Залізна тьотя• 22 января 2024

Квартира на заначку

знайома купити хоче квартиру, на яку назбирала в шлюбі (робила заначку, свою зарплату переводила в валюту) чоловік нічого незнає. В шлюбі з чоловіком є діти і своє житло, але ось такий сюрприз. Якби Ви відреагували на місті чоловіка дізнавшись таку новину.!?
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
ну і молодець. Чоловік задер хвоста і злиняв, мадам залишилася з квартирою. Все ж краще ніж з голою сракою.
Якщо злиняв то вона залишається у їхні спільні квартирі. А якщо він залишиться і вижене, тоді вона з голою дупою. Але це вже зовсім інша ситуація. Я навіть уявити собі не можу щоб в мене за спиною хтось, щось собі приховав і купував. І як від того можна бути щасливим?

Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляWild raccoon
я ее понимаю
но если купит в браке то ее она не будет
Так в браке она и не сможет без мужа купить

А вот мама купит и ей подарит - и отлично.
ПироженкА• 22 января 2024
Ответ дляМальовнича даль
Ясно, що всі, хто не вижив з розуму, в такій ситуації купляють на маму і мама дарує назад.
Ну то уже другой вопрос…автор нам потом расскажет на кого оформили)
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
Если она смогла собрать заначку в сумме равной стоимости квартиры, то муж там явно зарабатывает гораздо больше.
И не будет точно обижен.
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляПироженкА
Автор ещё не придумала.
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
И не будет точно обижен.
Не факт. Самі відносини гівно. Якщо щось треба робити по тихому, приховуючи і обманюючи.
Нервогенератор• 22 января 2024
Ну такое. А если бы муж так сделал, жене врядли бы понравилось.

Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляНервогенератор
Коханці купив, за спиною.
автор Залізна тьотя • 22 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Автор ещё не придумала.
Чого ви промене поганої думки! На мене оформила я ’Залізна тьотя’
Леді_в_пледі• 22 января 2024
Ото да, якби чоловік таке щробив, тут би вже з гімном змішали))) а жінка молодець)))
СкиниУскачи!• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
ну я відкладаю собі так би мовити пенсійний фонд. Що тут поганого і страшного? Можливо куплю кв потім на них...
Нервогенератор• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
Коханці купив, за спиною.
Это подло, как мне кажется
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Потому что вы уже спалились.
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Відкладаєте гроші чоловіка собі на пенсійний фонд? Чи спільні гроші на спільні пенсії?
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
Факт.
И такую заначку надо иметь каждой женщине вне зависимости от отношений в браке.
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляЛеді_в_пледі
Да. Я так считаю.
Боневтікла• 22 января 2024
Ответ дляДама с собачкой
Не доверяет она мужу и жизни. Всякое бывает. Умная баба.
в чем ум ? жить и ныкать
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Факт.
Навіщо? В мене є заначка,мій чоловік знає про її існування. Для чого щось приховувати? Коли стосунки здорові, за спиною ніхто таких кроків не робить, немає сенсу. Покупки майна обговорюються ще на березі.
СкиниУскачи!• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
частину своєї ЗП.

Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
частину своєї ЗП.
Так то ваше повне право.
Боневтікла• 22 января 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
розумна жінка. багатьом варто повчитись.не просрала.не протринькала.а квартира дітям.
завжди відкладаю гроші і ніхто не знає. якщо раптом що-я не пропаду з дітьми.життя дуже непередбачуване.сьогодні чоловік є.а завтра нема.а гроші ТВОЇ У ТЕБЕ є завжди.
обворавола себя, семью... а детям квартира та нужна?
живет и ворует.
если бы бл бы уговор с мужем про такую схему-ок
а так воровство, плодами которого даже она не пользуется
Борець за гаманець• 22 января 2024
Зачекайте, а чоловік що не знає, що дружині на роботі зарплату платять? Чи вона йому каже, що працює вчителькою молодших класів, а, насправді, програмна менеджерка в айтішці?
Що сказати, дружина молодець, гроші на вітер не витрачає, ще одна квартира зайвою не буде, з оренди копійочка буде капати
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
Потому что когда отношения станут вдруг резко ’нездоровыми’ а вы об этом узнаете только через год два то будет уже поздно
Natalia505• 22 января 2024
Криси то негарно, неважливо чоловіки чи жінки. Якщо спільне життя вимагає так себе поводити, то проблема в стосунках.
Боневтікла• 22 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
...так останется со своитми деньгами без крыс
Бабулька• 22 января 2024
Ответ дляДама с собачкой
Автора аж кондарий схватил)
После слова квартира три восклицательных знака)
Кто-кто схватил?
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляБоневтікла
живет и ворует.
Ей с детьми очень квартира пригодится когда муж решил свалить и поделит общую.
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Пізно для чого? Вона як була та заначка, так і є. Майно як було спільне, так і перейде моєму сину, ми вже зараз про це дбаємо. Я розумію що ви розглядаєте негативні сценарії але це ваш світогляд.))
СкиниУскачи!• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
ага, а чоловік вас має попередити за 5 років що має намір завести коханку і піти в туман.
автор Залізна тьотя • 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
Були стосунки здорова родина, 3 дітей! прийшла війна в 2014 році. Я виїхала з дітьми, а мені кажуть хочеш сім´ю вертайся назад! Я сказала, що воно того не варто жити в банановій республиці! І усьооо діти мої клопоти, життя не поле перейти. А ніколи б не подумала, що все так буде. Так що нетреба розказувати про все хороше, є і погане