Твоя космішна• 20 января 2024

Девочки, что вы берете к чаю или кофе...

... максимально легкое для фигуры и кошелька?
если кофе еще могу выпить без ничего, то если чай - ручки вечно тянутся к сладкому
Я натуралка• 21 января 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ви не пробували. Це банальна звичка.
Это психологическая зависимость
Fashion4• 21 января 2024
Ответ дляМорская свинка
З ютуба комплекс ?
Так! Відео- Сжечь 500 калорий за 30 минут TGYM. Це єдина треніровка яка мені подобається, плюс купила резинку для фітнесу і теж з нею роблю вправи для стегон та ніг.
Морская свинка• 21 января 2024
Ответ дляFashion4
Приєднаюсь, дякую за пораду, бо я Сінді багато років роблю, знаю кожен рух і погляд :), хочу чимось розбавити
Fashion4• 21 января 2024
Ответ дляМорская свинка
Нема за що) Мені дуже подобається це тренування, дуже приємна фітнес тренер Танюша, з мене десять потов сходить за пів години) Ось зараз піду включу ютуб та почну тренування)