Все возможно• 22 января 2024

Потрібна людяна порада. Як пережити.

Важка ситуація.. народжувати весною , і маю великі проблеми з чоловіком. Ігри на ставках , кредити , брехня, борги.. і все це саме зараз.
Змінитись він не зміниться це точно, бо перший раз вже був в середині вагітності (він набрехав і знову за своє)
Потрібен психолог онлайн. Або людські (людяні поради).
Піти жити окремо змоги немає , та і нікуди ні йому , ні мені..
Він проблеми вирішувати не хоче , просто тікає від розмови і продовжує загрібати себе і мене разом.
Всі гроші ,що відкладали на дитину програв
Кукусикиииииии• 22 января 2024
Чому немає можливості підти? Ви в Україні?

Горня капучіно• 22 января 2024
если не съезжаете, то никаких других советов нет он не изменится, будет только еще хуже, уезжайте вообще заграницу подальше, хоть какие-то перспективы
AmazingLady• 22 января 2024
По людски- разорвать эту связь сейчас
Пока он сам не захочет покончить с играми, ничего не поможет
Джинци на Флісі• 22 января 2024
Тут только уходить от него. Или всю жизнь прожить в ожидании чуда, подставить себя и ребенка
So_so• 22 января 2024
А что изменилось, какие выводы Вы сделали после ’перший раз вже був в середині вагітності’?
З родзинкою• 22 января 2024
Почему у него есть доступ к деньгам? Откладывайте так, чтобы он не знал
Allein74999• 22 января 2024
Так а что вам подсказать? Как заработать денег, чтобы выплатить его долги, чтобы снова образовались другие долги?
Бавовнятко• 22 января 2024
Автор, це не лікується. Ви не тим переймаєтесь.
Вам треба з ним все розірвати і тікати.
Я супер-пупер• 22 января 2024
Чи готовий чоловік пройти курс лікування в закритому реабілітаційному центрі?

Чупа-чупс• 22 января 2024
Полгода назад он был идеальным? Это ж Ваше решение было забеременеть и оставить ребёнка.
Кинг-Конгша• 22 января 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Автор получит детские он ещё и их проиграет. Здесь только уходить от него
Кинг-Конгша• 22 января 2024
Если вы не расписанные то не вздумайте ребёнку давать его фамилию. Меньше у вас потом будет проблем
Чупа-чупс• 22 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Ей рожать, у них долги, откуда деньги на рехаб?
Чемна панночка• 22 января 2024
Якщо він програв гроші дитячі, то це може повторитися.
Тут вам брати на себе рішення. Жити поруч з ним - жити в напрузі. У знайомої чоловік продав велосипед дитини, щоб пограти.
Йому треба лікуватися.
Якщо ви в таких стосунках, і намагаєтесь йому допомогти, то ви в спів залежних стосунках.
1) допомогати наразі собі. Ви вагітна і потребуєте турботи про себе.
2) шукати способи жити окремо
3) попрохати допомоги у людей, з якими можете про це поговорити
Мааарковная• 22 января 2024
Автор, по людськи, збирайте речі і їдьте за кордон , нічого не кажіть, просто мовчки зібралась і поїхала
Будете ховати гроші, почне бити , вам з дитям то треба?
Чупа-чупс• 22 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Автору ж некуда... Она ж ещё и думала, что с рождением ребенка муж изменится, ага.
автор Все возможно • 22 января 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Так , в Україні. Я в своїй квартирі. Його виганяти лише на мороз. Він маніпулює , типу замерзну , вб´ю себе і т. д .+ Є безліч недороблених справ,які я вже фізично не зможу вирішити.
Мааарковная• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Хай
автор Все возможно • 22 января 2024
Ответ дляГорня капучіно
Дуже думаю про це... Поки переживаю ,щоб нормально народити... А потім так певно і зроблю ,бо не можу себе витягти. А маю зробити це тільки я.

Чупа-чупс• 22 января 2024
Ответ дляМааарковная
++++
Только хотела написать. Пока ещё срок норм, ноги в руки и в Германию. Пока устроится, документы, уже и рожать. Всё детское от вещей до коляски получит бесплатно.
Горня капучіно• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
не замерзнет, полно хостелов и т.д, или пусть чешет к своим дружкам игроманам
Чупа-чупс• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Ой, дураааааа... А то, что на мороз Вы с ребенком пойдёте, такая перспектива не пугает?
автор Все возможно • 22 января 2024
Ответ дляSo_so
Він клявся, плакав , божився ,що більше не буде. Що змінилося? Стала більше за ним дивитись, швидше знайшла ’ нову ,гірку ’ правду. (
Він перший час активно робив вигляд ,що все в житті міняє. Але ні!
Чемна панночка• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Шукайте собі групи для співзалежних родичів.
І тут або він, або ви - обирайте. Хто для вас цінніший? Хай робить, що хоче.
На ігри знаходить гроші, хай пошукає і на житло. До вас же десь жив
Горня капучіно• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
а он вам только мешает сейчас и нервы портит, а т.е вред ребенку, и родить возможно было бы лучше как раз уже в другой стране, подумайте
Горня капучіно• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
коллекторы бандюки придут, что делать будете?
Чупа-чупс• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Созависимые бабы, это диагноз. Это ещё хуже, чем наркоманы-игроки-алкаши, с которыми они живут. Эти бабы рожают от м..даков детей и обрекают их на несчастную жизнь.
Горня капучіно• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
на выход
Мааарковная• 22 января 2024
Автор, ви ризикуєте залишитися на морозі з дитиною, ви розумієте?
Чупа-чупс• 22 января 2024
Ответ дляГорня капучіно
Тему на Советчице создаст