Инста_Богиня• 20 января 2024

питання працюючим жінкам

в будні працюю, дома ми з дитиною пізно.
відповідно, жодні справи не можу вирішити в будні.
сьогодні на 12 в дитини був прийом в лікаря. потім заїхали в магазин. вийшло, що ми дома о 16 і:
- не прибрано,
- не приготовлено,
- не попрано.
І це при тому, що я взагалі не кажу про якийсь манікюр чи якісь свої особисті справи.
А коли гуляти?
Як мами влітку їздять на весь день на вихідних кудись гуляти?
я не можу це зрозуміти. ніяк.
І ще один момент.
Ну не можу я пахати всі будні, потім всі вихідні домашніми справами, а о 21 коли лягає дитина - знов щось робити. мені треба "підзарядка" - фільм, серіал, книжка... але коли я це собі дозволяю - страждають інші сфери
Бабка-байкерша• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
я про те, що не можу і справи зробити, і дитиною зайнятись (прогулянки, час разом), і прибирати з готовкою.
виходить лише щось одне
У всех получается что-то одно. Это вопрос приоритетов.
Я летом езжу с ребёнком на весь день гулять. Выходной у меня один.
Да, не убрано. И что?
Есть я готовлю в будни, стирает машинка.
А пыль - пусть лежит, она мне не мешает)

ГугелП@лАмался• 21 января 2024
Автор, всю тему не читала. Ви одна з дитиною чи чоловік є?
Якщо є чоловік, то нехай бере на себе 50% домашніх справ. Не ’допомагає’, а само повноцінно бере участь в побуті, бо він не в готелі на всьому готовому живе.
Також раджу не заморачуватися зі складними стравами, хіба що бажання є. Дуже виручають духовка та мультиварка.
Ввечері час на себе обов´язково залишайте, бо інакше енергії взагалі ні на що не буде
автор Инста_Богиня • 21 января 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Чоловіка нема)
Стефанія• 21 января 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Ви жоговорюйте, що питання працюючим жінкам які мають дітей. Якщо просто працюючим, то я така, все встигаю, дітей не маю. Питайте.
Що там встигати без дітей
ГугелП@лАмался• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Чоловіка нема)
Тоді значить мусора і готовка менше )
Читала про те, що багато часу ви стоїте в заторах + дивний господар квартири і відсутність пралки.
Може вам варто зпморочитися з переїздом ближче до роботи? Так, це гроші, але воно окупиться. Можна знайти нормальну квартиру з пралкою, менше часу витрачати на дорогу і якраз буде час відпочити, економія на бензині
Мрію про пончик• 21 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
Смешно читать) прибирает робот)
Порадниця взагалі як зазеркалля якесь.
Мрію про пончик• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
так воно точно скисне якщо підігрітим буде стояти 11 годин.
чи відкладений старт - воно за 10-11 годин скисне до готування
Тут люди звикли їсти помиї з посмішкою і задоволенням

БолеИменее• 21 января 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Прибирає робот, прання не забирає багато часу, закидаю ввечері в будні. На вихідних і мене нема ніяких справ - відпочиваємо
Робот-пылесос у вас убирает что-то, кроме пола?
Масяня Я• 21 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ахахахахахаха
У меня дом 250 квадратов, дойти до постирочной это уже 5 минут, а потом развесить там белье, то и дело убегая за убегающим ребенком
Вероятно при таком большом доме у вас есть средства на помощницу по хозяйству
Кросівки оригінал• 21 января 2024
Ніколи не буду прибирати якщо є цікавіші справи. Нікому воно не потрібно це щоденне прибирання. Працюючи я обов’язково ще й в зал ходила, не кажучи що з сином прогулятись
Шеллар• 21 января 2024
Знімати житло з неадекватним власником, без пралки, далеко від роботи і нити, що нічого не встигаю - це якийсь особливий вид садомазо.
Масяня Я• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
ну Ви не будете щодня запікати
Почему нет?
Как_б_не_так• 21 января 2024
Автор, уроки до 23-24-00 в переривах - готовити їсти. Якщо небагато задають , то ввечері 1 годину гуляємо. На вихідних в суботу скупляємося на тиждень, готую їсти, прибираю. Звісно, що нічого толком не вспіваємо. В неділю багато гуляємо.
Масяня Я• 21 января 2024
Ответ дляКак_б_не_так
У автора ребенок на продленку ходит, почему там не сделать уроки?
Чаклунка-ведунка• 21 января 2024
Работаю возле дома, правда вожу ребенка утром в школу. Готовлю простые блюда (каши, тушёное/печеное мясо, супы пюре, запечённые овощи или сваренные на пару, печёная рыба, лаваш с разной начинкой), многое готовлю в духовке или пароварке, никаких котлет, голубцов, борщей, пельмение... они забирают много времени и не полезны. Все ненужное выбрасываю сразу. Полы протираю каждый день утром, ковров нет, потому пылесосим редко, стирку сразу фасую по корзинам по цветам, и в машинке есть режим сушки, посуду мою сразу и мойку тоже. Ванну моет муж, также он застилает кровати, убирает клетки у хомяка и свинки, сортирует и выносит мусор, возит ребенка по кружкам. Пыль вытираю 3 раза в неделю, никаких статуэток, и т.п. на открытых поверхностях. Больше всего отнимает времени проверка уроков и английским занимаюсь с дочкой. И у меня остаётся куча времени, выходные вообще мы не занимаем почти домашними делами, разве что-то приготовить более сложное чем в будни.
очки_ннадо• 21 января 2024
Ответ дляСтефанія
У мене останнім часом ще й час для себе, в повній тиші, не виходить. Вранці коли б не встала. Тільки зробила каву- мам я прокинувся. Ну не вставати ж о 4 ранку (((
Ввечері поки дочекаюсь щоб заснули- то вже нічого не хочу. Підстрибуюиь на дивані. Сваряться ((( а я хочу тиші. Просто тиші і спокою. Щоб ввімкнути медитацію і мене при цьому не чіпали
От і в мене така ж проблема (
Для мого морального відновлення потрібна тиша і певний час провести наодинці. А цього немає(((
Мам, мам, мам, мам постійне
Я инженер, меряю от 1• 21 января 2024
Ответ дляМасяня Я
Помощница занимается лишь уборкой раз в неделю
очки_ннадо• 21 января 2024
Ответ дляЗабула що?
Не убираю. Ну то есть между совместным походом куда то с ребенком и бытовухой выбираю первое. Живём иногда в сраче. Но мне пох. Работаю по 11-12 ч в день, 5-6 дней в неделю. В 7 ухожу из дома, чтоб отвести ребенка в школу, домой прихожу к 21
Оце у вас щільний графік, я б вже коні двинула
Масяня Я• 21 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Это как договоритесь, модно и чаще

