ФФФФристайла• 20 января 2024

Пиво и гнойная ангина

Гнойная ангина , можно ли пить пиво ?

Лекарства не принимаю.

Кто пил ??
как тебе такое илон маск• 20 января 2024
То пийте, тільки ви щось пізно згадали, всі вже понапивалися

Скляна миша• 20 января 2024
При ангіні обов´язково АБ, а при них не можна спиртне
автор ФФФФристайла • 20 января 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Хочется но колится )))
Дама_с_караваем• 20 января 2024
Без АБ вы не вылечите гнойную ангину. А при ней гонит температуру и ни есть, ни пить практически невозможно первые дни
Ответ дляФФФФристайла
Хочется но колится )))
Ну ви чимось полощіть
Не рахую, а вважаю• 20 января 2024
Дівчата, у дитини сильна ангіна. Призначили АБ, вже два прийоми було, а температура все одно висока, горлу не легше взагалі, дуже сильно болить, опухше повністю до язичка маленького, біле на гландах. Збоку шиї лімфоузли надуті. Я дуже сподівалась, що горлу стане легше після аб одразу. Ледь п´є дитина, в тому смислі ледь ковтає рідину.
Коли аб подіє по досвіду у вас?
Мульйонерша• 20 января 2024
слабо верится что у вас гнойная ангина. при ней разговаривать не возможно не то чтобы пить и есть.

Мульйонерша• 20 января 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Коли аб подіє по досвіду у вас?
у меня прокол делали и плюс уколы. тогда стало легче. лежала в отделении неделю.
Червона калина• 20 января 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Коли аб подіє по досвіду у вас?
На другий -третій день
Два прийоми то мало, чекайте
Не рахую, а вважаю• 20 января 2024
Ответ дляМульйонерша
ОГо! Ми вдома.
Не рахую, а вважаю• 20 января 2024
Ответ дляЧервона калина
На другий -третій день
Два прийоми то мало, чекайте
Страшно...так довго чекати....я вже завтра думала їхати до лікаря, хоч і неділя. Бо горло ніколи таким опухшим не було...
Мульйонерша• 20 января 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
ОГо! Ми вдома.
меня сразу положили в отделение. может сейчас как то по другому лечат.
Не рахую, а вважаю• 20 января 2024
Ответ дляМульйонерша
А що вам робили крім уколів там?
Мульйонерша• 20 января 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А що вам робили крім уколів там?
прокол раза три делали в том месте где гной собирался.
Червона калина• 20 января 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ангіну треба добре виполаскувати ... тобто,попри те,що ваша дитина приймає антибіотики,треба часто полоскати горло
Сода,сіль,і пару крапель йоду,а ще краще,бетадин розчин...в теплу водичку по інструкції і полоскати
Але я не знаю вік дитини...якщо мала,то звичайно,краще до лікаря
Хай все буде добре!
Не рахую, а вважаю• 21 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Хай все буде добре!
Дякую! Звісно полоскаємо всим і сода+сіль, і фурациліном, і хлоргексидином. Но сьогодні вже капельниці ставили, так що може стане легше вже.