Виниловая пластинка• 21 января 2024
Хто пам´ятає, коли з´явився туалетний папір?
Мені не спиться))) Лежу, згадую студентські роки, і раптом подумала, що не пам´ятаю, коди з´явився у продажу туалетний папір, серветки столові, паперові рушники... Прокладки, добре пам´ятаю, що у 90-ті були, але дорогі дуже. Нагадайте, хто в темі))
Ловлю капці• 21 января 2024
Ответ дляАсобеннАя
я народилась в 1976, папір туалетний помню завжди, але дефіцитний він був , як і прокладки і тампони
а чем раньше вытирались? до бумаги
Ловлю капці• 21 января 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Я помню папа маме по блату прокладки много пачек приносил. Я пупсикам матрас и постель делала , мама ругалась. Это наверное было до 1980 года. А вот бумагу вообще не помню какая была.раньше газеты на гвоздь накалывали в туалете и мяли помню в деревне))
капец газетой
тут бумага чуть жестче и уже некомфортно
а как газетой вытирать?((( без влажной бумаги вообще, это ж все воняли ходили в том совке, у них же не был принят душ. фууу просто
Агент Пинкертона• 21 января 2024
Ответ дляАсобеннАя
Ася 1977
Прокладки побачила років в 16
Жила в райцентрі
Прокладки побачила років в 16
Жила в райцентрі
Виниловая пластинка
• 21 января 2024
Ответ дляЛовлю капці
капец газетой
До речі (для малечі), не смерділо ні від кого. Милися не менше, ніж зараз, повірте. І ще такий нонсенс (для мене не має пояснень жодних) - чи то від екологічно чистих натуральних продуктів, чи то від чогось іншого, але без дезодорантів і антиперспірантів у середній і старшій школі ні від кого не тхнуло потом
, хоча шкільна форма щодня не пралася
Виниловая пластинка
• 21 января 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ничесе у вас тараканы насчёт возраста
Якраз у мене немає, а у вас - пОвно, бо акцент на віці саме ви зробили