Я инженер, меряю от 1• 21 января 2024
Ответ дляМасяня Я
Это как договоритесь, модно и чаще
Ну я не скажу, что за неделю все прямо таким уж грязным становится. По уборке я ею довольна. Стиркой, глажкой, готовкой, закупкой продуктов, уборкой снега перед гаражом занимаюсь я. На такое не наймешь человека «прибеги-принеси», только если брать на полную ставку, а с этим проблемы
очки_ннадо• 21 января 2024
Ответ дляШотуткоїться?
А на что именно нет времени?
1.Постирать это 5 минут загрузить стиралку и 10 развесить от силы, итого 15 максимум
2. Пока развешивание может закипеть вода на макароны и они начинают вариться, как вариант, ещё 10 минут и макароны готовы.
3. Модно печень выкинуть на сковороду и обжарить ее-жарится она сама, вам только пару раз перемешать ее.
4. И не прибрано. Не мусорьте, и как можно ща день засраться, что б не иметь времени прям это все убрать.
Это просто как пример все
Не автор, але:
1. Дитячі речі у 95% від своєї маси з плямами, тобто їх потрібно окремо замочити, точково нанести певні засоби ( дивлячись ,що за плями) , колготи позастирувати - це все точно не 5 хвилин займає.
2. Щодня ті макарони їсти не будеш, хочеться різноманіття .
Потім посуд ще помити, якщо посудомийної машини немає
4. Дуже легко засратися, як ви кажете, особливо,якщо дитина мала.
Я инженер, меряю от 1• 21 января 2024
Ответ дляочки_ннадо
Не автор, але:
Так, саме так!
Я дивуюсь, що тут пишут про прання, закинути і все. Не пратимеш джинси із дитячими речами разом. Або з банними рушниками. Або із своєю тендітною білизною. У мене пральна машина працює щодня, то постільна білизна, то дитячі речі, то рушники, то ще щось.
Посудомийну машину треба теж розвантажити та разсортувати все по своїх місцях
Шотуткоїться?• 21 января 2024
Ответ дляочки_ннадо
Не автор, але:
Дивно, у мене 2 дитини, які також були малі, і не засерались. У автора я так розумію, що вже не мала дитина, бо вони вертаються пізно..
Как_б_не_так• 21 января 2024
Ответ дляМасяня Я
Тоді є час, у нас онлайн ...це жесть
А вот недавно• 21 января 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я работаю на 5 дневке. Стирает стиральная машина в любой вечер. Уборка 1 раз в неделю или даже 2 в сб или вс, это пару часов. Каждый день я не готовлю, готовлю на 2-3 дня после работы. Это тоже всего пара часов. Я в разводе, мужа нет. Не понимаю проблемы вообще.
Жінки і діти їдять менше ніж чоловіки. Я з дитиною можу ввечері йогурт пити, а чоловіку м‘ясне готувати треба, бо йогурт то для нього десерт ))
Кинг-Конгша• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
а як Ви в будні годину відпочиваєте?
ми дома біля 19. за короткий час треба уроки і підігріти їжу (приготувати нема коли). потім поки вкласти, просить полежати іноді - і я вже о 22 дуже втомлена, а треба і роботу онлайн підключитись щось доробити іноді, ну і готувати їжу, одяг на наступний день, голову помити, прибрати
Ужас, как вспомню эти работы в Украине с 9-18 , домой доберешься уже 19 и ничего не хочется.
Заграницей люди отработали с 8-16 и ещё полдня впереди. Обед 20 минут входит в 8 часовой рабочий день.
А вот недавно• 21 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
Смешно читать) прибирает робот)
Дійсно )) робот, який сантехніку почистить, витре пил на меблях ітд
Забула що?• 21 января 2024
Ответ дляочки_ннадо
В период отпусков других сотрудников бывало и по 14 дней без выходных. Выживаем, как можем
Наизнанку• 21 января 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Классный совет!Я себе заскринила)А где Вы берете рецепты для духовки и пароварки?
Наизнанку• 21 января 2024
Ответ дляочки_ннадо
От і в мене така ж проблема (
Мам, мам, мам, мам постійне
Це важко без приватного простору, я привчила дитину до вільної годинки, в яку вона робить щось креативне, а я відпочиваю. Все одно повністю вільний час після 22:00, в який не завжди залишаються сили на щось корисне для себе