Телепузик• 20 января 2024

Дівчата маю питання по відносинах з сестрою чоловіка, цікавить ваша думка

Почну з того що чоловік мій болгарин, на початку війни ми поїхали на його батьківщину.Живемо в місті, недалеко від нас , хвилин 20 їзди живе його рідна сестра.У нас в минулому році народилась дитина, малому 10 міс.Чоловік мій працює так, що його тижнями нема вдома.Його сестра має дорослого хлопчика, і чоловік у неї завжди поряд, працює на себе.Так от вона за всі місяці ні одного разу не запропонувала мені допомогу ,навіть не подзвонила і не спитала, чи не прийти може посидіти з малим, знаючи що я сама.А от коли мій чоловік вдома, то на якісь прогулянки запросити вона перша.Я не розумію такого, якби я знала що людина сама в чужій країні, ні знайомих, ні батьків, щей рідний племінник народився, я б напевно кожен день хоч на годину заходила.От як відноситись до такої людини?Чоловік каже якщо треба сама дзвони їй, а я от не хочу принципово.І вже настроюю себе, що як вона щось попросить ніколи не допоможу
Дайте подумать• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Я не говорю що хтось зобов´язаний, чого всі такі злі.Просто є якась людська доброта, увага до інших людей.Тут походу всім це не зайомо.Тут всі одразу про обов´язки і вину
Ви чому не допомагаєте, де ваша доброта?

Невидимка• 20 января 2024
Ответ дляАнтиТроль
Вы в себе? Не это имеется в виду, а то, чтобы предложить помощь в случае необходимости. Вы бы не предложили семье брата/сестры помощь, если такая потребуется?
Перечитайте старпост автора
Лепетун• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
В них доросла дитина, і поміч з дитиною не потрібна.Я про людські нормальні відносини, а не винна чи не винна.Якщо так радикально то не винна, але є людські відносини теплі от і все.
Сколько лет ее ребенку?
Какие теплые отношения с незнакомым человеком?
Дайте подумать• 20 января 2024
Ответ дляАнтиТроль
Какую помощь человеку живущему в этой стране можно предположить? А автору с младенцем, которая в чужой стране конечно же не нужно помочь, подсказать, посоветовать (даже мы в своих городах советуется в соц сетях, форумах о докторах, о продуктах, о скидках и пр). Странно что все со стороны словно шакалята накинулись, думаю были бы на месте автора, тоже нуждались бы в поддержке даже от знакомых
Пораду треба попросити , не культурно лізти з порадами до чужих людей
автор Телепузик • 20 января 2024
Ответ дляДайте подумать
Якби у неї була така ситуація, то я б подзвонила і запропонувала поміч.Бувають різні ситуації, і треба це оцінювати теж.
Невидимка• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Дивно з мойого запису почитали тільки про кожен день, і то між рядків.Бо я то про себе писала
Вы написали что ждёте от нее того,что вы бы (гипотетически) делали для других
Вы в своей семье справиться не можете,ещё пишете что к кому то бы ходили помогать))
Дайте подумать• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Яка така ситуація? У вас нічого не сталося
ИграйМойГормон• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
А в чому я маю допомагати людині у якої доросла дитина і чоловік поряд.Посидіти з малим?Так він сам вдома вже залишається, чи що я ще можу їй допомогти по вашому
Может она посуду мыть ненавидит. Или готовить. Или убирать. И это прям для нее невыносимо, тяготит и мучает ее. Предложили бы помощь.
автор Телепузик • 20 января 2024
Ответ дляДайте подумать
Якби у неї була маленька дитина, і чоловік не поряд.Я б запропонувала поміч.Це якщо дословно.

