Виниловая пластинка• 21 января 2024
Хто пам´ятає, коли з´явився туалетний папір?
Мені не спиться))) Лежу, згадую студентські роки, і раптом подумала, що не пам´ятаю, коди з´явився у продажу туалетний папір, серветки столові, паперові рушники... Прокладки, добре пам´ятаю, що у 90-ті були, але дорогі дуже. Нагадайте, хто в темі))
Виниловая пластинка
• 21 января 2024
Ответ дляГолубая фишка
Тема уходит не туда. беляш хочу😀
Біля моєї школи був гастроном і ресторан. Там влітку на канікулах продавали біляші з нашої шкільної їдальні. Це найсмачніші біляші в житті були, настільні смачні і соковиті
, 14 копійок))
Голубая фишка• 21 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
, 14 копійок))
🥹😭😭😭😭хочу!!!
Наша взяла• 21 января 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Я ими не пользуюсь, остались после мамы, выбрасывать не собираюсь. Там такая бумага - можно масляные пирожки завернуть и масло не пройдет наружу
прикольно)).
Виниловая пластинка
• 21 января 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Реально не застала поколение газеток, о котором здесь написали
Так, але це не дає вам права зневажливо ставитися до тих, хто старші за вас.
Забрала і не сказала• 21 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Где вы это увидели? Я реально всю свою жизнь помню туалетную бумагу
Виниловая пластинка
• 21 января 2024
Ответ дляГолубая фишка
🥹😭😭😭😭хочу!!!
Та... Сама їх би 2-3 зараз з´їла)) Я добре готую, і в їдальні часто дивитися приходила у віконце, як готували, цікаво було)) Але саме таких ніде більше не їла, і зробити не виходить(( Смачні, але не такі, як у школі((
Я натуралка• 21 января 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
При том що тоді були такі серветки
Це коли?
Виниловая пластинка
• 21 января 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
У слові ’дрєвняя’
До речі, перечитайте, що в стартпості написано: ’нагадайте, хто в темі’. Якщо ви ’всю жизнь помню’, то тема не для вас
Голубая фишка• 21 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Если по бумаге. У нас были рулончики такие😀. Родители инженеры. Там на них еще как кардиограмма была( рисунок). Бумага качественная, плотная, но мелованная. То есть нужно было в руках ее долго мять. Весь процесс так и происходил, сидишь и трешь. Во вы вспомнили😂
Виниловая пластинка
• 21 января 2024
Ответ дляГолубая фишка
А в мого батька на роботі були тільки перфокарти, вони з цупкого картону, то цей номер не проходив
Семенівни сусідка• 21 января 2024
У нас дома был туалетная бумага квадратиками, дед для себя нарезал газету, в селе газетой пользовались, но я 1980 года рождения, даже не помню что в гостях было, вроде в рулонах....но у нас в Киеве все знакомые были с достатком и при связях
MacOS-ница• 21 января 2024
Ответ дляГолубая фишка
Тема уходит не туда. беляш хочу😀
Я тоже о нём подумала 😀
Голубая фишка• 21 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
А в селах. Туалет на улице и они выписывали журналы сатирикон и еще что- то. Там как в библиотеку заходишь. Сидишь, петухи орут и листаешь картинки). Потом одной страничкой меньше.
emerald_88• 21 января 2024
Ответ дляГолубая фишка
В смысле сидишь? На чём сидишь, если там дырка в полу, над которой присаживаться нужно - листать картинки неудобно
ЧукИГеки• 21 января 2024
Ответ дляemerald_88
Ну это кто как устроит: у одного из моих дедушек в уличном туалете был над этой дыркой установлен унитаз и вполне комфортно можно было сидеть. У второго стремно, конечно было с этой дырой.
ЧукИГеки• 21 января 2024
Я 1979 г.р., туалетную бумагу помню всю жизнь, дефицита у нас дома не застала.
4есотка• 21 января 2024
Папір в середині 90 вже був,типу обухівський. Прокладки точно були в 94 році,стандартні олвейси з крильцями. В 92 році в школі зібрали дівчаток в актовому залі, була лікар і представниця компанії тампакс. Прочитали лекцію про жіночу фізіологію,роздали по пачці тампаксів,такі з аплікатором. В мене тоді якраз місячні почалися недавно,в середині циклу заливало,були протікання в школі,від саморобних ганчірок. Пам´ятаю,як тряслася над тим тампаксами,притримала на екзамени,щоб спокійно сидіти. Це такий кайф,не боятися протікти. Як економила люто стипендію в технікумі,була дуже ніща,але щоб купити олвейса і мати хоч 2 тампакси на пари в середині циклу.
КаРаКаТиЦа• 21 января 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Я помню папа маме по блату прокладки много пачек приносил. Я пупсикам матрас и постель делала , мама ругалась. Это наверное было до 1980 года. А вот бумагу вообще не помню какая была.раньше газеты на гвоздь накалывали в туалете и мяли помню в деревне))
А мої батьки прокладками вікна утепляли
emerald_88• 21 января 2024
Ответ дляЧукИГеки
А как его мыли этот унитаз? Туда ж не подключена вода вообще?!
13чудоСВЕТА• 21 января 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
То сіра бумага квадратиком
В яку біляш завертали за 13 копійок
Перепічку київську ще донедавна в таке загортали
Ми майже засмутилися, коли побачили звичайні серветки)
4есотка• 21 января 2024
Ответ дляemerald_88
І я таке пам´ятаю,шо був типу унітаза. Зроблений помост з діркою,а наверх м´яка стандартна накладка,як на звичайний унітаз
Може,бабуся колись мила
emerald_88• 21 января 2024
Ответ для4есотка
Може,бабуся колись мила
Боже, бідні люди, як згадаю як ту яму треба було вичищати відром...
ЧукИГеки• 21 января 2024
Ответ дляemerald_88
Вы написали и я детальнее вспомнила: там было сделано как деревянная лавка-ступенька и в нее вмонтирована крышка от унитаза, а не сам унитаз. Т.е. разве что саму крышку надо было протирать.
emerald_88• 21 января 2024
Ответ дляЧукИГеки
Я зрозуміла, теж в когось таке бачила в гостях. В наших була дірка, впринципі це зручно і більш гігієнічно, якщо можна так сказать. І газети пам´ятаю, їх треба було добре пожмакати перед використанням
Бабулька• 21 января 2024
Ответ дляemerald_88
У мого діда в сільському туалеті стояв старий вулик, тому свої справи робили сидячі, чи може піввулика, не пам´ятаю точно. Але читати було комфортно)
Забрала і не сказала• 21 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
У слові ’дрєвняя’
Ничесе у вас тараканы насчёт возраста
Посудомойка• 21 января 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Я 88 года, газетки были вместо туал бумаги до 2000 наверно, но скорее потому что экономили сильно
ОйЙой• 21 января 2024
Я из не бедной семьи, так что бумага в рулонах типа обуховской у нас была в достатке.
А вот у моей подруги родители имели рангом повыше и много времени бывали за границей. У нее в туалете была беленькая и ароматизированная импортная бумага. Я как первый раз увидела, то отмотала кусочек и домой принесла. Всей семьей рассматривали и нюхали 🤦♀️ Это начало 70-х примерно.
Флюорография гуся• 21 января 2024