Блакитна устриця• 19 января 2024
Це починається климакс
Здавала аналізи в грудні, гінеколог сказала є певні зміни нічого не призначала. Але цикл скоротився до 25 днів. І так мені зараз останні дні погано, сплю погано були припливи, а тепер ще встаю вранці і тошнить, а сьогодні чуть свідомість не втратила. Гляньте на аназіли. І може хтось якісь вітаміни порекомендує
Заела_пластинка• 19 января 2024
Почему у гинеколога не спросили за витамины, или у своего терапевта?
Пластилин_Колец• 19 января 2024
тест на вагітність зробили? бо ранішня нудота перший симптом :)))
мені 45, меншій 3 рочки. а я готувалася до клімаксу.
Блакитна устриця
• 19 января 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Та місячні 3 день
Пластилин_Колец• 19 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Та місячні 3 день
ага, моя остання вагітність була ´кольоровою´
Блакитна устриця
• 19 января 2024
Ответ дляНоу коммент
А сколько вам лет и как проявляются приливы?
40 лише, але саме з цього року цикл став не стабільний і скоротився. То в жар кидає. Пару раз серед ночі. А останній місяць просто бомба так голова крутиться. І ця нудота.
Блакитна устриця
• 19 января 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Бо тоді так не турбувало. Фактично від неї прийшла і за тиждень погано почалося
Блакитна устриця
• 19 января 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Ай, моя вагітність також була, але не така сильна і стошнило мене за неї 1 раз. Ц
Най хоч раз• 19 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Это может быть начало предклимакса. Он может длиться до климакса несколько лет.
Най хоч раз• 19 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Я бы ещё проверила гормоны щитовидки
Пьяная вишня• 19 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Авторко ,така ж ситуація,але ще й тиск скаче як неадекватний .Мені 41.
Гербарія сушу• 19 января 2024
Нет, ФСГ 10. При приближении к климаксу он от 20 и выше. Так что это не оно.
Кинг-Конгша• 19 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Климакса у вас нет, сходите к невропатологу и ременс полгода попринимайте
Подмигашка• 19 января 2024
Ох... У мене три місяці нема, а потім тиждень аж викручує. При нормальних аналізах.. але мені вже 50
Блакитна устриця
• 19 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Щиро дякую
Блакитна устриця
• 19 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
Що ж то таке? Я була здорова, я зараз виснаженна як лимон.
Блакитна устриця
• 19 января 2024
Ответ дляЖменятко
Это обычные признаки пмс
Просто для мене не типові.
Блакитна устриця
• 19 января 2024
Ответ дляНай хоч раз
Я бы ещё проверила гормоны щитовидки
Дякую за рекомендацію
Блакитна устриця
• 19 января 2024
Ответ дляПодмигашка
Що ж нам жінкам видно дано так страждати
Ms. Похвала• 19 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
А ЗАК здавали? Анемії немає?
Пьяная вишня• 19 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
😰😰😰. У моїй сумочці купа таблеток,а причину знайти не можу .
Гидроусилитель руля• 19 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Давление меряете?