Инста_Богиня• 20 января 2024

питання працюючим жінкам

в будні працюю, дома ми з дитиною пізно.
відповідно, жодні справи не можу вирішити в будні.
сьогодні на 12 в дитини був прийом в лікаря. потім заїхали в магазин. вийшло, що ми дома о 16 і:
- не прибрано,
- не приготовлено,
- не попрано.
І це при тому, що я взагалі не кажу про якийсь манікюр чи якісь свої особисті справи.
А коли гуляти?
Як мами влітку їздять на весь день на вихідних кудись гуляти?
я не можу це зрозуміти. ніяк.
І ще один момент.
Ну не можу я пахати всі будні, потім всі вихідні домашніми справами, а о 21 коли лягає дитина - знов щось робити. мені треба "підзарядка" - фільм, серіал, книжка... але коли я це собі дозволяю - страждають інші сфери
Гравіцапа• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
ааа, із заморожуванням зрозуміло.
до речі, як ви після морозилки котлети розігріваєте? вони мені якісь несмачні взагалі. а якщо трошки води дати - то взагалі вата
Сырые морожу. Например, делаю голубцы. Осталась начинка, накатала тефтелей и в морозилку. Или часть сырых голубцов замораживаю, сырые котлеты, пельмени и тд. Когда тороплюсь поковырялась в морозилке, нашла что-нибудь, пару минут и готово.

Аристократка-тунеядка• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
а як ви їх дивитесь, коли миєте кухню? просто слухаєте?
Ставлю телефон перед собой и смотрю. Я всегда что-то смотрю, когда на кухне.
Стефанія• 21 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
У мене грошей мало, дуже мало. Я нічого не вигадую. Є певний набір страв, по 10 різновидів супів, м´яса і гарнірів, які готую на будні і на вихідні, в різних комбінаціях. Чітко все планую, тоді вистачає. І по акціям багато чого беру, і на ринок ходжу після 16 у неділю, віддають за півціни.
І доставка тут не дуже якраз підходить.
автор Инста_Богиня • 21 января 2024
Ответ дляГравіцапа
Мультиварка на отложенный режим. Приходите домой-еда свежеприготовленная и теплая. Попробуйте
ну мясо не поставиш
ми виходим о 7 ранку. за 12 годин все скисне
автор Инста_Богиня • 21 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
у всіх мабуть так..
мало хто має час вишукувати нові рецепти.
10 супів це вже круто)) в мене може десь 5
автор Инста_Богиня • 21 января 2024
Ответ дляСтефанія
Тому дивують коментарі з ’ ну ви ж не руками перете’. А хтось все таки руками
я зараз перу руками)) і це треш
Стефанія• 21 января 2024
Вообщем, потрібно робити максимум з того, що можеш і в тих умовах що є.. не паритися, якщо щось не 10 з 10 . На щось можна забити. І час на обійми близьких набагато важливіше ніж ідеально прибрано, нагдажено і наліплено домашніх пільменів.

автор Инста_Богиня • 21 января 2024
Ответ дляСтефанія
так.
але хоча я розумію користь 2-3-годинної прогулянки.. ну не часто виходить так(
часто годинку максимум
Стефанія• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
у всіх мабуть так..
То добре коли ті 10 супів їдять))) у мене син дуже вередливий в цьому плані. Тому меню обмежене. Нам з старшим доводиться підлаштовуватися (((( бо готувати 10 страв кожному окремо - нема часу
Стефанія• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
я зараз перу руками)) і це треш
Розумію. У мене є деякі речі, які моя старенька пралка не тягне. Тому доводиться руками.
Гравіцапа• 21 января 2024
Я работаю из дома. Последнее время работы не много.
Каждый день что-то делаю по хозяйству. 2-3 раза в день только посуду вымыть (в этой квартире у меня посудомойки нет). Каждый член семьи ест разную еду. Бывает у нас три разных порции еды на ужин. Но я не жалуюсь, едим по простому. Загрузить стирку, упорядочить вещи, поубирать кошачьи лотки.

