Трохи злякана• 21 января 2024

Сексуальні потяги сонячного племінника

Якось створювала тему. Треба виговоритись. Є племінник чоловіка, похресник. 15 років в цьому році буде. Дитина з явними відхиленнями, по інтелекту, школі, життю. Це не корегується невісткою. Свекруха заборонила. От сьогодні були знову на сімейних посиденьках. Дитя, ну як дитя, 170 см зростом підходить до мене з тим, щоб сісти на руки типу до тьоті. Ну, обійняла, а він до грудей і піт еа чолі.
Попадалочка• 21 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Мені цікаво, що треба мати в голові,щоб таке писати? Автор, у вас який діагноз?
Знаєте, толерантність до інших закінчується на безпеці своїй та своїх дітей. Якщо батьки не лікують і не дають необхідних ліків, щоб контролювати такі прояви, то автор не повинна наражати на небезпеку свою дитину, граючи в толерантність

Белая котичка• 21 января 2024
Ответ дляСаша-2699
Удалено администрацией...
Ви нормальна? Жалоба!
Единорог_помог• 21 января 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Какой мерзкий тролль
Фу
Участник проекта с 20.01.24
Ленне-Рейма• 21 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Я просто адекватна жінка. Я не обговорюю хворих людей
так автор не мальчика обсуждает, а проблемы семьи, в частности что делать ей и сыну, чтобы этот мальчик не сделал страшное
автор Трохи злякана • 21 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Як ви можете відповідати за автора, не знаючи ту дитину?
Автор навіть діагнозу не знає. Троляка.
Не троль. Невістка зверталась за лікуванеям, але коли перейшло до корекції, там приписали ліки, мати чолрвіка заборонила їй, типу вони шкідливі. Ну і вона сама не хотіла того, я вважаю. Діагноз тогочасний я не пам´ятаю точно, це було 12-13 років назад.
Кили и Манджаро• 21 января 2024
Ответ дляДелиВерка
Ну погуглите ’солнечный ребенок’. Мне кажется, что автор так написала, потому что тут некоторые и за слово даун загнобят и жалоб натыкают, хотя это диагноз, но у некоторых обида на это слово
Даун - это действительно оскорбление, а вот человек с синдромом Дауна - голый факт, ничего личного.
Но, похоже, там нет синдрома, просто УО по типу дебильности.
автор Трохи злякана • 21 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Я здорова. Я не обговорюю сімейні проблеми на форумах.
Зате совітуєте, так? Це патологія Карпова?
Зубная фея• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Ну ні, не похер. Я за родинне єднання. І в мене сильний сімейний зв´язок. Я дуже поважаю і люблю батьків чоловіка, не прийти на їх запрошенея, це зробити їм боляче. А вони для мене стільки всього зробили, я не зможу просто. Вони мене ні разу по іншому не назвали як: доня, донечка
То тепер ви, як порядна доня, повинні віддатись племіннику, свого сина віддати, нехай в його за одно згвалтує.
Чи як?
Авторша, ви себе читаєте чи ні ?
Знаю бакси• 21 января 2024
Ответ дляПопадалочка
Для чого ця тема? Щоби що?

автор Трохи злякана • 21 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Я , хто такі люди з синдромом Дауна. Автор теж знає, тому і створила тему,щоб в топ вийти.
Точно, щоб в топ вмйти, от же ж досягнення.
Украиночка• 21 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Для чого ця тема? Щоби що?
чтоб вы спросили
Кили и Манджаро• 21 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
Какой кошмар(
На самом деле, это скрываемая родственниками правда.
Шизофреники, умственно отсталые и т.п. часто насилуют своих матерей.
Українська Мрія• 21 января 2024
Немного не по теме,но походу тут тоже есть солнечные люди(( ржачный смайлик только неадекват поставит
Re1ne• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Я себе не добре почуваю в таких випадках, на ржач, я родиеа чоловіка не можу переводити. Я сиеа свого боюсь з ним залишати. Хоч всі говорять типу: нехай граються
Я бы боялась вашего сына с вами оставлять для начала
Пацелуйнитуда• 21 января 2024
Історія з мого дитинства
Сусідський хлопець у селі, я не знаю його діагноз, але він з вадами і навчався в інтернаті для особливих. Коли я була на канікулах, гостювала у бабусі, він приходив тіпа гуляти. Але я з ним не любила гуляти, він все одно не уходив. Коли була маленькою він умовляв мене знімати труси, я відмовляла і боялась бабусі пожалітись. А потім сам Бог допоміг, я спала, мені років 11-12, він прийшов підняв мою футболку і на цьому його спіймала моя бабуся. Більше його і близько у нас не було.
Обижулька• 21 января 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Моя бабуся працювала гінекологом. Вона розповідала, що з інтернату привозили сонячних дівчат на аборти. Так одразу і труби перевязували, про зо й казати, що гвалтували їх сонячні хлопчики.
А ще історія від бабусі. Вона ходила до швачки, в тої син був з діагнозом дауна. Форма агресивна. Але вона його самостійно доглядала. Він був на мотузку привязаний в окремій кімнаті. І щоб його помити, або щось контактне зробити, давала снодійне, бо кидався на мати щоб згвалтувати.
Мені бабуся завжди казала роби скрінінги, і цю історію розповідала.
Бо в жінки ( матері хлопчика з діагнозом дауна) був чоловік, який покинув їх . І ця жінка шкодувала що не залишила в інтернаті свого сина, розуміючи що його нервова система і організм крепший за її. І у випадку її смерті, його все одно заберуться до інтернату… а її життя муки заради чого???
Так чоловіки з синдромом дауна ж безплідні! Чи Ви не їх називаєте ’сонячними’?
Кили и Манджаро• 21 января 2024
Автор, вы, видимо, мало криминальной хроники на эту тему смотрели.
Как можно так рисковать здоровьем и жизнью, своей и вашего ребёнка?
Там одни инстинкты, а в аффекте у таких ’Юрочек’ сила животного, вы даже дитя отбить не сможете, не то, что сама защититься.
Ковбой Хагис• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Все на негатив переходить. Типу невістка(я) настроюю сина їх проти родини.
Поговоріть з чоловіком, покажіть цю тему, хай теж думає за безпеку своєї дитини.
котопёс• 21 января 2024
Ответ дляОбижулька
Нет, они не бесплодные. С чего вы взяли?

