20 января в 23:45

В якому банку краще відкрити депозит Польща

Підкажіть які документи потрібні для відкриття депозиту в Польщі. Чула що потрібне підтвердження походження грошей. Як це оформляти? Який банк краще обрати?
Сусановна 20 января в 23:46
Любой банк.
В Миллениуме и Парибасе можно найти русскоговорящих сотрудников)
Забризкана водою 20 января в 23:52
Pko
Раджу витрачати готівку, а класти на рахунок те, що на картку надходить (зарплату).
автор Заикальница 20 января в 23:54
Ответ дляЗабризкана водою
Pko
Раджу витрачати готівку, а класти на рахунок те, що на картку надходить (зарплату).
Дякую, я так розумію походження готівки треба обґрунтовувати?
Забризкана водою 20 января в 23:57
Ответ дляЗаикальница
Дякую, я так розумію походження готівки треба обґрунтовувати?
Я на депозит зарплату, просто з картки, тому не підкажу. Живу на зарплату з України, а відкладаю польську, якось так поки...