хутряна володарка• 20 января 2024
Це не дуже допомога, якщо чесно.
В хаті до приходу гостей прибери, мінімально до чаю приготуй, себе у порядок приведи. Прийде сестра, і що лишається?
АнтиТроль• 20 января 2024
Ответ дляДайте подумать
Не лезть, а предположить свою помощь (в советах в том числе) при необходимости.
Невидимка• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
А что с ребенком не так?
И муж не рядом это скорее плюс)) меньше готовки и тд
Бабайко• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Так я не кажу що вона має сидіти весь день, а прочто хоч запропонувати допомогу.Хоч з правил етикету
А Ви вивчали правила етикету?
Распутница• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Так маю вже виснаження трохи, і просто сужу по собі.Я б в такій ситуації хоч запропонувала свою допомогу.Зрозуміло що в нормальних межах.Ніхто не збирався її нагружати
Багатьом допомогли до своєї вагітності?
Дайте подумать• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Дитина - це не єдине, що люди роблять в житті, графік вашого чоловіка - це лише ваші з ним проблеми. Запропонуйте їй щось вдома зробити , послуга за послугу.
Бабайко• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Вона Вам нічого не винна. А Вам подорослішати час.
Как_б_не_так• 20 января 2024
Ответ дляАнтиТроль
Так може сестра братові сказала, що якщо потрібна допомога - дзвоніть. Він озвучив це автору. Вона не дзвонить - сестра вважає, що допомога не потрібна
ИграйМойГормон• 20 января 2024
Ответ дляАнтиТроль
Когда возникает случай необходимости - об этом просят.
автор Телепузик • 20 января 2024
Ответ дляНевидимка
А что с ребенком не так?
З дитиною це коліки , гази, безсонні ночі, проблеми з ГВ і ще цілий список

ИграйМойГормон• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Про себя? Вы ходите к ней каждый день помогать?
АнтиТроль• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Такое чувство что люди живут не семьями, а в одиночку и не понимают о чем речь. Или у всех такие отношения, каждый сам за себя. Или реально просто озлобленные
Бабайко• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Отож всі якісь злобні бачу стали, чи то життя так людей міняє.Всі нікому нічого не винні, всі прям кожен за себе.Тоді не треба ні з ким спілкуватися, сидіти і за себе тільки думати.
Злобні, це тому що Вам не зручні? Не задовольняємо потреб і очікувань?)))
Мамина корзиночка• 20 января 2024
я бы не хотела сидеть с племянниками и вообще с какими-любо детьми, у них есть родители и меня это не касается.
vita-trembita• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Тут , може, це й знайомо. А тепер дайте відповідь - в тій місцевості, або хоча б в даній родині, з діда-прадіда прийнято допомагати без просьби? Бо навіть в Україні в селах та містах різне до цього відношення. Моя подруга все життя проживає з свекрухою, яка з першого ж дня дала зрозуміти, що ваша дитина - ваш клопіт. Сину подруги зараз 26 років, виростили, вивчили, за весь час бабуся двічі з ним була в поліклініці.
хутряна володарка• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Тато. У дитини є двоє батьків. А братів і сестер могло і не бути.
ИграйМойГормон• 20 января 2024
Ответ дляАнтиТроль
Люди не умеют читать мысли. Они не знают, когда у вас та самая необходимость возникает.
Идууу--уууу блин• 20 января 2024
Ответ дляАнтиТроль
Якщо мені чи моїй сестрі потрібна допомога з дітьми-відкривається рот і говориться про це. Здогадуватися ніхто не повинен.
хутряна володарка• 20 января 2024
Ответ дляАнтиТроль
И это всегда пишут те, кто берет и требует.
Невидимка• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Переведите на бутылку и спите спокойно
Не їм після шостої• 20 января 2024
Ответ дляАнтиТроль
А почему это должно работать в одни ворота? Как автор определила что помощь сестре мужа предлагать не нужно?

Я вот вырастив двоих детей, реально не могу понять, о каком таком непосильном труде идёт речь в связи с появлением ребенка, с которым не могут справиться двое половозрелых людей? Муж автора хоть и работает но все же домой появляется?

Почему претензии адресованы не в адрес мужа, который привез автора в свою страну, заделал ей ребенка, а теперь не может помочь или обеспечить помощницу? А почему то претензия к сестре, которая сама должна догадаться что автору нужна помощь

Я бы точно в чужую семью с непроханой помощью не совалась, при этом если бы меня попросили пару часиков подняньчить племянника то изыскала бы возможность