20 січня в Україні - День пам´яті захисників Донецького аеропорту та усіх загиблих воїнів. Його оборона тривала понад 240 днів.
Бої за Донецький аеропорт тривали з вересня 2014 року до 23 січня 2015 року.
Потужний фільм ’ Добровольці Божої чоти’.
Подивіться і згадайте їх подвиг
lawyer2006• 20 января 2024
Як показав час, на жаль, то було доленосно негативне рішення. Треба було відступати.
Ответ дляlawyer2006
За офіційними даними, захищаючи Донецький аеропорт, загинули більше 200 військових.
Вмотивованих,професійних,незламних військових...
Важко сказати,чи були ці смерті немарними,чи треба було берегти таких бійців для майбутньої битви.
В цьому фільмі багато надзвичайно влучних слів,але особисто мені імпонує думка,яка прозвучала на 1:18:41 -дуже точно,нажаль(