Love_Love_Love_• 21 января 2024

Як можна пити алкоголь щодня і при цьому вижити?

Тут часто теми: пʼю щодня, як кинути пити?
В мене питання: як люди можуть пити щодня і не вмерти?
Ну ок, звичка, але ж поки звикаєш як це пережити?
Випиваю 1-2 рази в рік від половини до пляшки вина. Це просто жесть, от вчора випила, сьоггдні вже третя кружка бульону, таблетки, весь день в ліжку і ще два дні погано буде.
А як пʼють щодня?
VitalinkaGL• 21 января 2024
пощупала себя)буд-то жива🤣🤣😃и все остальные тоже)
не умеете-не пейте,в чем проблема то?
я люблю выпить,не нажраться,поэтому не мешаю.
а люблю что-то новое попробовать,посидеть вечером ,потрындеть перед теликом с бокалом.

Марочка18• 21 января 2024
Ответ дляLike-995b
Моей маме 76, летом баночка пива в день норма)
Баночка ,а в баночке пол литра ? Это ещё ничего , свекровь один раз угостила своим пивом , у меня потом голова болела ужасно , а она его выпивает в месяц ведро , и все нормально ,вот как ?
Like-995b• 21 января 2024
Ответ дляМарочка18
Старая закалка)