спальное место• 19 января 2024
Броні і повістка. Чи можна не прийти по повістці якщо є бронь?
Ситуація така : є бронь з 15.01 по 24.03 . І є повістка на 22.01. ВЛК пройдена і визнаний придатним. Чи можна не прийти в військкомат оскільки є бронь чи можна цю бронь прислати листом , якщо так- то яким чином ? Боюсь що буде як минулий раз - бронь закінчується 20.01 визвали в військкомат для уточнення даних направили на влк а коли показав бронь то просто дали повістку на наступний день закінчення броні .
ИМХОля• 19 января 2024
Таки успели новое бронирование получить? Поздравляю.
Бронь не отменяет обязанность являться по вызову в ТЦК, могут оштрафовать. А там смотрите, может не захотят возиться, а может захотят.
Хтомолодець? Я!• 19 января 2024
Має з´явитися. А взагалі, нехай звернеться до мобіста на своєму підприємстві.
мегамоСГ• 19 января 2024
Вы так много тем создаете. А писали, что муж, как настоящий мужчина, готов воевать. А в ТЦК идти боитесь 😂
мегамоСГ• 19 января 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Де вручили повістку?
В ТЦК и вручили. Мужу автору выехать за границу надо было, а для этого направили в ТЦК
Личко Невеличке• 19 января 2024
Ответ длямегамоСГ
Капець
Меня много• 19 января 2024
Мій ходив отримати довідку. Багатодітна сімʼя. Відразу дали повістку, зʼявитися через рік для уточнення даних. Дали і довідку, і повістку. Зараз чоловік на роботі, вони з ним. Щось нове) кому цікаво можу потім фото кинути
оксюморон• 19 января 2024
Чоловік ходив, там спитали чого приперся, порвали і викинули. В мене ситуація взагалі цікава: ми не одружені, він незареєстрований зі мною, а прислали на мою адресу. Якісь доброзичливі люди, що не знають про бронь, можливо сусіди), що там працюють.
Меня много• 19 января 2024
Ответ дляЩедрик
Тож зрозуміло - не з´явиться, подадуть в розшук.
Моєму швагру дали повістку, він багатодітну родину має. Якраз збиралися закордон. Поїхав у військкомат не ходив
Киев_Елена• 19 января 2024
Автор, пусть муж заказным письмом бронь в военкомат отправит. Т.е. он известил что у него бронь. А то они очень хитрые)
Николай-b526• 19 января 2024
бронь-это бронь, повестка-это повестка, может они просто хотят посмотреть на ваше моральное состояние?
Николай-b526• 19 января 2024
Ответ дляКиев_Елена
дык, повестка на руках, на явку....
Вкусныйпончик• 19 января 2024
Ответ длямегамоСГ
Теж не зрозуміла, з одного боку автор за те, що справжні чоловіки мають захищать країну, а з іншого вже купа тем, з яких випливає, що вони бояться, щоб не забрали
У нас крупная компания - многие начальники всех рангов ходили по повестке вот перед НГ и после (типа медкомисию проходили м это верно - тк у многих кроме прочего было куплено типа непригоден но по факту это не так), хотя у всех есть бронь, ттт никого не забрали, другой повестки не выдали
Olga_Ololoeva• 19 января 2024
Мой муж ходил. Ему для оформления брони нужно было поменять приписное на военник, пошёл туда проходил комиссию. Сам же попросил дать повестку, чтоб лишний раз не спрашивали чего припёрся, тк ходил он как на работу тула 🤣
Ничего бронь сделали. Потом вызвали для актуализации данных. У них не видно было, что бронь есть. Пришёл, отметили и ушёл