радянський фільм, назву не пам´ятаю дивився дуже давно, можуть бути неточності в описі.
На цільовій вечірці знайомляться люди віком за 40, чоловіки вибирають пару, жінки погоджуються поспілкуватися за межами вечірки або відмовляють в симпатії. По черзі вибирають, залишається мужик вдівець з села на горбатому запорожці якого ніхто не вибирає бо треба переїзджати в село та доглядати там за господарством та працьовита жінка матір одиначка з низькою самооцінкою яка все життя поступалася на користь інших, яку власна дочка коли підросла з зятем виселили з її квартири з чемоданом речей.
Успокойся_Успокойся• 20 января 2024
Впервые замужем
там тоже мать дочка выгнала, а ту познакомили с простым мужчиной
Правда не на вечере знакомств
Жена брата Админа• 20 января 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Впервые замужем
Правда не на вечере знакомств
да, это он, в главной роли Евгения Глушенко и Николай Волков, хороший фильм, поучительный.
Успокойся_Успокойся• 20 января 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Я не смотрела
В Гугле нашла по описанию