Телепузик• 20 января 2024
Дівчата маю питання по відносинах з сестрою чоловіка, цікавить ваша думка
Почну з того що чоловік мій болгарин, на початку війни ми поїхали на його батьківщину.Живемо в місті, недалеко від нас , хвилин 20 їзди живе його рідна сестра.У нас в минулому році народилась дитина, малому 10 міс.Чоловік мій працює так, що його тижнями нема вдома.Його сестра має дорослого хлопчика, і чоловік у неї завжди поряд, працює на себе.Так от вона за всі місяці ні одного разу не запропонувала мені допомогу ,навіть не подзвонила і не спитала, чи не прийти може посидіти з малим, знаючи що я сама.А от коли мій чоловік вдома, то на якісь прогулянки запросити вона перша.Я не розумію такого, якби я знала що людина сама в чужій країні, ні знайомих, ні батьків, щей рідний племінник народився, я б напевно кожен день хоч на годину заходила.От як відноситись до такої людини?Чоловік каже якщо треба сама дзвони їй, а я от не хочу принципово.І вже настроюю себе, що як вона щось попросить ніколи не допоможу
Помогалочка• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
А чого всі вцепились до цого про кожен день приходити, я це писала про себе, і писала більш суб´єктивно.Я не писала що він неї цього прошу.А просто що за 10 міс, можна було хоч раз запропонувати чи хоч спитати чи не потрібна допомога
А вы спросили, нужна ли ей помощь хоть раз? Почему вы ждете ттолько односторонней помощи. ну пригласите ее в гости, она посмотрит за малым ,пообщайтесь, в это время сварите борщ. Чем не помощь?? Надо налаживать отношения, а не ухудшать их. И не надо ждать многого от людей. Просто воспринимайте их такими, какие они есть.
Телепузик
• 20 января 2024
Ответ дляАнтиТроль
А предположить помощь в случае чего? А если в больницу нужно или ещё что? Странные вы люди.
Отож всі якісь злобні бачу стали, чи то життя так людей міняє.Всі нікому нічого не винні, всі прям кожен за себе.Тоді не треба ні з ким спілкуватися, сидіти і за себе тільки думати.
Бабулька• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Так я не кажу що вона має сидіти весь день, а прочто хоч запропонувати допомогу.Хоч з правил етикету
Нет такого правила по этикету. Меня бы очень тяготило ходить куда-то то из вежливости. Ваш муж прав,надо попросить,а вы ждёте прочтения мыслей.
Ща как дам• 20 января 2024
Ответ дляАнтиТроль
Ну чого дивні. Автору треба допомога- сама нехай попросить. Можливо, у людей заведено так- не просять, не лізе.
АнтиТроль• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Возле нас жила мать мужа, в соседнем доме. Когда купили квартиру, соседка с лестничной площадки предложила свою помощь с ребенком в случае чего, а мужа мать только с дочкиным ребенком носилась. Но потом прошло время, и когда им понадобилась помощь, очень удивило их что сын на морозе. Теперь не общаемся.
Телепузик
• 20 января 2024
Ответ дляАнтиТроль
Походу таких людей одиниці, інші самі за себе.
Чумацький Шлях• 20 января 2024
Дивна ви. Такого плану поміч я можу запропонувати чи попросити тільки людей, з якими у мене близькі стосунки.
У мене є близькі друзі, які не мають поряд родичів, вони ПРОСИЛИ мене побути з їх сином, тому що терміново треба було в лікарню в інше місто.
Я ПРОСИЛА найближчу подругу про подібну поміч, коли мені необхідно було поїхати на пів дня.
Але це близькі люди і ми ГОВОРИМО один одному про необхідну допомогу, а не чекаємо, чи хтось здогадається
Не їм після шостої• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Автор, вы судя по тому что ни разу не ответили на вопрос о предложении вашей помощи - тоже сами за себя?
vita-trembita• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Не треба так узагальнювати. Вам просто всі дописувачі хочуть донести, що Ваше життя та Вашої дитина - це Ваша відповідальність. Тим паче, що з тим рівнем життя , яке ми маємо в 21 столітті. Вся побутова техніка дуже розв´язує руки і звільняє час. В моєму колі спілкування всі батьки займалися самі своїми дітьми.
