Стильна штучка• 21 января 2024
Дитина дратує своїм ниттьом
Постійно ниє, весь ранок пронила. Щось хоче, так одразу ниє. Прошу скажи «дай, хочу», не каже, хоча вміє вже говорити, а хниче. Я емоційно виснажена вже і на прогулянку не пішли бо я вже нічого не хоче, сил немає збиратися. Накричала на неї, так одразу плаче, що я накричала. Як це витримати? Дитині 1,8
ЧупакабраЗеБест• 21 января 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Сдвгшки у кого тогда рождаются?
у свдгшных мам.
вы что не поняли?
ЧупакабраЗеБест• 21 января 2024
Ответ дляНеВРотик
Займите дитя позитивом! У ребенка тоже может не быть настроения!
таким детям тот позитив не нужен. они жрать хотят. живых людей.
Сколько_мне_лет?• 21 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
у свдгшных мам.
вы что не поняли?
Тю.
Вон оно че
Сколько_мне_лет?• 21 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
этот фуфел уже давно опровергли мамы, у которых болше одного ребенка.
вот у меня трое. они все РАЗНЫЕ.
Просто вам надо было все три раза быть спокойной.
И все.
AmazingLady• 21 января 2024
Ответ дляКайдашева дочка
А что школа?До часу дня и домой..Ругаюсь на него,наказываю.Уже крыша едит:(
едЕт
ЧупакабраЗеБест• 21 января 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
И все.
ой прикол.
всмысле три раза во время зачатия што ле? так я вроде в те момэнты не нервинчала,наоборот наслаждалась .
или вы про роды?
ЧупакабраЗеБест• 21 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Девочки нытички ещё те
а у меня пацан ну такая нюня. я его троллить начинаю,помогает
Пьяная вишня• 21 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
Можна давати? В капельках чи таблетку розчинити в воді?
Вам...
А я кумедна• 21 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Ладно 1,8. Тут 9 лет и ноет
Ладно 9, тут 17 лет и ноет(((
Вот где характер мерзкий((
ЯниЯ• 21 января 2024
Ответ дляА я кумедна
Ладно 9, тут 17 лет и ноет(((
Вот где характер мерзкий((
Еще немного и это будут не ваши проблемы))
Томатико• 21 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
В мене був чудовий настрій і багато сил зранку. Як тільки почала нити я трошки трималася, потім коли це безперервно нереально витримати. Щось не так ниє. Стілець не змогла рівно поставити ниє. Іграшка впала ниє. Не плаче, а саме ниє. Як каплі постійно на мізки капають.
бляха, дитині 1.8 років, вона пізнає світ, вона засмучена невдачею і не може мовчки її «проковтнути», вона виражає свої емоції. проговоріть вголос «я розумію ти засмучена через ____, мені дуже шкода шо так трапилось, але давай спробуємо ще раз разом і обовʼязково вийде».
а те шо ви накричали, ну навчиться згодом все тримати в собі бо мамі не подобається що вона засмучена. але чи це дуже ефективно і корисно?
ви ніколи не буваєте засмученою? не виражаєте свої емоції? чи вас батьки так само навчили мовчки проживати це?
чи коли ви поскаржитесь чоловікові шо у вас шось пішло не так то він накричить на вас і скаже шо ви йому настрій зіпсували?
А я кумедна• 21 января 2024
Ответ дляЯниЯ
Да, кто ж его заберет?) Это ж чокнутой надо быть, чтоб такое счастье обрести... Отец у него нормальный, два деда тоже нормальные... И блин ЭТО выросло. Всегда таким был. Сам ноет, всем все пересрет. Жизнь гавно все вокруг козлы один он ромашка)
ЯниЯ• 21 января 2024
Ответ дляА я кумедна
Может корректировать пора? Со специалистом? Не очень здоровое отношение к жизни, когда все вокруг виноваты.
Стильна штучка
• 21 января 2024
Ответ дляsky-labs
Быстрые углеводы даете? Проблемы со стулом есть?
Солодке даю, але лише пастилу, печиво без цукру, соки без цукру. Раз в 3 дні ходить, наче немає проблем
А я кумедна• 21 января 2024
Ответ дляЯниЯ
Корректируем, но есть чисто черты характера.
Инфантилизм вообще не корректируется... все претензии из области ’почему родили меня не достаточно красивым, не достаточно умным, не достаточно талантливым, не в той стране и т.д... а вот Вася... (по правде, Вася выиграл генетическую лотерею, но таких Вась один на 1000)
Стильна штучка
• 21 января 2024
Ответ дляТоматико
Засмучена і нити це різне. Коли вона засмучена, то просто сумує, ми обіймаємось і все добре, а тут щось не вийшло по її одразу ниє
Идууу--уууу блин• 21 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
Раз в 3 дня это уже проблема
Стильна штучка
• 21 января 2024
Ответ дляsky-labs
Ну вот - раз в три дня. Это и есть проблема.
Должен каждый день.
Лямблиоз у ребенка 100% (и не только он) из-за него вот такое настроение
Должен каждый день.
На глисти здавали і кров і кал там все чисто, а це дійсно проблема? Я також хожу раз в 3-5 днів
Пацака-задирака• 21 января 2024
Ответ дляА я кумедна
Ладно 9, тут 17 лет и ноет(((
Вот где характер мерзкий((
Характер скверный, не женат)
Скоро женится, будут вдвоем ныть
Ответ дляСтильна штучка
Ну не может быть ’чисто’ по глистам у ребенка! Не может
Сдавать бесполезно.
Стул должен быть ежедневный.
Жиры в каждый прием пищи, магний, лецитин, достаточное количество воды.
Это минимум
Сдавать бесполезно.
Стул должен быть ежедневный.
Это минимум
Стильна штучка
• 21 января 2024
Ответ дляsky-labs
Сдавать бесполезно.
Стул должен быть ежедневный.
Это минимум
Сдавать бесполезно.
Стул должен быть ежедневный.
Это минимум
Так а як тоді пролікувати якщо не знати чи вони проліковані чи ні?
Зрозуміло, тоді з цим проблема. Дам сьогодні чорнослив
Стильна штучка
• 21 января 2024
Ответ дляsky-labs
Сдавать бесполезно.
Стул должен быть ежедневный.
Это минимум
Сдавать бесполезно.
Стул должен быть ежедневный.
Это минимум
А те, що ниє може бути через те, що стул раз в 3 дні?
Идууу--уууу блин• 21 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
Может конечно
ЯниЯ• 21 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
Автор, ну кто кроме вас может знать все нюансы поведения вашего ребенка? Вы даете.
Томатико• 21 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
ну тоді може нити, проявляючи смуток, бо втомлена або голодна.
ЧупакабраЗеБест• 21 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
это вариант нормы.
уже лямблиоз через монитор можно поставить. фантастика!!
Стильна штучка
• 21 января 2024
Ответ дляТоматико
Ниє без смутку, а з роздратуванням більше, що не вийшло по її. Після їжі ниє також і після се