Власне,1,5 роки тому почали зʼявлятися осередки ендометрію у яєчнику,зараз на узі вже є поліп та група кіст,одна з яких 3 см із «включенням»(онкомаркери нижче норми ),хоча зазвичай при ендометріозі са-125 підвищений. Лікар прописала приймати 6 міс Мітрен(аналог Візану)та Квінол-дуо (індол),гормональні пити не наважуюсь,бо вже начиталася про «побочки»..планую запитати думку іншого лікаря, разом з тим питання до тих,хто стикався з цією проблемою :
Чи є у вас досвід лікування не гормональними препаратами(на рослинній основі)?Чи були побічні ефекти від прийому Візану/Мітрену?Чи вдалося позбавитись від ендометріозу?
Татьяна-bfd8• 19 января 2024
Мне с кистой эндометриоидной назначили уколы золадекса. Пока не могу дать отзыв, сегодня только первый сделали
Viktiriia-ec46• 19 января 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
я вам співчуваю( без сарказму
Дуже схожа ситуація на вашу. Візан пропила 1 рік,набрала вагу,мазня була перших 3 місяці,нудило постійно на ньому,голова боліла стабільно.Результат-кісти не росли,вогнища суттєво зменшилися.Але через півроку на фоні відміни Візана почався стрімкий ріст кіст-5 і 6 см на обох яйниках,і в результаті лапароскопія по їх видаленню.Яйники зберегли.Після операції півроку Візан,потім КОКи 1 рік.Після відміни КОКів знову почався ріст кіст на яйниках і збільшення кількості вогнищ.Зараз по 2см на обох.Лікарі знову пропонують ту ж схему -Візан,потім КОКи.Чесно,зараз нічого не роблю.Я задовбалася його лікувати,але мені вже 42,і вагітностей не планую.
Татьяна-bfd8• 19 января 2024
Ответ дляViktiriia-ec46
я вам співчуваю( без сарказму
Я пока верю в лучшее) надеюсь поможет лечение. Лапаро не рекомендуют вообще потому что детей меня еще нет . И есть риск остаться без яичника
Viktiriia-ec46• 19 января 2024
Ответ дляКati
А чому?ніколи не чула про цей препарат..я так розумію це інʼєкції?
так, штучний клімакс на цьому препараті
Ответ дляtalatala1
Оце Ви намучились..дякую,що відгукнулися!
Називається,одне лікуєш,а інше…(
Я от теж думаю, що буде якщо не пити гормональні..?
У вас підвищений був рівень естрогену?лікар каже це через гормональний збій
Мені 38 років,дітей немає,сказали якщо плануєте ще,то краще не видаляти ті кісти ..
Називається,одне лікуєш,а інше…(
Viktiriia-ec46• 19 января 2024
Ответ дляКati
На Візані теж..
ні, візан-це інша дія, це ваш організм буде вічно ’вагітний’, теж не має місячних. я вам написала в приватні повідомлення
Ответ дляКati
Називається,одне лікуєш,а інше…(
У мене два лікарі були іншої думки і радили видалення. Чим більша кіста, тим менше залишається здорових тканин яєчника, плюс ризики розриву
VitalinkaGL• 19 января 2024
Нет,не принимала
У меня это общая проблема,еще с детства,три раза во рту удаляли кисты.
Чистили два раза(кисты,эндометриоз),в гинекологии.
Предлогали гормоны,я почитала и отказалась.Пока,5 лет прошло,все нормально.
Держу на контроле,мне 42.
3х я успела родить.
Держу на контроле,мне 42.
3х я успела родить.
У меня запущеный эндометриоз был и есть,операция была 6 лет назад, эндометриоз это такая гадость(((, может поразить не только яичники, был поражен кишечник, мочевой пузырь,живот болел очень. Кок пила три месяца до операции,первый месяц было очень сильное кровотечение.На эндометриоз это никак не повлияло.Был удален один яичник, теперь есть постоянные проблемы по гинекологии, не могу вылечить цистит, у врачей стандартные протоколы лечения, предлагают мирену ставить.В первую очередь вам нужно вылечить все зппп инфекции,воспаление т к эндометриоз может быть от этого.
Ответ дляmaijolika
Так,до речі,у мене на фоні війни 1.5 роки тому почалася молочниця,кожен міс після місячних запалення…чим я тільки не лікувала,вже назначили комплексне лікування (після курсу лікування ще 3 міс пити флуконазол один день),пʼю вже 2 місяці по цій схемі,але от зараз знов запалення виявили на мазку,а кандиду ні
У мене й підозра, шо ендометріоз міг зʼявитися на фоні не вилікуваного запалення..
Ответ дляКati
Називається,одне лікуєш,а інше…(
Ні,в мене ідеальні аналізи гормонів.Це загадка для лікарів чому так.Мій випадок-це ще раз підтвердження,що повністю вилікувати гормонами його не можливо.І таких випадків я чула багатенько.Я зараз більш схиляюся до того,що треба підвищувати імунітет і шукати джерела запальні ,які дають зниження імунітету,і тоді з ендометріозом буде легше.Ц е нові віяння в лікуванні ендометріозу на Заході
Ответ дляtalatala1
От і я думаю,якщо всі гормони в нормі,можна собі цими гормональними такий збій в організмі зробити…
Ответ дляinna5577
Сколько вам лет, какие жалобы, детей планируете?
Мені 38,найближчий рік не планую і справа в тому шо із скарг лише якесь хронічне запалення(знаходили молочницю,або уреаплазму),лікувалась,але знов вилізло ,а кровотеч між циклами або дуже болісних місячних ніколи не було
Тобто симптоми ендометріозу мене взагалі не хвилюють,він знайшовся вперше 1.5 роки тому випадково на узі
Ответ дляКati
Запалення потрібно вилікувати, воно тільки погіршує перебіг ендометріозу, ніякі трави на ендометріоз не подіють, тільки візан і приймати треба пару років, і це не клімакс, ви не вірно розумієте процесси, на ньому треба застерігатись від вагітності, це не контрацептив, аналогів краще уникати.
Ответ дляinna5577
Схоже шо Ви лікар?)
Щодо запалення так,розумію шо це може ускладнювати перебіг,але не щастить поки з лікарями,лікування не діє,точніше діє але до наступного циклу)
Щодо гормональних,мої опасіння справедливі,бо багато дівчаток описали свої історії,коли прийом гормональних спровокував нові кісти,той же Візан,тому я поки вивчаю цю тему і цікавлюсь досвідом..
Ответ дляКati
Я до речі читала роботу одного американського лікаря,який писав що молочниця і ендометріоз завжди ходять разом(
Ответ дляtalatala1
От власне,получається що при ідеальному гормональному балансі лікування ендометріозу його руйнує,і вилазять інші гормонозалежні хвороби
Так, це виходить нон-сенс…і мені лікар сказав шо не треба на гормон здавати взагалі,бо 100% доведено шо ендометріоз від підвищеного естрогену,ок,але чому тоді не слід цей рівень перевіряти перед стартом прийому?
Ответ дляКati
От і я про це думаю,якщо все так відомо,то чому ця хвороба виникає в тисяч жінок з нормальним рівнем естрогенів?