Часто думаю, боже какая я размазня. Другие женщины с детьми всё успевают, еще и на работу ездят. А я трясу задницей. Считаю себя лодырем несчастным. Хотя целый день что-то делаю. Пару часов работаю, остальное время то готовка, то уборка, то уроки. Всё время чем-то занята.
Стефанія• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
так.
часто годинку максимум
Добре коли є й годинка . Іноді її немає.
Я так думаю іноді, а для чого це все? Куди я біжу. Так хочеться зупинитися і просто жити. А не бігти.
Відповів всім• 21 января 2024
Ответ дляА вот недавно
Це так здається, що багато. В мене 218 квадратів написано, але житлової менше.
Може людина рахує з підсобними приміщеннями. По вулиці всі будинки більші за наш і ні в кого не приходять прибирати ))
Ну,у меня общая 90 в новострое и не надо к стиралке 5 минут бежать.Все супер без жалоб на быт
Пи Пи Пилюля• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Я сьогодні додивилася Шерлока з Камбербетчем. Помила кухню другий раз за тиждень, перемила посуд типу казанів, який не можна мити в посудомийці, приготувала салат, посмажила оладки.
А вот недавно• 21 января 2024
Ответ дляГравіцапа
Ну от ніяк за пару хвилин не приготувати заморожені голубці, якщо робити нормальну підливу.
Пи Пи Пилюля• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
у всіх мабуть так..
Ми просто любимо пробувати кухню різних народів, особливо, якщо немає інгредієнтів типу порошка з рогу марала чи яєць колібрі))
лаМпочка• 21 января 2024
я тоже ни черта не успеваю, гулять ненавижу,удивляет , я только с работы иду, на площадке плюнуть некуда и сидят до 10 вечера. Неужели столько свободного времени?
Вишнёвая Леди• 21 января 2024
Ответ дляСтефанія
У мене дуже від погоди ще залежить. Останнім часом на зміну постійний головний біль.
Але в таку як вчора і сьогодні я активна і максимально продуктивна. Коли сонечко і весною пахне.
Та вже хочеться весни) мені, наприклад, важливо щоб ’було куди дивитися’)) якісь дерева, квіти, гори... а не ця сірість і грязюка.
Гравіцапа• 21 января 2024
Ответ дляА вот недавно
Да, голубцы по времени процесс затратный. Но я готовлю в несколько этапов. Например, попарила капусту. Отложила в холодильник. Кучерявую серединку на борщ. Сделала сразу большую сковороду зажарки. Разделила. Прокрутила пару кусков разного мяса, сделала фарш. Разделила. Пересочитала продукты, туда-сюда. И 4-5 полноценных блюд готово. Часть в заморозку, часть в мультиварку. Так и выкручиваюсь. А то чёкнуться можно барабанить этими кастрюлями туда-сюда. Моешь-моешь. Ни конца, ни краю

Морковна• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
ну мясо не поставиш
Це чому?Є відкладений старт або приготувалось і на підігріві стоїть
Гравіцапа• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
ну мясо не поставиш
Ничего не скиснет. Сырое подсоленое и замаринованное мясо 4-5 часов спокойно продержится в комнатной температуре. Потом какое-то время на готовку, и еще пару часов уже постоит готовое. Вы приходите вечером, а еда еще теплая.
Курочка-чубаточка• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
мені ще переїзд - то взагалі завал був би....
Це так. Але відсутність пральної машини і власник з прибабахом то теж не айс
Гравіцапа• 21 января 2024
Ответ дляА вот недавно
Да, упустила. Посчитайте сами. Минут 5 разморозка. Потом складываешь в мультиварку, заливаешь подливой и включаешь нужный режим. До получаса займет. Но само приготовление пару минут. Пока мультиварка готовит, вы над ней не стоите. Тем временем можно заняться другими делами.
Україна понад усе!• 21 января 2024
Я работаю на 5 дневке. Стирает стиральная машина в любой вечер. Уборка 1 раз в неделю или даже 2 в сб или вс, это пару часов. Каждый день я не готовлю, готовлю на 2-3 дня после работы. Это тоже всего пара часов. Я в разводе, мужа нет. Не понимаю проблемы вообще.
Трейдер кріпти• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
друга зміна є. в будні до 10.
ну і вихідні від ранку до 9.
але я не можу весь час щось робити. я мушу десь розслабитись, відволіктись
Автор, не парьтесь!
Честно, я давно забила на уборку - выделяю полчаса -час, что успела, то и сделала. Не успела - ничего страшного не произойдет! Когда выдохнула по поводу бардака - стало легче жить.

Расставьте приоритеты - выделить весь день на прогулку с ребенком, если Вы от этого кайфуете, нужно обязательно. Остальное подождёт! Вы же хотите жить счастливую жизнь, а не как загнанная лошадь
Трейдер кріпти• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
але коли квартира в оренді, власник специфічний і може прийти...
Удалено администрацией...
Редисочка• 21 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
ну Ви не будете щодня запікати
Так, запікаю і їжі вистачає на 2-3 дні. Не готую щодня
Я инженер, меряю от 1• 21 января 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Тогда мне вас жаль....
Мне временами саму себя жаль
автор Инста_Богиня • 21 января 2024
Ответ дляМорковна
так воно точно скисне якщо підігрітим буде стояти 11 годин.
чи відкладений старт - воно за 10-11 годин скисне до готування
МамаБест• 21 января 2024
Ну як в нас. З пн по птн всі працюємо. Якщо є змога, роблю легке прибирання по 15 хв щодня в одній з кімнат, або в туалеті (витерти пил або поскладаю речі або закину прання), немає змоги - вечеряємо і відпочиваємо. На вихідних намагаюся помити підлогу, якщо не виходить - не проблема взагалі. Але готуємо щовечора з чоловіком обов´язково, і так щоб було на обід на наступний день йому і дитині. Якщо не прям сильно замучені, то пельмені магазинні або шось типу того. Вдома не прям порядок. Кухню намагаюсь тримати в чистоті+/-
Слава Богу вдома мені ніхто не керує як я маю і коли шо мити