Дівчата, доброго дня всім
порекомендуйте будь ласка лікаря-репродуктолога в тих кого був позитивний досвід
В мене було дві спроби невдалого еко минулого року, зараз була на консультаціі у Романовоі ОО
Буду вдячна за ваші коментарі і поради
Автор, не підкажу по еко, але якщо це та Романова що власниця і головний лікар Репролайфу, то з репродайіом на Березняках у мене негативний досвід. Я туди прийшла щоб обстежитися перед плануванням вагітності, а мені поставили неіснуючий діагноз і почали наполегливо підштовхувати до операції після якої природна вагітність мені, враховуючи мій вік, вже не світила б. Ну і загалом я там була три рази на прийомі і враження що це тупо конвеєр з викачки грошей
Ответ дляAnnaOst
Дякую, дуже корисно!
Ответ дляinna5577
Только не романова!! Вы сделали странный выбор, идите в известные клиники: дахно, исида, надия
Можливо ви праві, дякую за рекомендацію
Світлана2409• 21 января 2024
Романова це така висока, молода?
Тільки не вона. Шахрайка ще та. Грошей витягне з Вас багато, а результат сумнівний буде
Стосовно лікаря, оберіть спочатку нормальну клініку, вже там обирайте лікаря
Ответ дляСвітлана2409
Романова це така висока, молода?
Дуже дякую.
Наталья-a250• 21 января 2024
Нет доктора,который пообещает 100% результат. В моем случае получилось,когда нашли причину неудач. Докторов меняла.
Ответ дляНаталья-a250
Згодна щодо 100% результату, я його и не очікую з першого разу
Але це вже буде друга спроба забору і мені хочеться максимально постаратись щоб це була остання і щоб лікар хотів шукати причину і працювати над нею
Дякую за коментар
Ответ дляSunrise23
У меня не было опыта, но тоже слышала положительные отзывы о Михайлишин
дякую
Ответ дляCoffee is Love
Соболевська, Міні ЕКЗ.
Але дуже дотошна.
дякую
Ответ дляSol.jeys
Идите в Мати і дитина к Котлику Владимиру Владимировичу. он на Литвинского принимает. Можете отзывы почитать в интернете о нем, много положительных. у меня тоже с ним положительный опыт
Дуже вам дякую
Lesik_2013• 31 января 2024
Я консультувалася в 2 чи 3 клініках. Мені 43. Ніхто не париться навіть займатися тобою. Це при тому, що всі мої аналізи в нормі. Їх навіть читати ніхто особливо не хотів. Відповідь одна - ЕКЗ. Зараз вагітна природнім способом без всяких клінік. Розчарувалася в них.
Lesik_2013• 31 января 2024
Певний час підписана на репродуктолога Наталію Данкович, не знаю як вона як лікар, але говорить толкові речі.
Ответ дляLesik_2013
Це просто супер мотивуюче повідомлення! Дякую і бажаю вам всього самого найкращого.
З тим що в них у всіх одна відповідь мені відомо, і нажаль, ніхто не хоче допомагати, розбиратись і рухатись з допомогою альтернативних методів.
Ответ дляLesik_2013
Дякую