Ася Карповна• 20 января 2024

Трясется как заяц. Кричит что в Европе начнется война. Что это?

Есть у меня подруга (иногда уже и язык не поворачивается подругой называть) в первых рядах слинявшая в эвакуацию. После этого два года фраз типа:
’Подумай о ребенке!! Ребенок погибнет благодаря тебе!!’ (это обращение адресовано ко мне, т.к. я остаюсь жить в Киеве. )

Все это сопровождается фотками из Диснейлендов, аквапарками и т.д. и стенаниями: ’Как же плохо в Европе!’.

Я уже перестала отвечать на звонки и т.д. Пытаюсь красиво закончить эти отношения.

Но теперь она меня достает истерическими сообщениями о том, что в Европе начинается война. Вот буквально последние часы перед началом чего-то страшного. Сегодня я её уже почти послала.

Кто-то может мне объяснить что там происходит? И чего она трясется как заяц?
4мама• 20 января 2024
Ответ дляlilu1990
Путін уже сказав яке перемир´я його цікавить - тільки на його умовах і точка. Ми свого нє отдадім.
Ну що він ще може говорити.

marydgayne• 20 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Дело не в том что за автор, была ли подружка.
Дело в проведении через сми запада определенного меседжа. Он есть.
Увидев тему, не вдаваясь в романизм и бытовое, поняла что ноги растут с спича адмирала. ( а там спичей пруд пруди уже было и до того)
И в этом ключе возникла дискуссия.
Тогда я соглашусь с мнением выше - эти все ’заготовить еду и фонарики’ говорятся с целью, чтобы оправдать все те миллионы, которые нам даются
lilu1990• 20 января 2024
Ответ для4мама
Ну що він ще може говорити.
Ну багато чого насправді може говорити. Усе залежить від переговорної позиції сторін. Наразі він чує силу за собою, за заходом слабкість і уступчивість
marydgayne• 20 января 2024
Ответ дляlilu1990
Розрахунок у путіна на виснаження і те що Україна втомиться воювати. В принципі, що ми і бачимо останнім часом.
Украина тут вообще маленький голос имеет. Устанем мы или нет - от нас не зависит. Мы держимся только до тех пор, пока нам помогают. то есть тут скорее опасность в том - утомиться ли Европа нам помогать...
lilu1990• 20 января 2024
Ответ дляmarydgayne
Уже і допомога ролі не грає. Люди втомилися від самої війни.
4мама• 20 января 2024
Ответ дляТимофейка
Ні, ви не так зрозуміли сьогоднішні наратив. НАТО нападе на ранку і вона буде поділена на багаааато дрібних частин 🤘🏼👍👍👍 ібо заї..ла вже всіх.
Ну, згадаєте моє слово 😁
Якщо б у демократів були кандидатури, які здатні взяти під хоч якийсь контроль ті частини - так би і було. Але там раби і алкашня. Просто тупо нема з ким буде говорити. А говорити треба. Нафта, газ, ядерка - з ким про ці питання говорити? З кадиркою?
tetnes• 20 января 2024
Ответ для4мама
Тут треба розуміти, що ідеологічно Америка та рашка - це два різних полюси. Хто б там не був при владі.
В Амереці була система захисту і стримування на попередньому президентстві Трампа. Але він нащупав і знайщов людей, що б це все обійти і паралізувати.
https://www.ponomaroleg.com/tramp-ne-budet-teryat-...

В случае нового прихода Трампа он не будет уже терять время.
Им будет руководить ярость и месть.
Он сразу назначит на ключевые посты подонков и агентов России, таких как генерал Флинн, Гейтс, Беннон, Джордан, Тейлор Грин и тд – Генпрокуратура, Пентагон, ФБР и тд.
Он будет преследовать своих врагов (демпартию и др.) как Путин – их будут сажать и убивать.
Он будет просто игнорировать Конгресс.

Тимофейка• 20 января 2024
Ответ для4мама
От що так, то так. Одне гівно там, куди не плюнь. Країна недо.
lilu1990• 20 января 2024
Ответ дляmarydgayne
Інколи сигара це просто сигара. Над Європою нависла реальна загроза війни з Росією. Наші досі в блаженному рожевому тумані як і перед 24 лютого
marydgayne• 20 января 2024
Ответ дляlilu1990
Люди устали от нее уже давно. Это первые месяцы все верили ,что такого пизде..а не будет, нам все будут усиленно помогать, коррупции у нас не будет, и мы всем миром прогоним рашку. Реалии догнали быстро.
lilu1990• 20 января 2024
Ответ дляmarydgayne
Я про тих людей, хто в окопах, а не про нас з вами. Ми ролі ніякої майже не граємо в розгортанні війни

Я мрію щоб мені відірвало ногу по коліно - каже солдат в інтерв´ю Бутусову. Щоб я міг поїхати на реабілітацію і відпочити.

