tala-li• 21 января 2024

73% - фанати влади, чому проблеми з мобілізацією?

Чому в країні, де 73% фанати влади, виникають проблеми з мобілізацією? Як так?
lus_so• 22 января 2024
Ответ дляlekon-lekon
Ця ж більшість голосувала за Порошенко, потім за Зеленського. За Петра - то були файні люди, за Зе - клоуни, як так може бути? Повна фігня- це ваші недалекі розмірковування.
Тю, ви так кажете, наче ніколи в житті не робили нічого такого, за що вам потім було соромно до сліз. Того, за що потім себе питаєш ’як це могло статись? Я ж хороша, я ж розумна, як блін?’

appareils• 22 января 2024
Ответ дляlekon-lekon
73% ніяк не можуть сидіти за бугром хто ж тоді працює тут, захищає? Як же ви всі за*бали із цими 73 %. Замість боротьби із зовнішніми ворогами готові своїм горлянки перегризти
Мої це тільки мої рідні,моя сім´я!
WomAnn• 22 января 2024
Ответ дляVesy
Блин, как мне нравится вот это - масштабы тогда и сейчас. Или тогда было далеко и не жалко людей, а тут всех коснулось и война началась?
Не ерничайте. Если политик полный ноль, ой просите комик, и довел до такого масштаба. То вам нужно отвечать за свой выбор.
Vesy• 22 января 2024
Ответ дляWomAnn
Вы с больной головы на здоровую решили переложить? Не получится. И разве я у вас за президента спрашивала?
WomAnn• 22 января 2024
Ответ дляVesy
С Вами не о чем говорить. Вот когда осознаете, что какой народ такая власть и жизнь, тогда может что то и изменится. А пока люди будут так думать как вы, мы и дальше будем в ж
Vesy• 22 января 2024
Ответ дляWomAnn
А Вы интересная 😂 Правда я не совсем поняла как я по вашему думаю, но предполагаю, что и не узнаю…. вряд ли вы сможете сформулировать. Оставайтесь в ж, смотрю вам там неплохо ))
WomAnn• 22 января 2024
Ответ дляVesy
А вы перестаньте переходить на личности, не умеете общаться, не общайтесь. А если зашли пофлудить, то ок. Разрешаю. На этом с вами беседа закончена, больше не читаю что вы пишите. Всего хорошего

Natal_ka91• 22 января 2024
Ответ дляWomAnn
Ну по вашій логіці, треба тоді і батьків відправити на передову, бо вони обрали в 90х не ту владу, а це 90%
WomAnn• 22 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Це вже маніпуляції.
Я вважаю, що люди які обрали цю владу несуть відповідальність за свій вибір. Це дитяча позиці - ми тут ні до чого. На то і вибори. А що було в 90-х, то питання не до мене, я тоді не голосувала. Я Вам кажу свою думку, а Ви можете мати свою. Якби ви не хотіли думати, що 75 не до чого, але все пов’язано, теперішня влада і те що відбувається хочаб в середині країни, то це вибір цих людей. Сподіваюсь, ви задоволені своїм вибором
alex-3f3c• 22 января 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Нет уж, всех, кто в 13-14 поддерживал майдан, их и на фронт.
Та ну, слишком плоско и недальновидно, лучше уже тех кто в 1917 большевиков поддерживал кинуть на фронт
Natal_ka91• 22 января 2024
Ответ дляWomAnn
Це вже маніпуляції.
Я давно не голосувала бо вважала що в нашій країні нічого не зміниться. Частково так і є, хз коли краще буде.