Диверсификация• 20 января 2024

Мухомор і алкоголь

Чоловік захопився мікродозінгом і вживає мухомори. Я з ним за компанію, з цікавості. Сьогодні вранці зʼїла четвертину шапочки і без зайвих роздумів налила собі щойно вина. І щось мене дьоргнуло почитати, чи притупляє алкоголь ефект. Натомість, пишуть, що наслідки можуть бути погані дуже, типу сильна тошнота і рвота. Може хто в курсі, чи варто боятись? Дуже хочу розслабитись і випити трошки вина..
Якщо комусь цікаво стане на рахунок ефекту від грибів, то нічого галюциногенного нема і бути не може:) відчуваю більше енергії і настрій хороший. Тобто, останні часи я як розряджений телефон і енергія на 0. Зараз так наче я 95%
Любовь Калистратовна• 20 января 2024
Не боитесь отходов? Любые стимуляторы коварны в отмене.

На привозе• 20 января 2024
Якшо потім ще косячок закурити і доріжкою амфетаміна полірнутися - то все буде ок, всі 200% буде, продовжуйте.
автор Диверсификация • 20 января 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Були дні що я нічого не вживала, нічого подібного не було) ні не боюсь
автор Диверсификация • 20 января 2024
Ответ дляНа привозе
Що за бред) я ж не галюциногенні гриби жую
На привозе• 20 января 2024
Ответ дляДиверсификация
Я НЕ вірю, що ваш чоловік не вживає інші види наркотиків. Я знаю людей, які прикриваються мікродозингом мухоморів, але всі вони наркомани і вживають багато різних інших речовин. Ваш вибір, не питання. Але експерименти з психоактивними речовинами це завжди шлях, шлях від мікро до пошуків нових вражень та відчуттів, і все це впливає на біохімію мозку. Тим паче у вас вже є бажання випивати, тобто схильність до залежності. Хоча здавалося б навіщо пити, якщо ви повні сил та енергії? Чому не використати цю енергію в продуктивному джерелі, навіщо її притупляти алкоголем? Щоб завтра знову було 5%?

Ви вибачте, просто моя близька людина теж фанат езотерики, мікродозингу, стимуляторів, психотропів, дизайнерської наркоти і т.д. І я знаю дуже добре куди це все приводить.
автор Диверсификация • 20 января 2024
Ответ дляНа привозе

Ми не фанати і не гомеопати :) не вірите, то не вірте, чому я маю щось вам доводити. У вас заскок на цьому, бо є проблеми з близькою людиною, яка походу наркоман.
Але це точно не значить, що треба всіх порівнювати під ваш випадок.
автор Диверсификация • 20 января 2024
І якби ми були такими, я б на форумі точно не питала, а вже б давно знала чи є якийсь вплив, чи ні.
Запитала тут, бо бачу були теми стосовно вживання мухоморів. Тобто, є у людей може досвід
Донька подруги• 20 января 2024
Ответ дляДиверсификация
Это начало возьмите у психиатра ещё таблеток будет веселее, а если дальше продолжите через пару лет будут вас вспоминать вечно молодой...и вечно веселой энергичной, но вы этого не увидите -это из жизни ...
автор Диверсификация • 20 января 2024
Ответ дляДонька подруги
Ви не знаєте нічого по цій темі навіть на 40%, якщо порівнюєте вживання четверті мухомора з психіатрією, наркоманією і смертю :)

