Пупуговка• Изменено 20 января 2024

Порадьте безкоштовного психіатра або з посильною оплатою

Потрібно на прийом
Можна навіть онлайн або Київ
Фоточки нема• 20 января 2024
Ответ дляНевгамовна сила
А в каком кабинете сидит? 111?
Чому у вас привʼязка до кабінету? Дивно. Там лікарі розписані по районам і в кожному кабінеті прийом іде в дві половини дня, та ще у кожного лікаря є години прийому по парним/непарним числам. Тому міняється і кабінет і лікар. В мене був 123

Фоточки нема• 20 января 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Что же мне так не везет. Но я с утра звонила с 10 до 13
Нужно после обеда попробовать позвонить
Спробуйте під кінець дня. Може зранку там запара?
Пухнасті штани• 20 января 2024
Буквально учора була на онлайн прийомі у Грінчук Валерія. Вона на Нивках приймає безкоштовно. Але тільки Київ. Я з Ірпеня. Так тільки приватно. 1000 грн. Але я їй задоволена. Другий раз звертаюсь
Невгамовна сила• 20 января 2024
Ответ дляФоточки нема
Родственник был в 111 кабинете. Говорил, что хороший врач. Но я не запомнила фамилию. Но он давно был, месяца 2 назад
Невгамовна сила• 20 января 2024
Ответ дляФоточки нема
Попробую! Спасибо!
Фоточки нема• 20 января 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Якщо у вас райони співпадають то попадете до того кого шукаєте. Мені теж порадили по прізвищу. Але коли я додзвонилася то сказали що такий не приймає. Назвали мені лікаря мого району. Я погуглила про неї і вирішила спробувати, бо вже писала що вона приймає в добробуті платно. Пішла спробувати, ніби непогана. Хоча і дуже далеко звісно
Редиска Я• 20 января 2024
Автор, реєструєтесь на Покупон, там у розділі лікарів є психологи, купляєте онлайн зустрічі за півціни. Спробуйте, недорого там
Редиска Я• 20 января 2024
Ось..на покупоні
Задолбулька• 20 января 2024
Ответ дляПупуговка
Я не розумію як зможе допомогти невролог, це більше як псих відхилення виходить?
Смотря какая проблема. Невролог, как и психиатр, может выписать рецептурные препараты. Всякие психотропные, нейролептики. АД или транквилизаторы и прочее

Ранковий базар• 20 января 2024
Ответ дляРедиска Я
Ось..на покупоні
Це ж психологи, а автору потрібен психіатр
Рожева юбка• 20 января 2024
Ответ дляПухнасті штани
А можете дати тел чи адресу?
Попадалочка• 20 января 2024
На Павловке Киев спросите Шкляревскую, супер врач
Пухнасті штани• 20 января 2024
Ответ дляРожева юбка
А можете дати тел чи адресу?
https://helsi.me/doctor/9973325d-3b2d-4093-9cac-41...
Мій не такий• 20 января 2024
Автор, зараз багато фондів надають безкоштовну психологічну допомогу. А там, якщо є необхідність, можуть і до психотерапевта записати також безкоштовно. Пошукайте і зверніться для початку
автор Пупуговка • 20 января 2024
Ответ дляМій не такий
А як це шукати? Ввела психотерапевт безкоштовно не знайшла нічого тому тут і написала
Мій не такий• 20 января 2024
Ответ дляПупуговка
ось, наприклад, можна за запитом ’безокоштовна психологічна допомога українцям’
автор Пупуговка • 20 января 2024
Ответ дляМій не такий
Але ж то психологічна? Мені саме психіатр потрібен
Мій не такий• 20 января 2024
Ответ дляПупуговка
ну Ви ж вмієте читати, в кінці кінців? Я ж написала, що якщо є необхідність, можуть і до психотерапевта записати також безкоштовно. Але спочатку психолог спілкується з Вами
автор Пупуговка • 20 января 2024
Ответ дляМій не такий
Ви якась нервна, запишіться до них

Мій не такий• 20 января 2024
Ответ дляПупуговка
Ви якась нервна, запишіться до них
Вам таки треба до психіатра. Шукайте далі, удачі
автор Пупуговка • 20 января 2024
Ответ дляМій не такий
Так, мені саме до психіатра. Я ж це і вказала.