Твоя космішна• 20 января 2024

Девочки, что вы берете к чаю или кофе...

... максимально легкое для фигуры и кошелька?
если кофе еще могу выпить без ничего, то если чай - ручки вечно тянутся к сладкому
Забобонний фрукт• 20 января 2024
Чай я можу пити без солодкого, не закусуючи. А можу щось спекти. Буває чоловік принесе щось з магазину(я не можу встояти перед спокусливими кексиками ’Тоня (Toniya)’ і медовими м´якими пряниками з прослойкою вар згушенки або густого повидла) Залежить від настрою. Фіточай завжди п´ю без додаткових смаколиків. Каву виключила з раціону вже роки 3-4.
Плету интриги• 20 января 2024
Ответ дляПускаю бісики
А где речь о необходимости? О киллограмах это конечно образное преувеличение, но чай с пирожным или шоколадом на постоянной основе ела, было вкусно и никак на фигуре не отражалось. А после 40 всё, от одного запаха сдобы разносит
Не у всех 40+ так. Поэтому каждый только для себя может решать необходимость или блаж. Нет одного универсального условия
AmazingLady• 20 января 2024
Ответ дляТвоя космішна
я люблю их ягодный зефир, но почти 400 грн кило - как-то ваще не бюджетно
Яблочный 219 сейчас
Паратруперсупер• 20 января 2024
Ответ дляТвоя космішна
логично
но чай полезен же
Зефір або шматочок мармеладу,але у Фінляндії не має цього,тому сухофрукти або горішки з цукатами
Fashion4• 20 января 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я зарядкою і регулярною лазнею(масаж включео) , лише звернувши увагу на лімфу, її рух бачу результат в зниженні ваги . Але треба було, щоб трошки пройшов час, зате стабільне зниження
Я аеробікою вдома займаюсь і масаж роблю) результат є)
Забобонний фрукт• 20 января 2024
Ответ дляFashion4
Та звичайно. Лімфа повврґльно рухається, але ж рухається а без скорочення м´язів це неможливо
Шалена невинність• 20 января 2024
Ответ дляdouble-mama
Сушёный буряк с кофе- мое открытие. Сладкий и полезный
Сами сушите или готовые берёте?
double-mama• 20 января 2024
Ответ дляШалена невинність
Сами сушите или готовые берёте?
Покупаю готовый
Я натуралка• 20 января 2024
Ответ дляТвоя космішна
логично
но чай полезен же
Чай в пакетиках - нет
Я натуралка• 20 января 2024
Ответ дляlisa2101
А Вы по -ходу жирная.
Не факт. Я тоже ем всевозможные сладости. Вешу в среднем 68 кг при росте 172
Сунуся в чужі справи• 20 января 2024
Фініки з горіхами, курага з горіхами, зазвичай це по пару шт, багато не з´їсти. Зефір, половинку. Шматочок шоколаду, 86% мені смачніше.
Шалена невинність• 20 января 2024
А я в АТБ знайшла для себе отаке печиво смачне. Пару разів на день по 1-2 штуки дозволяю собі до кави. Якщо не зловживати - то фігурі не шкодить :-) А це роблю нашвидкуруч десерти- пару ложок пудингу (чіа+кокосове молоко) змішати із 1-2 ложками повітряного творожного десерту (президентовський, здається). І смачно, і не дуже калорійно
Забобонний фрукт• 20 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
я вважаю, що це багато для мене і хочу прибрати ще 5 кг до літа. В солодкому себе не обмежую, але без фанатизму
Я натуралка• 20 января 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я не считаю, что 68 кг при росте 172 - это много. Многовато, но не много
Забобонний фрукт• 20 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Скажемо так, є з чим працювати , але є однозначно. Солодке можна, але в міру і не щоденно
Морская свинка• 20 января 2024
Ответ дляFashion4
З ютуба комплекс ?
Моторошні троянди• 20 января 2024
Ответ дляШалена невинність
Тоже мое любимое. Но мне и пачки мало за раз. Завидую людям, которые равнодушны к сладкому. Я реально не меньше кг в день съедаю разного. Все пачками всегда, а потом еще шоколадку 300 г. Или торт вафельный за 15 мин весь съедаю, даже без чая((
Шалена невинність• 20 января 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Ого, многовато, на мой взгляд. Мне пачки на неделю-полторы хватает. Сахар в крови у вас нормальный уровень?
Моторошні троянди• 20 января 2024
Ответ дляШалена невинність
У меня зависимость большая. Ничего не помогает(( Скорее всего высокий сахар, не проверяла. Вот сейчас за вечер шоколадка и 400 г пряников за час
Мошей ницца• 20 января 2024
Ответ дляПускаю бісики
Ну, мене трохи не після після 40, не те, щоб прямо розносить, але не так як раніше
Ласкове телятко• 20 января 2024
Трубочки Рошен,тортик , эклерчики
Я натуралка• 20 января 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я не могу есть сладости в меру. И не могу хотя бы один день обойтись без сладостей
ПочтальЁнша• 20 января 2024
Ответ дляТвоя космішна
логично
но чай полезен же
Чим? Я чай п´ю з чаєм. Користь відносна.
Щебетуха• 20 января 2024
Узбекська халва
Була в групі схуднення, там нутртціолог порадив
Нею багато не наїсишся
Покриває норму солодкого
lisa2101• 20 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Это очень много.
Я натуралка• 20 января 2024
Ответ дляlisa2101
Это очень много.
Нет
Шалена невинність• 21 января 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Думаю, вам треба до лікаря та аналізи здати. Тут питання не в фігурі, а в здоров´ї. Згодні?
Забобонний фрукт• 21 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Пробуйте обмежити до 12 години дня, тоді до вечора можна обійтись без солодкого
Я натуралка• 21 января 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Не получится. Мне больше всего хочется сладостей именно вечером и ночью
Забобонний фрукт• 21 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ви не пробували. Це банальна звичка.