Блакитна устриця• 19 января 2024

Це починається климакс

Здавала аналізи в грудні, гінеколог сказала є певні зміни нічого не призначала. Але цикл скоротився до 25 днів. І так мені зараз останні дні погано, сплю погано були припливи, а тепер ще встаю вранці і тошнить, а сьогодні чуть свідомість не втратила. Гляньте на аназіли. І може хтось якісь вітаміни порекомендує
автор Блакитна устриця • 19 января 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Давление меряете?
Низький завжди правда сьогодні при моєму 105 на 75 був 120 на 85
автор Блакитна устриця • 19 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
😰😰😰. У моїй сумочці купа таблеток,а причину знайти не можу .
І також по лікярях пройшлися. Я за три роки після корони відчуваю себе розбитою, ніколи так не було.
автор Блакитна устриця • 19 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
Тримайтеся, я Вас розумію. Ще 20 років як мінімум жити, а таке відчуття, що вже капець настав
Чорнобаївка• 19 января 2024
Предклимакс-вообще стрессовый процесс часто, а в условиях такой действительности-усугубляется. И не каждая женщина может взять себя в руки. Автор, может, начать с легких успокоительных типа пустырника?
автор Блакитна устриця • 20 января 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Легкі давно не діють все пройшла після корони
Копуша• 20 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
Авторко ,така ж ситуація,але ще й тиск скаче як неадекватний .Мені 41.
Ферритин не меньше 50?
А лучше 80-100
Чорнобаївка• 20 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Тогда, может, психиатр и АД? Я 9й год на них-без проблем.