Квітка папороті• 22 января 2024
Не можу заснути через відчуття тривоги
Хочу спати і не можу.
Якась дурна тривожність, в грудях неприємні відчуття, в голові купа думок про якісь дрібниці крутиться.
Це з часом буде все гірше? Що робити?
Горда пташка• 22 января 2024
Тепле молоко, м´які шкарпетки на ноги. Головне відкласти телефон.
Якщо самі не можете впоратися, то сходить до лікаря. Це нормально звернутися за допомогою.
Квітка папороті
• 22 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Нужны транквилизаторы. К врачу.
Страх, як цього боюся.
Але я так втомилася
Горда пташка• 22 января 2024
Ответ дляКвітка папороті
Страх, як цього боюся.
Але я так втомилася
Не має чого боятися. Якщо болить шлунок - гастроентеролог. Якщо очі - окуліст. Якщо нерви здають - те ж треба до лікаря. Тим більше в такий час. Треба максимально збереженими дожити до перемоги.
Квітка папороті
• 22 января 2024
Ответ дляГорда пташка
Про телефон знаю, але не можу заснути і знов давай лазити в телефоні і накручувати себе.
Вже вставала попити водички, привідкрила вікно, щоб не було жарко. Побалакала з котом.
І ніфіга.
Братья Капли• 22 января 2024
Ответ дляГорда пташка
Поймите, ходить к психиатру- это норма.
Можно и к частному, ни на какой учёт Вас не поставят и никуда не сообщат!
Уж поверьте бывалой)
Dooomikalla• 22 января 2024
Коли я ходида до психолога,вона ось що мені радила: 1. Дихання по квадрату, подивіться ролик на ютубі. 2. Зтягніть себе х гачка тривоги, скажіть собі ’я помічаю, що відчуваю тривожність’ 3. Торкайтеся предметів, сконцетруйте на цьому свою увагу, відчуйте матеріал предмету, тепплоту і тд... все добре, ви не єдині🫶 це так сказати,перша допомога собі,банально,але спробуйте.
Горда пташка• 22 января 2024
Ответ дляКвітка папороті
І ніфіга.
Для початку треба завести ритуал відходу до ну. Бажано в той самий час. М´які шкарпетки додають спокою, молоко тепле заспокоює. Телефон блокуйте, бо він джерело інформації, ви себе перевантажуєте.
І до лікаря. Це не соромно.
Слава Українi• 22 января 2024
Ответ дляКвітка папороті
І ніфіга.
Где-то попался такой метод. Закрывайте глаза и считаете про себя раз, два на пятый раз открываете резко глаза, закрывайте их и снова считаете, и так по кругу. Я пробовала, мне помогло!
Раздражевская• 22 января 2024
Ответ дляDooomikalla
валокардин...+
Квітка папороті
• 22 января 2024
Ответ дляГорда пташка
І до лікаря. Це не соромно.
Є ритуали, бло вкладаю малого і сама лягаю, але не сплю.
В шкарпетках гаряче. Навпаки відкриваю вікно і п´ю воду, бо задуха.
Хоча вже і ліки готова приймати, аби допомогли
Dooomikalla• 22 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Нужны транквилизаторы. К врачу.
Если проблема постоянная то да, а так,если разовое,то не стоит это принимать
Мааарковная• 22 января 2024
Я пью три разных препарата на ночь и не могу уснуть до семи часов утра. Вот где ппц. Так что, поверьте, у вас ещё все ок.
Квітка папороті
• 22 января 2024
Ответ дляDooomikalla
Не разово. Часто, особливо коли потрібно прийняти якесь рішення, муки вибору, навіть якщо-то побутові дрібниці.
Dooomikalla• 22 января 2024
Ответ дляКвітка папороті
Як я вас розумію..
Квітка папороті
• 22 января 2024
Ответ дляМааарковная
У вас справді біда.
В такому випадку шукати лікаря і серйозне лікування?
Dooomikalla• 22 января 2024
Ответ дляМааарковная
Йой
Меня не звали• 22 января 2024
Ответ дляКвітка папороті
попробуйте заменить телефон на книги перед сном
Мааарковная• 22 января 2024
Ответ дляКвітка папороті
У вас справді біда.
Лікарі і лікування перепробувані вже різні. Та толку з того...
Кундалина• 22 января 2024
До невролога. Потім додавати фізичну активність, практики дихання, медитації, йога і ТД. Але не запускайте! Стан цей не добрий!
Квітка папороті
• 22 января 2024
Ответ дляDooomikalla
Автор, у вас щось трапилось? Через що такий стан?
Та ніби особисто нічого страшного, крім ситуації в країні.
Я і до того була трохи нервовою і ’мнительной’.
Квітка папороті
• 22 января 2024
Ответ дляМеня не звали
Пробувала, але я думаю думки, замість вникати в прочитане. Так само фільми.
Герцогиня• 22 января 2024
Квітка папороті
• 22 января 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Хорошенько позанимайтесь спортом) будет приятная усталость
Я просто не маю на це часу.
Втома є.
А замість вирубитись спати - втикаю в телефон.
Втома є.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 22 января 2024
Понимаю, у меня такое часто. Сейчас тоже. Особенно перед обстрелами и после них.(