lilu1990• 22 января 2024

Європа готується до війни

Наївні, які думають, що Європу війна не торкнеться, проходьте повз.

Що загалом думаєте з цього приводу? Вибори в США в 2024, здається, будуть самим уразливим моментом в усій цій історії. А вибір Трампа може стати таким самим спусковим гачком для бажаючих розділити світ як і вибір зеленського у свій час.
Nasta9019• 22 января 2024
Ответ дляsheerlee
Так там есть базы
З яких вже позабирали на фронт.

Inna_ya_krasivaya• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
Ну та звичайно відмовляється... На умовах Росії
на каких условиях рашки? вы вообще следите за событиями? они давно не покупают на условиях рашки, с тех пор как платить ей стали рупиями. А недавно, пару недель назад вообще сказали пусть рашка сама ту нефть им привозит как хочет, и чтобы цена за баррель не больше 54
это рашка тупо в 0 будет продавать, убытки миллиардные
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Смішно
Nasta9019• 22 января 2024
Ответ дляsheerlee
А мы не желаем , просто слегка озабоченны
Це не проблеми світу, що у України нема ресурсів. Не світ просив знищувати ВПК та армію.
sheerlee• 22 января 2024
Ответ дляanonimka_911
Я не в ЄС. Але дуже смішно надіятися що Україні буде краще якщо рашка нападе на Европу, тоді Україна програє і стає в ряди воювати проти Європи за рашку. Як вам? Пригонять бурятські і кадирівські тцк і все.
Об Украину они уже зубы обломали .
И нам не ЕС , а Британия и США помогают в основном
anonimka_911• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
І шо? Ви впевнені, шо у НАТО більше досвіду ведення бойових дій?
Поки що ми в них вчимося,а не вони у нас.
Olenka_bum• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
Трамп живе у своїй мильній бульці. Йому здається що він серйозний гравець якого будуть слухати
Ну, мабудь, він ближче до істини, чим ви до воєнного експерта
Inna_ya_krasivaya• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
Смішно
а мне нравится как рашка тонет в говне :)
anonimka_911• 22 января 2024
Ответ дляsheerlee
Об Украину они уже зубы обломали .
А через кого зброя іде,м?

Olenka_bum• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
Я просто спілкуюсь з тими іноземцями хто готується по долгу служби і знає що їх не омине ця чаша. А всі інші може й живуть звичайним життям
Це з ким? Як там Гаррі?
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляanonimka_911
хлопці вчаться поки на своїх помилках у більшості випадків. НАТО у нас ще вчитись і вчитись
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляOlenka_bum
Як і путін певно ближчий до істини. Бо він президент?
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Уже третій рік ніяк не потоне
anonimka_911• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
Гарно платять таким як ви?) Бо шукаю роботу, можу тролити нескінченно)
sheerlee• 22 января 2024
Ответ дляanonimka_911
А через кого зброя іде,м?
Пойдет через Румынию , Польша больше блокирует границу , чем пропускает
Inna_ya_krasivaya• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
Уже третій рік ніяк не потоне
логично, что это не быстрый процесс как бы. но он запущен и идет
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляanonimka_911
Це правда. Натівські стандарти - бедуїнів по пустелях ганяти.
Nasta9019• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
Ага вчитися, як йти в наступ без підтримки в авіації, а потім ой, все не так добре, але і не катастрофа. Так?
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Мені прям полєгчало на душі

Inna_ya_krasivaya• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
Мені прям полєгчало на душі
ну и прекрасно, задонатьте на ЗСУ и спатоньки
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Це вимога чи рекомендація?
Olenka_bum• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
А про себе, як експерта, що можете написати?
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляOlenka_bum
Не треба бути експертом. Можна просто історію трошки знати
Полковой раввин Изя• 22 января 2024
Автор, ну вы со своей паникой уже малость задолбали. Есть ли вероятность войны в Европе? Да, есть. Начнётся ли эта война прямо сейчас, завтра, через месяц, через год? Нет. Начнётся ли она лет через 3-5? Никто не знает, но за это время можно свалить в США, Канаду, Австралию, Аргентину или вообще не дожить до того времени.
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Це не паніка. До чого тут це? Це логіка розвитку подій
Полковой раввин Изя• 22 января 2024
Ответ дляanonimka_911
Я с вами
Миззери• 22 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Так это не паника, автор очень надеется что война будет в Европе
автор lilu1990 • 22 января 2024
Ответ дляМиззери
Ні, я не з тих, не треба на мене транслювати свої душевні травми.
Полковой раввин Изя• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
Да нет в этой теме логики. Логические выводы делают на правильных исходных данных и утверждениях, а в этой теме сплошная каша.
Миззери• 22 января 2024
Ответ дляlilu1990
А это как понять ?