ротцвеники• 22 января 2024
Хто йшов в декрет безробітньою, куди потім влаштувалися?
Мені здається, що я геть себе втратила. Маю страх, невпевненість, не знаю, куди рухатися. До декрету працювала в основному менеджером по роботі з клієнтами. Таке, виставлення рахунків, контроль відгрузки товарів, комунікація з відділом логістики. Потім поїхала вслід за чоловіком за кордон, та. 2 роки працювала продавцем( Польща). В декреті 4 роки. Дитина тільки-тільки почала нормально відвідувати садок без хвороб. Думаю про майбутнє, а воно ніби в тумані. Геть не знаю, що я хочу. Чи може не втрачати час і піти на якісь курси, здобути нові навички. Дівчата, поділіться своїм досвідом.
ротцвеники
• 22 января 2024
І ще важливий момент, бабусі/дідуся як посічників в моєму житті немає. Чоловік приватний підприємець, тому завжди зайнятий. Як організувати роботу/дім/дитину?
Н@Диете• 22 января 2024
Перевчалася в декреті. Не сиділа рівно на місці
до декрету працювала програмістом джуном 5 років - це просто не моє. Воно мені не давалося взагалі.
В декреті онлайн вчила графіку, робила портфоліо. Йшла з декрету джуном на зп в копійки заради досвіду. Потім потрошку переходила на дистанційне і фріланс - с дитиною так було зручніше. До 4 років дитини вже як раз перейшла.
до декрету працювала програмістом джуном 5 років - це просто не моє. Воно мені не давалося взагалі. В декреті онлайн вчила графіку, робила портфоліо. Йшла з декрету джуном на зп в копійки заради досвіду. Потім потрошку переходила на дистанційне і фріланс - с дитиною так було зручніше. До 4 років дитини вже як раз перейшла.
Сапай вазони• 22 января 2024
Подруга была учителем, ребенку 2,5
Она не хочет идти в школу работать, муж с ребенком не помогает, кроме финансов
Но родственники и муж настаивают на втором ребенке, поэтому хочет сразу во второй декрет
Для меня конечно это не понятно
ротцвеники
• 22 января 2024
Ответ дляЗайченя
Ви зараз у Польщі?
Ні, до війни повернулися в Україну
МатьЧасть• 22 января 2024
Ответ дляН@Диете
вы сейчас UI/UX дизайнер?
Н@Диете• 22 января 2024
Ответ дляМатьЧасть
вы сейчас UI/UX дизайнер?
Нет - анимация, 3д, спецэффекты, видеомонтаж
МатьЧасть• 22 января 2024
Ответ дляН@Диете
не жалеете что ушли из программистов?)
Н@Диете• 22 января 2024
Ответ дляМатьЧасть
не жалеете что ушли из программистов?)
Нет, о чем жалеть то? Если у меня не получалось и эта работа мне не приносила вообще никакого удовольствия.
МатьЧасть• 22 января 2024
Ответ дляН@Диете
Спасибо :)