Залізна тьотя• 22 января 2024

Квартира на заначку

знайома купити хоче квартиру, на яку назбирала в шлюбі (робила заначку, свою зарплату переводила в валюту) чоловік нічого незнає. В шлюбі з чоловіком є діти і своє житло, але ось такий сюрприз. Якби Ви відреагували на місті чоловіка дізнавшись таку новину.!?
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляБоневтікла
...так останется со своитми деньгами без крыс
Сто відсотків

Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
ага, а чоловік вас має попередити за 5 років що має намір завести коханку і піти в туман.
Це нічого не міняє. Заводить йде в туман. Може я швидше коханця заведу.
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
Пізно для чого? Вона як була та заначка, так і є. Майно як було спільне, так і перейде моєму сину, ми вже зараз про це дбаємо. Я розумію що ви розглядаєте негативні сценарії але це ваш світогляд.))
Да, я люблю быть защищённой и никому не верю.
СкиниУскачи!• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
як варіант... вам в тумані мішок грошей не завадить.
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляБоневтікла
Или нет, если муж подготовится и упорхнет с ее заначкой
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Тоді швидше за все причина не в грошах, а в ваших стосунках. Значить вам робили боляче, або обманювали, або чоловік не той якому можна довіряти.
viter33• 22 января 2024
Ответ дляПироженкА
Ну так она же в браке её купит не вижу проблем,приятный сюрприз для мужа
Ой, не факт щодо ’в шлюбі’ ))
В шлюбі їй хіба мама подарує))

Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Недостатньо страшно, ще щось придумайте.
Два-три тижні і фсьо• 22 января 2024
Развелась бы 🤷🏻‍♀️
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Мішка нажаль немає але ми над цим працюємо, разом. Я взагалі про повагу веду мову один до одного, в стосунках.
viter33• 22 января 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Чого ви промене поганої думки! На мене оформила я ’Залізна тьотя’
Сюжет стає все цікавішим)))
Два-три тижні і фсьо• 22 января 2024
Ответ дляКотомафия
Если бы были такие отношения, что я бы не хотела говорить мужу о покупке квартиры и деньги ныкала, то он бы и не узнал, оформила бы на маму например. Я купила квартиру себе будучи в браке, мужу так и сказала, что мы живём в твоём добрачном жилье, я из Донецка, у нас ребенок, я не хочу рисковать и хочу иметь свое жильё в случае чего, будет в будущем ребенку, муж меня понял.
Это нормально. У меня так же. На меня квартира оформлена.
А ныкать, крысятничать - это другое
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
Все не так. Просто не живу в розовых очках
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Для того щоб комусь довіряти не треба рожевих окулярів. Треба здоровий глузд і розуміння хто поруч і повага, не забуваємо.
Пекельнi Борошна• 22 января 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
його до відома неставила...оформила незнаю на кого
А вам какое дело?
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А ныкать, крысятничать - это другое
Якщо про все договорено, всіх, все влаштовує, то зовсім інша справа.
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
Нужны. Всегда надо знать что никому кроме себя доверять нельзя.
автор Залізна тьотя • 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
вибачте, але якраз ви в рожевих окулярах!
СкиниУскачи!• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
життя не поле перейти. Всіляке може статися і трапитися.

Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Думати що всі вас хочуть наї....и це як мінімум невесело. Читайте закони, оформляйте правильно документи, цього достатньо щоб не залишитись з голою дупою. А довіра це інше, без неї взагалі не варто залишатись у шлюбі.
автор Залізна тьотя • 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
Ось Вам відповідь!
Були стосунки здорова родина, 3 дітей! прийшла війна в 2014 році. Я виїхала з дітьми, а мені кажуть хочеш сім´ю вертайся назад! Я сказала, що воно того не варто жити в банановій республиці! І усьооо діти мої клопоти, життя не поле перейти. А ніколи б не подумала, що все так буде. Так що нетреба розказувати про все хороше, є і погане
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Я не сперечаюсь, мені шкода, що люди так вибудовують відносини, на брехні. Головне, вважають що це норма.
СкиниУскачи!• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
а скільки вам років та який стаж подружжя?
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Мабуть тому мені не треба ховати гроші від чоловіка, по тихому їх витрачати за спиною і щось приховувати. Саме тому я в шлюбі де можна говорити правду вже майже тридцять років. Ви весела, автор.))
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
Я так не думаю.
Я знаю что вероятность есть
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Нижче написала.
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Ось Вам відповідь!
А какое это имеет отношение к вашей теме и вашей подруге?
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Я так не думаю.
Я знаю что вероятность есть
Є,ніхто ж цим не сперечається. Але це не привід щось приховувати, як в темі написано.
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
Как раз повод. И если женщина так поступила то это говорит только о ее уме и дальновидности
автор Залізна тьотя • 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
Дуже весела! Бо діти ростуть і життя продовжується. А мала бути інша картина і сюжет життя . Діти, чоловік і вся родина в купі