наКоблучках• 20 января 2024

Вивчення іноземної мови. Які курси вибрати дитині?

Вітаю. Дитина в 5 класі, хочемо записатися на курси німецької мови, наразі початковий рівень. Обираю курси.
Є два варіанти.
Перші - все з нуля, алфавіт, звуки, буквосполучення як читаються, починають читати речення. Дитині ок, було легко, все зрозуміло.
Другі - одразу діалоги, відмінювання дієслів, аудіювання, особливості акценту. Більшість було більш менш зрозуміло, але аудіювання зовсім ніяк, загалом все важче йшло. Ну і темп швидший, навіть я доросла не могла розслабитися ні на хвилинку.
Були на двох пробних заняттях, не знаю які обрати. Дитина більше схиляється до тих, де легше. Я уже і сама думаю, що мабуть там буде краще.
Хочу почути вашу думку.
Стриптизерка• 20 января 2024
Треба базу, а потім вже складніший матеріал

автор наКоблучках • 20 января 2024
Ответ дляСтриптизерка
Я теж так думаю, але вони позиціонують себе як початковий рівень. Я уже думаю, що можливо існує різний підхід до викладання. Підручники і там, і там А1.1
Стриптизерка• 20 января 2024
Ответ длянаКоблучках
Якщо однаковий рівень, то беріть з аудіюванням, може просто мало досвіду в цьому
Угги_в_горошек• 20 января 2024
Автор, из собственного опыта: ребенок пришёл учить английский в 6 лет. Сразу выдали учебник и сказали читать на следующее занятие от и до). Я уделяла в начале много времени его урокам. Было тяжело. Но сейчас ребенку 10 и летом он сдал пробные на в1. Поэтому я за более сложный вариант
Конотопська відьма• 20 января 2024
Репетитора лучше
автор наКоблучках • 20 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Репетитора лучше
Дякую, можливо це найкращий варіант, але дещо дорожчий
Своего не предлагать• 21 января 2024
З власного досвіду, мій син (11р) з вересня з нуля почав вчити іспанську( група онлайн), то алфавіт вони аж 1 урок вивчали, більше акценту на граматику та нюанси, правила, винятки. Тому я не думаю, що в німецькій теж довго будуть мусолити алфавіт, але це дасть змогу пластами освоювати знання, і потім легше все ж розібратися в діалогах і аудіюваннях, бо вони методом повторювання засвоюють ті правила.