового.
Топтунша
• 19 января 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Скажу так, не смертельно.
Для її віку нічого страшного і нового.
Дякую
Розумна Губка• 19 января 2024
Тож все написано у ’висновок’.
Проконсультуйтесь в різних неврологів.
Бутербродница• 19 января 2024
Високий тиск - її трусило - не може підняти ногу і ви робите тільки МРТ хребта?
У жінки міг бути також мікроінсульт!
Топтунша
• 19 января 2024
Ответ дляБутербродница
У жінки міг бути також мікроінсульт!
Я ж написала, що було лікування в невролога. Ніяких ознак інсульту не було виявлено. Лікування було протизапальне і заспокійливе.
Млинець Мій• 19 января 2024
Я б радила до невролога або нейрохірурга на консультацію. Форамінальне випинання, це не дуже добре