Шопингмонстр• 21 января 2024

Як мама бісить зі своїми коментами до всього

З сином суперечимось вона, все комкнтує і цим ще більше бісить мене і внука ( нетак і несяк на її думку) Я зараз маму спавлю на місце, щоб невсовувала свій ніс...як я втомилась. Живемо разом
Кашка-маняшка• 21 января 2024
Дякую що повідомили. Тримайте нас в курсі.

Кросівки оригінал• 21 января 2024
Скажіть хай не лізе не в свою справу
мимАпроходила• 21 января 2024
А якої ви хочете поради?
Баба на горошині• 21 января 2024
Почему вы живёте вместе?
Україна понад усе!• 21 января 2024
Мама може від щирого серця поради дає. А ви так про маму негарно пишете. Не хотіла б я такої доньки( Побільше ставте маму на місце,потім син так буде вас на місце ставити.
Tammy21• 21 января 2024
Удачі! Потім будете розгрібати своє ’ставлю на місце’ вже з сином.
Мадам Подлинник• 21 января 2024
Зачем Вы это тут написали? Что мы должны с этим сделать?

Tammy21• 21 января 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Мама може і сто разів помилятися, і реально занозою в дупці бути, тільки це нічого не змінює. Бо дорослі повинні вміти домовлятися, заради дитини, яка дивлячись на це шапіто перебуває у раздраї.
Біле пальто• 21 января 2024
Живіть окремо
Докладальниця• 21 января 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
А ее спрашивали?
Мамо, учитесь не влазить в жизнь взрослых детей. И будет вам счастье.
Докладальниця• 21 января 2024
Автор, вы где там?
Лупитесь уже или что?
Зачем вместе живете???
НеВРотик• 21 января 2024
Не живіть разом
Чому дві сімї мають разом жити??,
Купи слона• 21 января 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ті мамці, які наприклад тримають все життя синів під юбкою і не дають жениться і жити сімєю, то теж від широго серця, адже нема в світі кращої жінки для сина аніж мама)
Це я вам до того, що від щирого серця не значить добре.
Добро с Кулаками• 21 января 2024
Намагайтеся виясняти відносини з сином не в присутності мами. Вона не зміниться.
Метелик• 21 января 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Від будь кого поради доречні, коли їх потребують. А мама автора ніяких порад не дає. Вона просто є енергетичним вампіром. Намагається роздратувати і це її тішить. Це нажаль не рідкість.
автор Шопингмонстр • 21 января 2024
Ответ дляНеВРотик
Не живіть разом
Чому дві сімї мають разом жити??,
Впо, розказувати про відокремлення нетреба, сама знаю
автор Шопингмонстр • 21 января 2024
Ответ дляМетелик
Так і є...вона знати хоче все чого її взагалі не стосується!!! Вибачте, у сусідів стиралка вночі стирала, а вона мені розказує що хтось ( займався сексом) вот воно їй
треба Я можу сказати те що поки я на роботі вона може полазити по шафі
автор Шопингмонстр • 21 января 2024
Ответ дляTammy21
Ставлю на місце! Це кажу мамі не влазити в наші розмови!
Метелик• 21 января 2024
Ответ дляШопингмонстр
Це старість. Нажаль. Я теж довгий період змушена була жити зі своєю мамою. Трохи вона перестала лізти в справи інших, коли купили їй смартфон і поставили тікток і ютуб. Це смішно, коли 80 річна бабуся залипає на різні відоси і періодично єхидно від чогось сміється.

автор Шопингмонстр • 21 января 2024
Ответ дляМетелик
Ооо, моя як раз втелефлні сидить щей коментує події які відбуваються поряд
navariya• 21 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Возможно, и поделится не с кем - всякое бывает...((
автор Шопингмонстр • 21 января 2024
Ответ дляnavariya
Дякую! Маму прошу взагалі не лізти куда нетреба! Але це тільки пусті балачки!!
navariya• 21 января 2024
Ответ дляШопингмонстр
Не буду вас надіяти - але це пусте - буде постійно лізти - поганий характер - віковий...
Якщо є можливість - треба роз´єднатись від такого суспільного життя - бо це може довести до психіки((
Сяду на шию, дорого!• 21 января 2024
Ответ дляМетелик
когда вы делаете то же самое, это не смешно?
Чай не пью, только кофе• 21 января 2024
автор, сочувствую вам. то же самое. но живем вместе уже 10 лет. мама перестала ходить, слегла и пришлось забрать ее в свой город. сначала жили в 2шке в центрегорода. потом поменяли на 3шку в спальном районе. постоянно жалуется на ребенка, может рассказать то,чего нет (потому что ей послышалось что он дома, а он уже возле школы например)старается нас стравливать, жалуется на него, не дает есть, пока не приду с работы (к счастью, она расходилась, ходит держась за мебель)принимаю как должное, понимаю, что впереди все может быть значительно хуже ((((((
Метелик• 22 января 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ні. Це огидно, бо можу займатися чимось корисним.
Tammy21• 22 января 2024
Ответ дляШопингмонстр
Я саме про це і пишу. Повірте, це дуже слизький шлях. У сім´ї дорослі повинні бути однією командою. Ви робите шкоду своїй дитині, і це буде мати наслідки вже для вас.
ПС. Я розумію, що порада з форуму, такий собі аргумент, але якщо ви звернитися до психотерапевта, він скаже вам те ж саме. Діти повинні відчувати міцний тил, а у вас там поле битви та дерібан володи.