tala-li• 21 января 2024

73% - фанати влади, чому проблеми з мобілізацією?

Чому в країні, де 73% фанати влади, виникають проблеми з мобілізацією? Як так?
ТА7НЯ7• 21 января 2024
Я думаю они уже выехали

Пляма на Сонці• 21 января 2024
Увага на дату. ДумайТе
Пляма на Сонці• 21 января 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Тобто, тоді за кого завгодно аби не По. А зараз ні за кого, бо з іншими краще не стане. Це означає, що до 2019 року було життя гірше гіршого, і будь що - краще. А зараз погано, але жити можна, і краще з іншою владою, на вашу думку, точно не стане.
Ви мозахіст, жертва телебачення чи провладний бот?
Удалено администрацией...
Реверанс• 21 января 2024
Ответ дляsmilingsky2010
Так они голосовали на перестать стрелять и договориться посередине, причем тут мобилизация
Мир в очах путіна.
Розвести війська,так як це було в Золотому.
Де не лох кричав в обличчя азовцям,що він не лох який-небуть.
Пляма на Сонці• 21 января 2024
Ответ дляВика31
А при Порошенко війни не було?
Такої б не було. Бо армію не скорочували і власну зброю виробляли! І не розміновували чонгар і Азовське.
Реверанс• 21 января 2024
Ответ дляПляма на Сонці
Увага на дату. ДумайТе
шо там думати - просто відкрив двері ворогу
Пляма на Сонці• 21 января 2024
Ответ дляРеверанс
Так. На жаль. Але наші 73% просто в упор цього не бачать. І як завжди ця пісенька: а ваш Порох..,

Оленёнок• 21 января 2024
Ответ дляIsidda
при чем тут зеля вообще.если садист и убийца-путин
Путин садист, да. Но разве на Зеленский хотел посмотреть ему в глаза? Разве не он сказал, что просто надо перестать стрелять? Разве не Зеленский открыто заявил, что если будут увеличивать расходы на армию, то не хватит на дороги? Как же красиво по ним ехали российские танки… Мы могли готовиться к этой войне, в не жарить шашлыки. Но что-то мне подсказывает, что сдали нас ещё в Омане, но что-то пошло не так. Поэтому не тратились на оборонку, а слуги гребли как не в себя. Они думали, что конец близок, да не сложилось.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 21 января 2024
Обожнюю такі теми. Обов´язково перечитаю кожний коментар
Jhenya_Sh• 21 января 2024
Ответ дляОленёнок
Слуги и сейчас гребут как не в себя. Так что все еще впереди.
Fresh• 21 января 2024
Більшість хто голосував за зелю,сидять по європах і клянуть пороха.
Оленёнок• 21 января 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Так теперь они в предвкушении денег на восстановление от Европы… просто ладошки потирают… знаю наверняка, что так как слуги, ни одна предыдущая власть не гребла. Увы
liss• 21 января 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Вони були або ’уставшими’ від війни, або думали, що то все Порошенко придумав
https://youtu.be/Xx3tNahq54A?si=wrJ1NC_B8JanEdSb
Талант ))) а ведь прав был неф было за парашенка голосовать .. какой капитан у корабля у тому и приплыли ((
BusinkaKiev• 21 января 2024
Ответ дляJave
Ви хотіли кращого життя тому довірили країну неуку і у якого 90% це ригали, або ті хто служив ригалам
Давайте по іншому. Що треба було зробити з людьми попередній владі, щоб більшість проголосувала за неука ? Якби все було феншуйно, ніхто б не змінив владу
liss• 21 января 2024
Ответ дляПляма на Сонці
Пошел в небытие .. сейчас наполеон .. потом хз арестович сибалси поэтому кого там Кима корейца готовят 😹..
Джеральдина.• 21 января 2024
Ответ дляspart-5037
Голосовать проще чем воевать.
А сейчас уже кого не спроси, все против зе. Ищут нового идола.
И его уже готовят для народа
Реверанс• 21 января 2024
Ответ дляДжеральдина.
И его уже готовят для народа
Для бидла випустять Поворознюка.
mamarama• 21 января 2024
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
И я)
Сидят, разбираются, какой сорт дерьма лучше🤣
автор tala-li • 21 января 2024
Ответ дляliss
Кима за то что ржал, закинув ноги на стол - носками светил, пока другие гибли

tetnes• 21 января 2024
Ответ дляДжеральдина.
И его уже готовят для народа
Арестович?
Шеллар• 21 января 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Вы уверены, что при Порошенко не было бы войны? Я тоже могу свои фантазии за действительно выдавать. Например. Хорошо, что за Зеленского проголосовали. А то при Порохе рашка бы реально Киев за 3 дня взяла. И наши мужчины сейчас не от мобилизации бы скрывались, а в составе штрафбатов Польшу и Литву штурмовали.
Удалено администрацией...
Astraja_• 21 января 2024
А ви впевнені що інші виборці президентів завжди підтримували абсолютно всі ініціативи обраної ними влади?Пам´ятаю як сусідка, яка в 2014 голосувала за Порошенка, матюкала його ж в хвіст і гриву коли були прийняті законі за якими надання субсидій обмежилося.Я, до речі, теж була не в захваті бо й нам тоді зняли, і я голосувала за Порошенка
.А ви можете чесно сказати що підтримували абсолютно всі законопроекти та рухи влади при ’вашому’ кандидаті? Чи за вашого життя жоден з ваших уподобань не був обраний?Якщо був то хто був цей бездоганний правитель, виборці якого були сліпо за будь-що, ним запропоноване?Чесно кажучи, в Україні не пам´ятаю таких
За овоча 49% майже проголосували і де вони були коли кумира скидали
Sanechko• 21 января 2024
То не вони обирали
То все якийсь там зомбувальний кадр на 1+1
Однимсловом, 73%- то є бєздєльніки, які передивилися тв.
Бо я того серіалу не бачила.
Лише зараз на ютубі чи в тіктоці- Наріз ки.
Мабуть, тому не голосувала за зеко
автор tala-li • 21 января 2024
Ответ дляAstraja_
ще борщовий набір при Пороху подорожчав та мобільні не видавали пенсіонерам
Astraja_• 21 января 2024
Ответ дляtala-li
Так назвіть того чудового хоч одного, виборці якого абсолютно все від влади готові були сліпо прийняти і приймали без невдоволення, раз ви впевнені що такі були до зелені
felin• 21 января 2024
А ви не пам´ятаєте яка була явка на вибори? Так, от поцікавтеся і не строчіть дурних тем.
Йцфыяч• 21 января 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Я і зараз проголосувала б за кого завгодно але не за крадія, олігарха накравшого оборудками в України корупціонера порошенка.
Оксана-004e• 21 января 2024
Ответ дляAxan
Так при Порошенко началась война(
Можно уточнить дату начала войны?
Оксана-004e• 21 января 2024
Ответ дляНочка_темная
Дата початку війни 20 лютого 2014 року, Порошенко це проспав?Чи для вас поки особисто ви були в комфорті то і війни не було?
А какого числа порох стал президентом?
Re1ne• 21 января 2024
Ответ дляJave
Ну до того моменту хтось же довірив країну Януковичу і його команді