Стрибну в гречку• 22 января 2024
Онлайн школа, курси IT для підлітка, 14 років.
Яку обрати? З чого почати.
Поділіться досвідом будь ласка.
Катря Харківська• 22 января 2024
It це широка галузь, це і програмування, і веб- технології, і комп.графіка і ще багато чого іншого. Що саме вас , а скоріше вашого підлітка, цікавить?
Стрибну в гречку
• 22 января 2024
Ответ дляКайдашенчиха
Ось хотілося б пройти якійсь тест, який підказав, до чого більший хист, або щоб дитина більше зрозуміла різницю, або навіть пройти консультацію зі спеціалістом по цьому питанню. Можливо все це можливо при школі. Ми хочемо почати з початку)
Катря Харківська• 22 января 2024
В 8-му класі гарна програма з інформатики. Як раз нормальне( не скретч) програмування починається , і графіка, і монтаж відео. Якщо вчитель нормальний, то можна скласти враження- подобається інформатика чи ні. Дитина гарно малює? Як з математикою? Може самостійно щось пробувала вивчати? Ютуб великий, відеоуроків повно. Доречі, хист до самонавчання це невід´ємна риса будь- якого айтішника. Айті технології постійно розвиваються, змінюються, постійно треба навчатися і перевчатися. Стосовно курсів- треба пробувати. Шаг- гарно, але дорого як на мене. Є непогані курси у goiteens, але не всі, залежить від викладача. Є багато нераспіарених непоганих, але профільних курсів.
Стрибну в гречку
• 22 января 2024
Ответ дляКайдашенчиха
Математика, логіка добре.
Майже не малює в своє задоволення.
З того що я бачила монтував відео та зробив якусь примітивну гру, навіть не знаю як, може через якусь программу.
Є бажання вільний час направити в корисне русло.
Дякую за підказки, буду шукати інформацію.
Майже не малює в своє задоволення.
Барбітта• 22 января 2024
Моя донечка другий місяць в ГоАйТінс займається на ,,Дизайн...,, . Викладачі 2, дуже їй подобаються, але ж б*ля*ха половину завдань не виконує, лінується. Учора заплатила за наступний місяць з умовою, що виконає усе. Вартість... Не дешево, для мене. Можна записатися у них на безкоштовний пробний урок, де вчитель допоможе з´ясувати до якого напрямку є хист у дитини.
Стрибну в гречку
• 22 января 2024
Ответ дляБарбітта
Дякую дуже!
Стрибну в гречку
• 01 февраля 2024
Ответ дляБарбітта
Скажіть будь ласка, скільки коштує ваш курс?
Барбітта• 03 февраля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Увесь курс навчання 2 роки.
Перші 6 міс. це фотошоп.
Місяць навчання 3000 грн.
Перші 6 міс. це фотошоп.
Місяць навчання 3000 грн.
Стрибну в гречку
• 03 февраля 2024
Ответ дляБарбітта
Увесь курс навчання 2 роки.
Перші 6 міс. це фотошоп.
Місяць навчання 3000 грн.
Перші 6 міс. це фотошоп.
Місяць навчання 3000 грн.
Дякую!
Бабулька• 07 февраля 2024
сын учится в дистанционном лицее Ангстрем , со временем не завязан, учится в удобное время, хотя онлайнобщение тоже есть, без напряга и успевает учится на курсах PYTHON в айтишколе там у них много разных курсов для подроствков
Стрибну в гречку
• 08 февраля 2024
Ответ дляБабулька
А по ценам можете подсказать?
Бабулька• 08 февраля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А по ценам можете подсказать?
за Ангстрем платим 1500 грн в месяц, а за питона цена 3000 грн в месяц, но мы платим вперед за 6 месяцев 15600 (чем за большее количество месяцев, тем меньше платишь)
Онлайн курси від CHI IT Academy відкриє корисні двері у цікавий світ сучасних технологій як IT для початківців, так і вже досвідчених фахівців. Це пізнавальне навчання гарантує охопити невідомі горизонти та надзвичайні можливості не для тих, хто тільки починає освоєння IT сфери, але і хоче вдосконалити себе в ній. Бажаєте вивчити основи програмування чи дізнатися, як ефективно використовувати набуті знання на практиці. Успішні ментори розкажуть вам про основні поняття та нададуть ключові навички, щоб ви могли впевнено крокувати у світ IT-технологій. Ми пропонуємо зрозумілі та цікаві матеріали, що спеціально адаптовані для новачків. Легко освоюйте основи програмування, розробки веб-сайтів та аналізу даних разом з нашими експертами. Освітня платформа дозволить вам стати частиною динамічного IT-світу та реалізувати свій потенціал у цій захопливій сфері.