Тектологиня 80lv• 21 января 2024
Автор, можливо варто якось свекрусі розказати, які наслідки може мати гра « в нормальну дитину» саме в сввтлі описаної вами назріваючої проблеми. Нажаль, в даному випадку дорослі несуть відповідальність за можливі наслідки своєї бездіяльності, ніхто не гарантує безпеку бабусі. Краще працювати на випередження і подавати все це виключно в інтересах сім’ї і того хлопчика. А ще, перестаньте брати на руки 15- річного хлопця, це в якійсь мірі провокація. Скажіть, що дорослі діти вже не сидять на ручках .
Знаю бакси• 21 января 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
У автора свого розуму немає?
Обижулька• 21 января 2024
Ответ длякотопёс
Недавно разговаривала с невропатологом. она подтвердила. Да и погуглить можете. Девочки в 50% процентов случаев могут иметь детей, а вот мальчики нет
Re1ne• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
А мати чоловіка - лікар-невролог?
Мамкиня доця• 21 января 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Я боюся ’сонячних’ людей, дуже. Мені було до 5 років, мама змушувала гратися з ’сонячною’ сусідкою, пам´ятаю як мене ледь врятували, бо та дитина почала душити мене, пам´ятаю це відчуття безпорадності і страху, мене душать, я не можу дихати і мокрі труси...синці на шиї довго сходили, мама казала. Пояснити чому та дитина в нас була в дворі мама не могла. Отака тіпа ’адаптація’ для особливих дітей....ще пам´ятаю як ходила в школу ’сонячний’ хлопчик що жив поруч знімав труси і робив різні жести в мій бік. Страшно.
Свекруха ваша оумає, що може граючись з звичайною дитиною і їх стане нормальним, але в вас хіба є запасні діти?! І нащо оті травми, які я отримала в дитинстві..
Ну это вы уже додумали...или мама ваша.
Маленькие они обычные дети как все.
Больше вам скажу когда мне было 6 лет у нас была соседка с такой дочкой я с ней часто играла все ок было всегда правда она была взрослой ( чуть старше моей мамы ) мы с ней за хлебом ходили она деньги не могла посчитать ... ей со мной было интересно как на равных..и да в целом жуть... мне было очень жаль ее маму.... но она ни на кого не кидалась.
Ленне-Рейма• 21 января 2024
Ответ дляОбижулька
А аутисты например?
бЭйбА• 21 января 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
у Вас тоже такой ребенок?
💯 Бо хтось методично усі пости дізлайкає, де хоч слово не таке про людей з синдромом
Обижулька• 21 января 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
А аутисты например?
Так я Вас и спрашиваю, кого Вы называете ’солнечными’. ’Солнечные’ - это люди с синдромом Дауна
Знаю бакси• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Я питаю і не маю відповіді? Ви самі сімейні проблеми не можете вирішити?
Діагнозу не знаєте, зате понаписували.
Замороженная селедка• 21 января 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Для него важнее племянник чем вы с ребенком? Ваша безопасность для него что
Прочитаете пост автора № 38.
Ей самой важнее мнение родственником мужа и тишина чем безопасность ее и ее ребенка, ее же ’доцей’ называют, надо терпеть.
котопёс• 21 января 2024
Ответ дляОбижулька
Срочно меняйте невропатолога. Она безграмотная.