Невидимка• 20 января 2024
Ответ дляАнтиТроль
Тут речь не о больнице
ГейСюда• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
А вы сколько раз ей предложили свою помощь? Правила этикета не прописывают сидеть с чужими детьми, потому что маманька дитятки устала.
А если бы вы жили не рядом, кому претензии предъявляли?
Чумацький Шлях• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Блін от люди якісь злі, у мене вдома подруга залишилась, так вона просто до подруги приходить , у дівчини також малий, це не значть що його треба няньчити годинами , просто хоч пограється з ним поки мама, встигає голову помити.Бо чоловік на війні.Так це не рідні люди.
Так вона до подруги приходить. А ви з сестрою чоловіка не настільки близькі, як подруги
Телепузик
• 20 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
А в чому я маю допомагати людині у якої доросла дитина і чоловік поряд.Посидіти з малим?Так він сам вдома вже залишається, чи що я ще можу їй допомогти по вашому
Невидимка• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Вы сознательно забеременели и родили в другой стране,зная что нет ваших родителей,подруг и тд.Сестра тут при чем?
Замурмишка• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Нет. Остальные не губы дуют и сплетни разводят, а приходят и говорят ртом вслух: ’Маруся, можешь помочь мне в среду с 13 до 15 часов?’
В шоколаде• 20 января 2024
Кожний день на годинку плюс дорога туда-сюда… Автор, вы чудите? Это уже как на работу ходить. Я за 20 мин доезжаю до соседнего города. У нее своих дел что-ли нет?
Ответ дляТелепузик
Автор, понимаю ваши чувства. Но мне помогала сестра мужа иногда, за что ей огромное человеческое спасибо.
ГейСюда• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Тогда почему она вам должна помогать? Она вас просила рожать?
Телепузик
• 20 января 2024
Ответ дляНевидимка
Я не говорю що хтось зобов´язаний, чого всі такі злі.Просто є якась людська доброта, увага до інших людей.Тут походу всім це не зайомо.Тут всі одразу про обов´язки і вину
ГейСюда• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Судя по вашем ответам, доброта людская не про вас.
АнтиТроль• 20 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Какую помощь человеку живущему в этой стране можно предположить? А автору с младенцем, которая в чужой стране конечно же не нужно помочь, подсказать, посоветовать (даже мы в своих городах советуется в соц сетях, форумах о докторах, о продуктах, о скидках и пр). Странно что все со стороны словно шакалята накинулись, думаю были бы на месте автора, тоже нуждались бы в поддержке даже от знакомых
Невидимка• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
А вы первая начните ей добро делать)
Прикольное требование-кататься к вам в город каждый день сидеть с ребенком)
Вы ж сознательно родили,должны наслаждаться каждой секундой с малышом ,не отдавая это время чужим👌
Не їм після шостої• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Может у нее спина больная и полы ей тяжело мыть...ой, забыла, помощь нужна только вам
Автор, зачем вы с таким инфантилизмом дитё рожали? Нужно свои силы рассчитывать, не справляетесь - няня
Дайте подумать• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Спілкування і використовувати когось це не те саме
Как_б_не_так• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Подруги - не те саме, що сестра чоловіка. І вони скоріш за все це питання між собою оговорили, а не сидить одна та здогадується, що іншій допомога потрібна
АнтиТроль• 20 января 2024
Ответ дляНевидимка
А вы первая начните ей добро делать)
Вы в себе? Не это имеется в виду, а то, чтобы предложить помощь в случае необходимости. Вы бы не предложили семье брата/сестры помощь, если такая потребуется?
Дайте подумать• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Думаєте, крім дітей, в людей нема інших справ? Німого не обертається навколо вашої дитини, чим швидше це зрозумієте, тим простіше буде жити
Лепетун• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Вы бы предлагали ей помощь ’по правилам этикета’?
Телепузик
• 20 января 2024
Ответ дляНевидимка
А вы первая начните ей добро делать)
Дивно з мойого запису почитали тільки про кожен день, і то між рядків.Бо я то про себе писала
ИграйМойГормон• 20 января 2024
Ответ дляТелепузик
Что вы, собственно, успешно и делаете.