Та никада в жизни• 20 января 2024
Ответ дляДиверсификация
Вы б не были таким - были бы у Вас другие интересные занятия, чем есть мухоморы и догоняться вином.
Благополучные люди выходные проводят с другими развлечениями.
Донька подруги• 20 января 2024
Ответ дляДиверсификация
Знаю, что вы сильно болеете, раз нет энергии без грибов, наркоманы всегда так говорят
автор Диверсификация • 20 января 2024
Ответ дляДонька подруги
Добре)
Донька подруги• 20 января 2024
Ответ дляДиверсификация
Добре)
Это плохо, это начало конца
автор Диверсификация • 20 января 2024
Ответ дляТа никада в жизни
У всіх благополучних людей стрес від ситуації в країні ) мовчу про всі інші можливі каталізатори стресу
Донька подруги• 20 января 2024
Ответ дляДиверсификация
Я вас понимаю, но надо искать другие способы, через спорт, водные процедуры, массажи, общение с приятными людьми, хобби
автор Диверсификация • 20 января 2024
Ответ дляДонька подруги
Нічого ви не розумієте. У мене є робота, я ходжу в зал, і є хобі. Але ж ви не повірите, бо раз я зʼїла четвертину сухого гриба, то я наркоманка
Панна Кота• 20 января 2024
Ответ дляДиверсификация
Антоша Гура вас сподвиг на мухоморы?
автор Диверсификация • 20 января 2024
Ответ дляПанна Кота
Антоша Гура вас сподвиг на мухоморы?
Ні, я не знаю хто це. Сподвиг чоловік, але він не Антон)
Донька подруги• 20 января 2024
Ответ дляДиверсификация
Верю, верю...маме своей скажите, что б была готова, может мозги вам вправит, во время остановит, хоронить таких замечательных людей грустно

автор Диверсификация • 20 января 2024
Ответ дляДонька подруги
Та ні) моя мама всім гомеопатам гомеопатка)
Невловимий Джо• 20 января 2024
Ответ дляДиверсификация
Был у меня коллега на работе. Тоже точно так же говорил про марихуану. Похоронили в 29 лет. Сахар поднялся резко
автор Диверсификация • 20 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Блін, ну яка ще маріхуана.
Борщичок• 20 января 2024
Тсссс. Працює еволюція.
АсобеннАя• 20 января 2024
Ответ дляНа привозе

Маячня якась.
Я мікродозінг для сну приймаю, лікарем призначено, бо порушення маю.
До чого тут наркота?
Папина дочка• 20 января 2024
Ответ дляДиверсификация
Не слухайте тут великих знавців наркотиків.
За алкоголь- взагалі не раджу його пити, то отрута.

Стосовно мухоморів- моєму чоловіку виписав лікар найменше дозування після контузії та ПТСР, ефект є, вже перестав пити, побічних ефектів не було.

Також є відгук знайомої, її літньому батьку виписували мухомор після інсульту.
автор Диверсификация • 20 января 2024
Ответ дляПапина дочка

Дякую за адекватний комент. Я рідко вживаю алкоголь, просто захотілось келих. Тому запитала. Та може й не буду
Невловимий Джо• 20 января 2024
Ответ дляДиверсификация
Блін, ну яка ще маріхуана.
Такая же, как и мухоморы, наркотик.
А это ещё на работу собеседовалась. Не понравилось мне там. Отказалась. Прошел месяц, мужчинка подошел - о, привет, как дела, нашла работу.
Я .
А он - помнишь, ты ко мне заходила.
О, точно.
Так тоже начал мне про мухоморы втирать под конец разговора. Не хочу ли попробовать. А я еще на собеседовании думала, что то в нем странное, вроде на алкоголика не похож, те опухшие. А этот высохший весь. А оно вон че
Наркоманы на городе
Папина дочка• 20 января 2024
Ответ дляДиверсификация
Дівчина вище писала про проблеми зі сном, при яких виписали мухомор, от і моєму чоловіку так само- контузія повпливала і перестав спати, мухомор приймав 2 місяці і все налагодилося, не до ідеалу, але..
автор Диверсификация • 20 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Такая же, как и мухоморы, наркотик.
Я .
А он - помнишь, ты ко мне заходила.
О, точно.
Наркоманы на городе
Я не винна що у вас досвід лише такий
АсобеннАя• 20 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Такая же, как и мухоморы, наркотик.
Я .
А он - помнишь, ты ко мне заходила.
О, точно.
Наркоманы на городе
Мені здається вам до психіатра треба.. у вас якісь нав´язливі думки про наркоманію.
Чи ви в зав´язці?