В курсі діла• 20 января 2024
Как удобнее добираться в Протарас из Киева?
На Кипре не была. Гуглю, там 3 аеропорта. До какого лучше искать билеты? С аеропорта лучше такси или есть комфортные автобусы?
В курсі діла
• 20 января 2024
Ответ дляМилота
Є автобуси, таксі недороге. Ми з Ларнаки завжди
Спасибо! А такси Убер или Болт там работают?
Милота• 20 января 2024
Ответ дляВ курсі діла
Так, Болт працює
Як_наготую...• 20 января 2024
Daria Didukh на ФБ її сторінка по Кіпру, там багато інформації. Вона з Києва і там живе, я через неї бронювала житло влітку, було вигідніше як через букінг. Travelmamaclub куча інфи, теж дівчата підкажуть як вигідніше добиратись
Милота• 21 января 2024
Ответ дляЯк_наготую...
І ми через неї двічі бронювали вілли й авто. Все на вищому рівні організовує
В курсі діла
• 21 января 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Дякую, поки що, шукаю варіанти, як зручніше долетіти. На Дашу підписана))) У Вас вийшло дешевше? Тому що я рообила запит у неї і шукала на сайтах, то у неї дорожче було. Але я ще остаточно не бронювала нічого
Як_наготую...• 21 января 2024
Ответ дляВ курсі діла
На Кіпр поїхала в останній момент, в кінці травня шукала житло, тому нічого підходящого не було, або по ціні як у неї але гірші умови ( не перша берегова наприклад). Взагалі зараз такий період що можна собі знайти багато підходящих і дешевих варіантів, я її порекомендувала тут чисто для інформації по Кіпру на її стор, ну і в Травел клуб дівчата завжди підкажуть як краще і зручніше з досвіду . А от по ціні на житло завжди можна порівняти айрнб/букінг і що запропонує Даша
Як_наготую...• 21 января 2024
Ответ дляМилота
Так, ми теж дуже задоволені . І інформаційно багато допомогла.