Залізна тьотя• 22 января 2024
Квартира на заначку
знайома купити хоче квартиру, на яку назбирала в шлюбі (робила заначку, свою зарплату переводила в валюту) чоловік нічого незнає. В шлюбі з чоловіком є діти і своє житло, але ось такий сюрприз. Якби Ви відреагували на місті чоловіка дізнавшись таку новину.!?
Залізна тьотя
• 22 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
А какое это имеет отношение к вашей теме и вашей подруге?
що життя може дати добре під дих!!! І тут справа не тільки в крисятництві, а в розумінні непередбачуваних ситуацій по життю
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Как раз повод. И если женщина так поступила то это говорит только о ее уме и дальновидности
Це говорить про її хитрожопість і підлість. Якщо жінка порядна то в таких стосунках, непорядний чоловік, бо інакше на такий вчинок не заслуговує ніхто. Якщо ви це вважаєте правильним, то по відношенню до вас, чоловік може вдіяти аналогічно.))
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Так и есть. И к этому надо быть готовой
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Так и есть. И к этому надо быть готовой
І ваш чоловік має бути готовим? За вашою спиною купувати квартири і складати заначки, я вас правильно розумію?
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
Нет. Только про дальновидность.
Вы не можете быть уверены чтотваш муж так же не поступил уже — 5, 10 или 30 лет назад. Или что он не скрыл от вас что то за все тетгоды что вы живете вместе.
Вы можете только надеяться на это
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Нет. Только про дальновидность.
Вы можете только надеяться на это
Ще раз, чоловік має право робити все те саме і бути дальновидним?
чи цим правом наділена тільки жінка?
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
чи цим правом наділена тільки жінка?
Конечно имеет. Любой человек имеет право на любые свои решения и действия. И да он будет дальновидным.
Или ваш муж не имеет на что то права?
120-120-120 (не худею)• 22 января 2024
Ответ дляБоневтікла
обворавола себя, семью... а детям квартира та нужна?
живет и ворует.
если бы бл бы уговор с мужем про такую схему-ок
а так воровство, плодами которого даже она не пользуется
живет и ворует.
тут таких декабристок четверть советчиц,которіе после развода внезапного остались с голой сракой и одной зарплатой.зато честные...))а у мужа новая любовь и срать он хотел на жену и детей.))воровать- это когда жена бывша я у моего брата крала деньги и покупала себе шмотки,брюллики и т.д. а врала что на продукты..когда выяснилось- выгнал в три шеи.а здесь жена не тратила на губы-брови а откладывала. Втихую? возможно, потому,что муж транжира.или добряк. Мой первый муж был очень добрый и если бы он знал о откладываемых мною деньгах,то они давно были бы у друга Васи,т.к. Васе надо купить авто, похоронить тещу,сделать ремонт. А так я тихонько собирала и не говорила.Не себе- ребенку . и оказалась права. Так что она никого не обворовывала,а такому мастерству тут бы поучиться.тут половина деньги собирать не умеют,все прожирают,просирают,живут в минусах на кредитках. С такими как эта можно многое построить. В общем первого мужа я бросила,зато второй носит на руках и гордится моей способностью откладывать деньги. Отдает всю зп,а я коплю. В щоке тк за 2 года насобирала я прилично с его зп.а его первая жена все просирала,протрынькивала на всякую ерунду. хлам. Свои деньги все равно откладываю отдельно.мало ли. Жизнь штука сложная. Женщины которые могут собрать и сберечь накопленное-на вес золота. тут 50% страшных транжир на всякую хрень.Появятся деньги и через 2 дня их нет.
Р,С,детям квартира всегда нужна) я вот купила дочери двушку в новострое на собранные за 22 года...как подарок для дочки на 18 лет.
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Или ваш муж не имеет на что то права?
Ми обговорюємо покупки, не ховаємо гроші один від одного. За спиною квартири не купуємо. вже це писала. В нас є право не брехати, ми його разом використовуємо. Мені в данному випадку простіше ніж жінці з теми. Хоча тут кому, що, подобається...
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
Вы можете только про себя писать. Извините но вы не можете знать что думает и что делает ваш муж кроме того сторон вам говорит и показывает
Залізна тьотя
• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
Та всі вже зрозуміли що ви
маєте крильця.
Natalia505• 22 января 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Та всі вже зрозуміли що ви
маєте крильця.
Нє не маю. Не брешу, мені так простіше.
120-120-120 (не худею)• 22 января 2024
мой муж 1,5 года собирал деньги (молча! о ужас
) и купил мне шикарное кольцо с брюлликом. Молодец. Жена молча собрала на квартиру детям.Умница.
Учитесь,бабы, как деньги копить,а не проедать и просирать и в минуса на кредитках уходить . Не губы сделала ,не шмотья накупила полный шкаф, не сапфиры-брильянты купила втихую,а собрала детям на жилье. Жена мудрая женщина и не транжира.Тут 80% поучиться надо.
Natalia505• 22 января 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Чому повчитись? Давайте навпаки, вона заробляла, чоловік складав свою зарплату в доларах. Вона платила комуналку, годувала, одягала всю родину. Він собі купує квартиру. Ви реально вважаєте це нормою?
120-120-120 (не худею)• 22 января 2024
Ответ дляNatalia505
вона купила не собі.ДІТЯМ. СПІЛЬНИМ. це раз. а два- не треба порівнювати жінку і чоловіка.працювали обоє. а чоловік завжди ЗОБОВ*ЯЗАНИЙ ПЛАТИТИ КОМУНАЛКУ,КУПУВАТИ ЇЖУ.Він утримує сім*ю. Так каже мій чоловік і це нормально.Він каже,якщо жінка почне купувати їжу,платити комуналку- я поважати себе перестану. це тільки тут дурні баби ставлять чоловіків і себе пору і пашуть як кобили Найбільший фінансовий шмат на чоловікові нормальному завжди. А жінка зі своїми грошима може робити що завгодно.ЦЕ ЇЇ ГРОШІ. вона їх хоче відкладає,хоче в побут вкладає. Але нормальний не спитає- де твоя зарплата. У розумної жінки завжди є рахунок в банку. чому? бо жінка завжди’уязвимая более’. у неї діти.і раптом що- їй піднімати на ноги.
а про чесніть розкажіть моїй сусідці,у якої нещодавно помер чоловік і лишилося 4 дітей і вона з мізерною зп. він був айтішніком.а вона нічого не зібрала,геть нічого- їздили,відпочивали.... ходе в шоці,бо на зп в супермаркеті 4-х дітей не вивчиш,а у 2 - платне навчання. от вам і чесність і заощадження. знаю однозначно,що жінка з дітьми ЗОБОВ*ЯЗАНА МАТИ КАПІТАЛ (фінансову подушку, гарантію завтрашнього дня)
Natalia505• 22 января 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Вона ще не купила в темі. )) Ви завели тему геть в інше русло.
Я запитала чи допускаєте ви таке відношення до себе, чи покупка квартири вашим чоловіком, за вашою спиною, мовчки, є нормою? Ви не відповіли.Чому та жіноча заначка має приховуватись, для чого, якщо чоловік адекватний? Половина українських жінок не має капіталу, саме тому вони їдуть на заробітки і вивозять дітей. Вони нікому, нічого, не зобов´язані. Немає гарантій завтрашнього дня, у воюючій країні, немає взагалі ніяких гарантій, це якщо зовсім ми не по темі говоримо.