Кавуся• 21 января 2024
Набряки після вживання алкоголю
Як швидко з ними справитись? А то просто капець. Вчора файно погуляли з подружками, а сьогодні хоч в люди не йти
Директриссимо• 21 января 2024
в таких случаях, если надо ’ в люди’ обязательно, пью фуросемид. если необязательно, ничего не делаю
СамавиховуюКота• 21 января 2024
Я п´ю сорбенти після.
Вам треба прохолодний душ, масаж обличчя і тряска тіла. Можна сечогінне випити
Кавуся
• 21 января 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Я п´ю сорбенти після.
Атоксіл випила. В душі була. Йду трохи помасую обличчя
СамавиховуюКота• 21 января 2024
Ответ дляКавуся
Типу сорбекса потрібно. До і відразу після випитого(то на майбутнє)). Тряска - лягаєтн на спину, руки і ноги вверх. І починаєте трусити, так 2-3 хв. Перерва 5 хв і ще 2 підходи.
В екстренних випадкпх фурасемвд, але то треба бути адома 3-4 год
Директриссимо• 21 января 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
3-4 часа дома после фуросемида необязательно, максимум до 2х часов
СамавиховуюКота• 21 января 2024
Ответ дляДиректриссимо
Можливо. Я зі свого досвіду пишу