Бла бла бла• 19 января 2024

Після кастрації кота

Призначали антибіотики після операції? І чи вдягали комір?
Пускаю бісики• 19 января 2024
комір вдягали бо ліз вилизувати, знімала тільки під час їжі, бо з коміром не міг і злився.
Про антибіотик - так, кололи в клініці

Щебетушка• 19 января 2024
Тільки комір. Але мені шкода стало котика, він в тому комірі ні поїсти, ні попити не міг, не вписувався в двері і повороти. Я зняла, не мучила тварину. Він не дуже лизався, все швидко зажило.
Залізна пані• 19 января 2024
Антибиотик кололи только в клинике 1 раз после операции. Воротник не одевали
автор Бла бла бла • 19 января 2024
Ответ дляПускаю бісики
Про антибіотик - так, кололи в клініці
Одноразово кололи чи курсом?
Пускаю бісики• 19 января 2024
Ответ дляБла бла бла
Одноразово кололи чи курсом?
разово на наступний день
Залізна пані• 19 января 2024
Ответ дляБла бла бла
Одноразово кололи чи курсом?
Курсом колят только при стерилизации кошки в течку
автор Бла бла бла • 19 января 2024
Ответ дляЗалізна пані
Коту призначили декілька візитів на антибіотик, заживає добре, не впевнена що потрібно
Залізна пані• 19 января 2024
Ответ дляБла бла бла
Моих котов стерилизует очень опытный доктор. Никогда не назначал антибиотик курсом
Покорительная• 19 января 2024
комір обов`язково, бо розлиже собі там
ліків не треба було, обробляти теж нічим не треба

Козачка• 19 января 2024
Віддали нам котика, сказали, що більше нічого не потрібно. Все ОК
ЛЮБА• 19 января 2024
Кололи антибиотик пролонгированного действия после кастрации , сказал следить за состоянием , было все ок , заживление . Воротник не одевала .
Нічна ненажера• 19 января 2024
Двох котів кастрували, і я вперше чую про комір
Першого в Україні, там лікар сказав, нічим не мазати- кіт буде вилизувати і таким чином все загояться швидше.
Другого кота у Нідерландах оперували, тут також ні коміра , ні антибіотика не призначали . Все ок із котами
ніколи такого не було• 19 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
Аналогично, забрали и все. Никаких воротников и антибиотиков
Нічна ненажера• 19 января 2024
Я більше скажу. У папи прибилися дві молоді кицьки, і своя була. Брат повіз до ветлікарні стерилізувати. Зробили операції, привезли їх додому майже ще під наркозом. Всі оклигали, без антибіотиків та комірів. У селі, майже в антисанітарних умовах, бо вони вдома не сиділи, лазили, де завгодно. Все зажило, я сама знімала шви, всі не вдалося, бо почали заживати швидко .Але лікар сказав, то не проблема-коти зубами повитягають зайве. Так і сталося.
То сільські кішки.
А мій був породистий , метис британської із тайським, все гуд.
Пишна молодиця• 19 января 2024
Кастрировала кошку и пса. Обоим врач делала блокаду антибиотиком. Раза 2, по-моему.
Поскольку каждый лечит по-своему, я бы слушала своего вета, а не искала примеры, как у кого было.
автор Бла бла бла • 19 января 2024
Ответ дляПишна молодиця
Так і робіть