ТрамвайGirl• 20 января 2024

Можна я про хороше трохи? Порівняй себе з собою.

Просто хочу трохи похвалити себе, щоб не набридати з тим близьким людям.
Підвела висновки за минулий рік у фінансах - ахнула.
Заради цікавості порівняла з тим що було ще 5 років тому - і прям запишалася собою як багато досягла, заробила, як виросла.

І хоча в мене все ще нема власного житла - зате відкладена на нього вже кілька десятків тисяч уо.
Ніколи в житті не вміла відкладати, то діти хворіють, то виростають, то навчання, то ще щось.
Слава Богу, тепер дорослі і більшу частину власного утримання взяли вже на себе.

Впевнена що якщо ви порівняєте себе не з ІГ чи іншими, а з самою собою мінус пару років чи навіть - 5 років - обов´язково побачите позитивну тенденцію.
Сливочная пенка• 20 января 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Де ви живете зараз?
Чим займалися раніше?
В Запоріжжі. До війни жила в області. Займалася дітьми та лише підробітки онлайн. У нас там окрім двох маленьких продуктових магазинчиків нічого не було, працювати немає де.
ЗдесяЯ• 20 января 2024
Ответ дляТрамвайGirl
52 тижні
Дякую, гуглю. Який у вас був старт першого тижня? І чи знаходилися гроші на кінець 52 тижня? Порахувала просто, що якщо з мінімумів відкладати, то на 4 тижні під кінець півзарплати піде
автор ТрамвайGirl • 20 января 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Цього року в мене ось так як на скрині.

Коли починала - в мене були геть інші цифри, здається, перша 10 грн.

Для мене перевага цієї системи в тому, що цифри там можна вписати будь які - головне навчитися накопичувати.

В мене доходи нерівномірні, тому якщо були надходження - я відкладала великі суми, не було - відкладала менші.
Носки на подтяжках• 20 января 2024
Яка ви молодець! Щиро бажаю вам щастя і здійснення мрій!
автор ТрамвайGirl • 20 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
Яка саме допомога вам потрібна?
Де саме ви живете наразі? Вам надали якесь житло?
Сливочная пенка• 20 января 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Яка саме допомога вам потрібна?
Ніхто нічого не надає безкоштовно, а орендодавця не хвилює де я буду брати гроші. Оплачувала з виплат ВПО, а продукти вже з кредитки. З наступного місяця виплат вже не буде. А в мене залишок на картці менше 1000 грн, і ті кредитні. А ще більше 5000 боргу...
автор ТрамвайGirl • 21 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
Напишіть мені сюди: https://t.me/SpringAndRain

Подивимося чим змогли би допомогти вам.
Сливочная пенка• 21 января 2024
Ответ дляТрамвайGirl

Подивимося чим змогли би допомогти вам.
Дякую. Написала