І таких дофуя, повірте. І пофіг їм на кількість допомоги, танків і літаків.
marydgayne• 20 января 2024
Ответ дляlilu1990
Если бы над Европой что то нависло, то логичнее было бы шмалять сейчас по россии всем миром, чем ждать, пока они наклепают еще пол тыщи военных заводов и усилят свои связи с Китаем, разместят в Белоруси ядерку.
А Европа призывает воду набирать?) ну, бред... рассчитано на россиян
marydgayne• 20 января 2024
Ответ дляlilu1990

это как раз я знаю. тут не спорю. Мои все знакомые на фронте больше не питают розовых иллюзий
4мама• 20 января 2024
Ответ дляТимофейка
Їм (демократам) треба робити ставку на українців. Он скільки в нас гетьманів. Кожному по шматку рашки в якості репарацій :))) років на сто. Було б діло.
Тим більше що ті всі нафтогазові родовища - наші їх розвідували, розробляли, обслуговують. Так, мають давно расєйські паспорти і язики тримають в сраці від страху, але зміна режиму цей аспект змінить.
lilu1990• 20 января 2024
Ответ дляmarydgayne
Логічно то ваша логіка, чи натівська. У кацапів своя логіка.
marydgayne• 20 января 2024
Ответ для4мама
Сколько у нас гетьманов? я без стеба интересуюсь
4мама• 20 января 2024
Ответ дляlilu1990

Тю, моєму брату розтрощило стопу (штурмував посадки, 5 днів без зв´язку- посивіли ми тут усі), склали, 2 місяці в гіпсі, гіпс зняли - з милицями на фронт. Ще не відписався на які позиції його такого ’дієздатного’ (покійний вже мій батько з подібною травмою групу інвалідності мав). Вже про грижі та протрузії у хребті ніхто не говорить. І таких тисячі в окопах :(((
LudaSHS• 20 января 2024
Ответ дляmarydgayne
Почему ’ логично’ Европа не остановила Гитлера?
lilu1990• 20 января 2024
Ответ для4мама
Скільки ваш брат загалом прослужив?

Люсильда.ua• 20 января 2024
Ответ дляBransoletka
То вона готова прийняти автора з дитиною у себе чи як?
Ні вона вже збирається тікати з Європи і переховуватися у автора в Києві )))
4мама• 20 января 2024
Ответ дляmarydgayne
Та ні, якраз на європейський лохторат. Щоб усі забули словосполучення ’втомилися допомагати Україні’.
Втомилися - вода, ліхтарики....і далі за списком.
4мама• 20 января 2024
Ответ дляmarydgayne
потрошенко, тимошенко, кулявлоба, зелених он скільки 🤣🤣🤣
Anastasiya-f052• 20 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
почему новая Зеландия?
такого бреда я еще не слышала)
Бред? Почему?
Есть возможность что она будет далеко от эпицентра заварухи. Там нет большого количества враждебной ядовитой живности (по сравнению с Австралией).
Я могу ошибаться. Как и все люди.
Да и кто знает как и насколько кого заденет.
4мама• 20 января 2024
Ответ дляlilu1990
Скільки ваш брат загалом прослужив?
Вже більше року. Він не з самого початку, без досвіду був, поки навчання поки розподіл.
З кінця 2022. Але жодного разу додому не відпустили, от лише після операції тільки.
Люсильда.ua• 20 января 2024
Ответ дляlilu1990
А що робити?
У нас тільки два виходи
1) зібрати нерви в кулачок, просити допомоги у інших країни, триматися і вірити у перемогу!
2) здатися...
Але чи буде краще в стані рабстві ніж у стані війні?
Люди, давайте все ж таки триматися!
Полковой раввин Изя• 20 января 2024
Ответ дляvikinguryonok
А может вы перестанете уже смотреть скабееву?
Ну надо же такой бред нести
Кто такая скарабеева и куда её нужно смотреть?
Anastasiya-f052• 20 января 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Уже поняла. Я посмотрела её остальные темы - такие же глупые и истеричные. Особенно про повальный карантин в Киеве)))
Один раз уже был. Почему не может быть второй?
viter33• 20 января 2024
Ответ дляmarydgayne
Вірю, що Захід хоче суттєво збільшити витрати на оборону (а це, крім безпеки - ще й хороші прибутки), мати запас танків, снарядів, ракет,... (бо зрозумів, що у нього зброї - на тиждень активної війни)
Але щоб популісти не кричали про даремні витрати (замість направлення коштів на соціальні програми), то треба нагнітати (військові навчання, інтерв’ю генералів,..) і тоді можна додатково сотні мільярдів спрямовувати на оборонку.
Тому поведінка Заходу особисто мені дуже подобається.
+ Європа хоче стати незалежною у військовому плані від настроїв американських президентів
liss• 20 января 2024
Как чистосердечно наплевать что у немцев будет .. хоть армагедон .. Почему ? Да потому что когда горит сарай ( Украина ) нехай палаэ хата ( все остальные )…
После двух лет полного писца утрачиваются чувства .. остается одна « обеспокоенность « к окружающим странам .
lilu1990• 20 января 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
А що робити?
У нас тільки два виходи
2) здатися...
Люди, давайте все ж таки триматися!
Вірити у перемогу цього дуже мало