Вся в кредитах• 21 января 2024

Хто вже довго живе у Болгарії?

Чи ваші знайомі
Розкажіть :
про країну, що подобається/ні
Чи легка мова ?
Чи можна придбати нерухомість іноземцю? ( рахунок в банку і всі ці нюанси )
Чи є варіанти жити довгостроково, не як біженець ( якщо робота віддалена )
Що з освітою для дітей після школи ?
Всім дякую
Все буде Україна• 21 января 2024
Ответ дляВся в кредитах
В мене і в Україні у чоловіка вкрали авто ще в 2017
А в 2022 винесли все з гаражу, коли я на декілька днів в село поїхала
В нас біля церкви машина стояла в Україні, 10 камер спостереження всюди, винесли все з машини, у чоловіка там техніка була і речі з роботи коштовні, дивились ті камери видно хто, коли вкрав але так нічо і нікого не знайшли, поліція в нас працює справно

Valechka-mk• 21 января 2024
Ответ дляОченьценная
А, ну если так, то тогда и в рашу можно переезжать.
Логика фееричная просто
Valechka-mk• 21 января 2024
Ответ дляСтриптизерка
А сейчас дают в Болгарии нашим статус беженца, кто-то знает? Не временную защиту? Вроде вначале давали. После статуса беженца можно долгосрочный ВНЖ получить....
Статус беженца предполагает, что у вас документы забирают. Зачем это?
Valechka-mk• 21 января 2024
Ответ дляЗайка_33
Зараз в Софії живе сестра з дітьми і чоловіком, чоловік працює віддалено, донька ходить в другий клас в Україно-болгарську школу, вчителі всі українці, малий в український садок, все платно і школа, і садок. Є плюси, є і мінуси… Населення старшого покоління проросійське, молодь більш проєвропейська. По цінам плюс мінус як у нас. Клімат хороший, кухня дійсно не дуже, з медициною біда повна…
Что значит с медициной беда?
Я читала другие отзывы, что в целом норм и намного ближе к украинскому варианту - можно быстрее попасть к врачу, а не ждать месяцами, анализы сдавать, какие нужно, а не то, что врач только считает нужным
Стриптизерка• 21 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Ну если у человека в Украине ничего не осталось, то потом он легче получит ВНЖ. А временная защита когда-то закончится.
Valechka-mk• 21 января 2024
Ответ дляСтриптизерка
Ради этого призрачного варианта сидеть как раб без документов? Та ну нафиг.
Можно на месте устроиться и дальше уже остаться по рабочей визе. Да и кто знает еще, когда та защита закончится
Зайка_33• 21 января 2024
Ответ дляВся в кредитах
Але ж це робили і в столиці Болгарії, і морському побережжі на початку війни, різати та бити авто жінкам з дітьми… Вони дійсно це робили назло. Чомусь коли до війни українці відпочивали там, то це не робили. Ці куми з Харкова, троє дітей, потім з ними вийшли на зв’язок мафіозі ( до речі мафіозі з раші) і запропонували викупити викрадене авто, контактами з ними поділилась поліція)

Зайка_33• 21 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Что значит с медициной беда?
Сестрі прикріпили криво-косо коронку, їздила перероблювати в Україну, захворів малий, поставили діагноз вітрянка, виявилось коксакі, дві знайомі там народили нормально, в третьої зробили дитину інвалідом при кесареві, інсулін на початку війни знаходили людині з діабетом, і то прострочений. Продовжувати далі?
Valechka-mk• 21 января 2024
Ответ дляЗайка_33
И? Таких историй вам из Украины напишут сотнями.
Зайка_33• 21 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Я також там жила і періодично туди їжджу, тому і пишу Вам реальні відгуки