Зубная фея• 20 января 2024
Чи є якась відмінність між молоддю яка народилася в 2004 роках та 2009 році?
Чи помічали ви якісь між ними відмінності?
На вашу думку яке з цих поколінь краще?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 20 января 2024
2009 - это 15 лет, конечно есть разница между 20-летними и 15-летними
Зяблик протестант• 20 января 2024
Ответ дляКапитошечка
Молодь ?
2009 - це ще діти
Ага, при чем еще новорожденные)
Капитошечка• 20 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Ага, при чем еще новорожденные)
Ще не сформовані і неможливо сказати , якими виростуть
Кишмишная Мая• 20 января 2024
Ответ дляКапитошечка
Молодь ?
2009 - це ще діти
’Молодежь’- 14-35 лет
Леди_на_драндулете• 20 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
5 років різниці
Соглашусь. Старший серьезнее и ответственнее младшего. Но не думаю, что дело в годах рождения.
АфродитаПетровна• 20 января 2024
В мене діти 2000, 2003, 2010 та 2012 рн.
Це - абсолютно різні покоління. В усьому.
Плакулька• 20 января 2024
2004 і 2009 - це хіба різні покоління? Сумніваюсь, що якась суттєва відмінність )
Плакулька• 20 января 2024
Штраус і Гоув визначають покоління як сукупність усіх людей, народжених в проміжок часу, що становить приблизно 20 років, або одну фазу життя: дитинство, молодість, середній вік і старість. Покоління можна ідентифікувати, якщо воно відповідає трьом критеріям. По-перше, представники одного покоління поділяють одну історичну епоху: вони стикаються з однаковими ключовими історичними подіями і соціальними віяннями, перебуваючи на тих же життєвих фазах. По-друге, вони поділяють певні загальні переконання і моделі поведінки. По-третє, знаючи про досвід і особливості, які вони поділяють зі своїми ровесниками, представники одного покоління також поділятимуть і почуття приналежності до цього покоління.
Проня_Прокоповна• 20 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Это все одно поколение
АфродитаПетровна• 20 января 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Это все одно поколение
Може з точки зору часового проміжку - так.
Але вони принципово різні.
З часом це буде більш очевидно.
Це як взяти 1990 і 2000 ніби за віковим проміжком - одне. А по факту - відстань космос.
Але вони принципово різні.
З часом це буде більш очевидно.
АфродитаПетровна• 20 января 2024
Ответ дляПлакулька
Навіть візьміть мультики, музику, ігри. Те, на чому формується світогляд.
Я вже мовчу про вплив війни. В кожному віці він дуже різний.
Проня_Прокоповна• 20 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
20 и 25 лет разницы нет
АфродитаПетровна• 20 января 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
20 и 25 лет разницы нет
Залежить не від абсолютної різниці. А від зламу епох. І на який вік прийшовся цей злам.
Дитинство в совку, дитинство в 90ті, дитинство 2000 - це кардинально різні епохи.
Зараз війна. Мої менші навіть фізично розвинулись шалено за ці два роки. Старші у їх віці ще були безтурботні наївні діти.