Гарні диньки• 19 января 2024
27 недель ребенок больно бьет в бока, нормально?
Постоянно с одной и той же стороны, стоит мне лечь или сесть начинает лупить меня сильно, я аж подпрыгиваю от этих ощущений. Это нормально для этого срока?
Иногда бьет сбоку от пупка, иногда в районе над лобком, я не пойму в каком положении находится ребенок?
Гарні диньки
• 19 января 2024
Ответ дляЖена брата Админа
А до лікаря зверталися? Аналізи/УЗД в нормі?
Та сегодня первый день такое
Жена брата Админа• 19 января 2024
Ответ дляГарні диньки
Та сегодня первый день такое
Іноді буває, це нормально, то більш активний, то менш. Може сьогодні щось не так, наприклад, тиск впав, чи щось з´їли/випили стимулююче, чи мало рухалися - а погуляти не завадить в любу погоду. Чи навпаки, втомилися.
Ксерокопия ночи• 19 января 2024
Звичайно,це ненормально. Виховувати треба,дитина не повинна битися, ти більше маму.
Рятівник Малібу• 19 января 2024
В мене таке було,поки не перевернувся вниз головою .Зараз таке враження, що *пакує* валізи на вихід)))
Цвіпканя• 20 января 2024
В мене так гатила мала,а зараз(40тижень) то взагалі як впреться ноженятами,то очі в мене вилазять.Аналізи,узд в нормі.Просто активна дитина і має вже свій характер😂
Мама Чели• 23 января 2024
Постійно лупила🤣 саме не приємно було в Ребра, а все інше тєрпімо. Не хвилюйтесь малюк росте і йому все менше і менше місця в животику немає де булькатись