Трохи злякана• 21 января 2024
Сексуальні потяги сонячного племінника
Якось створювала тему. Треба виговоритись. Є племінник чоловіка, похресник. 15 років в цьому році буде. Дитина з явними відхиленнями, по інтелекту, школі, життю. Це не корегується невісткою. Свекруха заборонила. От сьогодні були знову на сімейних посиденьках. Дитя, ну як дитя, 170 см зростом підходить до мене з тим, щоб сісти на руки типу до тьоті. Ну, обійняла, а він до грудей і піт еа чолі.
Видящие_помогите• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Це не допомонає. Іноді, дуже акуратно спілкувалась про це. Висновок його: не лізь, самі розберуться. Ти що, нашого Юрчика не любиш?
Для него важнее племянник чем вы с ребенком? Ваша безопасность для него что
Оля_с_киркою• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Так что хотите от нас?
Угождайте дальше, стелитесь .
ДелиВерка• 21 января 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Я не знаю почему их солнечными называют, взрослые, они достаточно опасны бывают. Сына с ним не оставляйте, только под присмотром.
+ Есть такая дальняя родственница. Ей пишут всякие педофилы из тюрьмы, а та ж ведётся на всё и всех. Мать та бедная её закрывала, а та со второго этажа прыгала к тем уголовникам и бежала
Мамкиня доця• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
От вони коли в нас в гостях, а це брат чоловіка і син його, як на голках. Постійно: гляну як там хлопц. Може соку чи коли, може щось з ігор подати. Типу придумую приводи, просто як на нерві
А вашему сыну сколько лет ?
КапитанльнаЯ• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Не оставляйте наедине , особенно если племянник крупный .
Он и парня изнасиловать может
Украиночка• 21 января 2024
Ответ дляДелиВерка
Не понимаю, кто фейспалмы ставит? Лишь натыкать, как и в теме про борщ? У солнечных детей реально влечение, как у тех же собак или кошек в брачный период
матери таких детей, у них иллюзия, что такого с их ребенком не будет и все это бред
Дівка в намисті• 21 января 2024
У нас на районе такого мальчика ( лет 17/18) выпускали гулять на улицу без присмотра и он на остановке приставал к женщинам, хватал за грудь и за попу.
На Фейсбуке в группе города люди стали писать, мол чей ребенок ведёт себя неадекватно, объявилась его мама и такая ’он безобидный’.
Я его когда видела переходила на другую сторону дороги
Намазюкана нішою• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Ну так и скажите ДА НЕ ЛЮБЛЮ и опасаюсь за своего ребёнка. Вы всегда так прячете голову в песок ?
Головний кошак• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Скажите прямо,люблю,жалею,но подвергать своих детей опасности не хочу
Диви яка я пава!• 21 января 2024
В мене трошки інша ситуація. Дивіться, в мене золоті свекри, теж як ви кажете називають мене доня, доця, все роблять для нас. Але з ними живе їх дочка (сестра мого чоловіка) з чоловіком і дитиною. Ми не ладимо. Від слова взагалі. Тому я перестала їздити. Так, ображаються свекри, але гіршими ми від цього для них не стали
Виниловая пластинка• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Все на негатив переходить. Типу невістка(я) настроюю сина їх проти родини.
А вам повинно бути начхати , в а тих родичів.Ввдмтлюйте себе та свою дитину, поки когось з вас не згвалтували.
Знаю бакси• 21 января 2024
Ответ дляhrushyk
Ви на приколі ?
Чи мама того хлопчика ?
Яке таке ?Це реально сімейна проблема
Чи мама того хлопчика ?
Яке таке ?Це реально сімейна проблема
Ви не автор. Ви не сім´я автора.
Трохи злякана
• 21 января 2024
Ответ дляВидящие_помогите
А было проявление агресии при вас, какие то случаи?
И что конкретно сделал мальчик, непонятно описано, лапал? при всех и всем норм? Странная семья, и мужу вашему тоже ок такое?
Не було проявів агресії при мені. Я його люблб, чесно, знаю з його рочку. Він завжди, як туди приїздили сідав мені на ручки і грався динозаврами, часто весь вечір так сидів. Гладив по руці, прихилявся і сидів.
Це почалось десь рік назад. Він підходить, обімає, ну типу все як завжди, але рука еа грудях завмирає. Я забираю його руку а він на лобі пітний і тікає в іншу кімнату.
Видящие_помогите• 21 января 2024
А что он сделал на посиделкпх, при всех за грудь вас взял, вы промолчали? Не озвучили, не возмутились? Не использовали как повод оскорбится и не появляться больше там. И муж вас бы не поддержал?
Белая котичка• 21 января 2024
Якщо б моїй дитині загрожувала хоч найменша небезпека, мені було б глибоко плювати,хто і що там буде про мене думати. Ваша позиція,автор, вражає. В одне місце ’донечку,доню’треба запхати,коли мова йде про життя власної дитини
Видящие_помогите• 21 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Отлично сказано, автор, думайте о себе
Оля_с_киркою• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Я не розуміюсь на діагнозах. Але рівень розвитку 8 річної дитини. Плюс мінус.
У вас сплошные противоречие. Плохая невестка - доня донечка.
Не розумиюсь на диагнозах - солнечный ребенок.
Диви яка я пава!• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Кажіть: ти вже дорослий, не треба сідати мені на руки.
Оля_с_киркою• 21 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Мені цікаво, що треба мати в голові,щоб таке писати? Автор, у вас який діагноз?
А у вас ?
Трохи злякана
• 21 января 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Ой шота не лепицо у вас . Доня донечка, то херовая невестка сынулю настраивает.
Це не звучить: як настраєю. Це звучить якшо я скажу чоловіку шо не поїдем, він їм скаже, що я проти, і звідки і висновки будуть, їм боляче буде. Один раз вже було
Знаю бакси• 21 января 2024
Ответ дляhrushyk
Яка різниця ?Що такого автор написала ?
Ви ж самі написали ’ це сімейні проблеми’. Ви так любите мусолити чужі негаразди?
Диви яка я пава!• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Ваш чоловік - гівнюк
Оля_с_киркою• 21 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Ви не автор. Ви не сім´я автора.
А ви ? Свекруня?
Ленне-Рейма• 21 января 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Ваш чоловік - гівнюк
та там вся его семейка волшебная
ДелиВерка• 21 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Ви не автор
А вы не в личке в Вайбере общаетесь. Что именно не так и что вас удивляет? У вас ’солнечный’ ребенок? Так тут правду написали
Пацелуйнитуда• 21 января 2024
Моя бабуся працювала гінекологом. Вона розповідала, що з інтернату привозили сонячних дівчат на аборти. Так одразу і труби перевязували, про зо й казати, що гвалтували їх сонячні хлопчики.
А ще історія від бабусі. Вона ходила до швачки, в тої син був з діагнозом дауна. Форма агресивна. Але вона його самостійно доглядала. Він був на мотузку привязаний в окремій кімнаті. І щоб його помити, або щось контактне зробити, давала снодійне, бо кидався на мати щоб згвалтувати.
Мені бабуся завжди казала роби скрінінги, і цю історію розповідала.
Бо в жінки ( матері хлопчика з діагнозом дауна) був чоловік, який покинув їх . І ця жінка шкодувала що не залишила в інтернаті свого сина, розуміючи що його нервова система і організм крепший за її. І у випадку її смерті, його все одно заберуться до інтернату… а її життя муки заради чого???