Будьте так ласкаві• 22 января 2024
Рада Європи в Києві шукає водія
На сайті є вакансія водія зі знанням української та англійської мови. Офіційна ЗП 1649€ плюс страховка, відпустка 32 дні. Контракт на 1 рік. Можливо комусь буде цікаво. Дедлайн до 1 лютого.
Це може бути як чоловік, так і жінка
Будьте так ласкаві
• 22 января 2024
Ответ дляПросто болталка
а я хочу до Байдена водієм
А я до путіна
волосатое стекло• 22 января 2024
Ответ дляПросто болталка
а я хочу до Байдена водієм
Там потрібна чиста родословна
А у вас 98 банів на порадниці було вже)
Будьте так ласкаві
• 22 января 2024
Ответ дляволосатое стекло
Боже яке ж к….
Чого, я б з ним розібралася
Просто болталка• 22 января 2024
Ответ дляволосатое стекло
Там потрібна чиста родословна
А у вас 98 банів на порадниці було вже)
а ви звідки знаєте?
Міні-бікіні• 22 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
А я до путіна
Якщо візьмуть - ви ж знаєте шо треба зробити
Куколка-мяуколка• 22 января 2024
Ответ дляволосатое стекло
Боже яке ж к….
Щось ви видно не второпали…🤦♀️
МиссКаприз• 22 января 2024
Ответ дляволосатое стекло
Боже яке ж к….
А у вас не має логічного мислення
Бабка-ежика• 22 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
там уже своего взяли.
вы что как маленькая
Не факт. Но собеседование на английском.
Угадайс• 22 января 2024
Для Києва то не велика з/п, а робота відповідальна і скушна, от якби водієм для якогось департаменту офісу президента - ООО-ЯЯЯ там двіж, возиш постійно кокаїн, пьяних, голих дівчат, колись один охоронець розповідав про самий веселий день в його житті, він охороняв центральний штаб Яника на виборах 2010р. коли було понятно що яник виграє то пьяні, веселі менеджери виходили на перекур і кожен на радощах цілував того охоронця і витягував з карману гулю грошей і совав в карман охоронцю, а потім було афтепаті і вони взагалі затягнули чувака за стіл, а там бухло рікою, відрами красна-чорна ікра і по дві елітні феї на кожного
Дякую_аж_підскакую• 22 января 2024
Ответ дляволосатое стекло
Боже яке ж к….
чого к...
Наші люди потрібні в оточенні цього єблана.
КаваЗМолоком• 22 января 2024
Ответ дляБабка-ежика
ха ва ю ?
КаваЗМолоком• 22 января 2024
Ответ дляУгадайс
так откуда вы знаете эту историю ?
ЛолитаНеРазлита• 22 января 2024
Ответ дляУгадайс
Ага-ага. А потім святкування перетворилось в загальну оргію,і того охоронця менеджери не тільки цілували,а ще й кожен трахнув весело і п´яно, соваючи гулю грошей. Нє,не розповідав охоронець?
Зубная фея• 22 января 2024
Ответ дляволосатое стекло
Боже яке ж к….
Тю. Человек с благими намерениями. Чтоб решить проблему Украины одним махом
Угадайс• 22 января 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
...От бачите, на вашу тупу репліку навіть ніхто не відреагував, а це погано, вам потрібно той телефон або ноутбук з якого ви відписуєте викинути в вікно, або краще спалити і почати читати книжки, і хоча б років 10 не відсвічувати своїм IQ
Гуру троллинга• 22 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
А я до путіна
І я хо, підкласти вибухівку в його валізку з гімном)) І пуйло вкокошу і феєрверк має бути знатний))☺️