Наївні, які думають, що Європу війна не торкнеться, проходьте повз.
Що загалом думаєте з цього приводу? Вибори в США в 2024, здається, будуть самим уразливим моментом в усій цій історії. А вибір Трампа може стати таким самим спусковим гачком для бажаючих розділити світ як і вибір зеленського у свій час.
Ответ дляПолковой раввин Изя
Да нет в этой теме логики. Логические выводы делают на правильных исходных данных и утверждениях, а в этой теме сплошная каша.
Бо я зразу хотіла перейти до теми. Без усіх цих звинувачень, що мені так хочеться. Якби ж то та публіка типу вас відсіялась і можна було порозмірковувати конкретно над таким розвитком подій
Natal_ka91• 22 января 2024
Сам факт що в центрі Європи вже війна з купою стертих міст - це вже якийсь сюр. Якщо це піде далі - хз які це буде мати наслідки, швидше найбільш плачевні.
Полковой раввин Изя• 22 января 2024
Ответ дляМиззери
Так это не паника, автор очень надеется что война будет в Европе
Это не похоже на надежду. Это определённые умозаключения, построенные на неправильных посылках. Я тоже считаю, что война в Европе вероятна, но не в ближайшее время. И я надеюсь, что её не будет.
Мелитрисса• 22 января 2024
Надо быть тупыми, чтобы к ней не готовиться, это они на нашем примере поняли.
Полковой раввин Изя• 23 января 2024
Ответ дляlilu1990
Ну попробуйте поразмыслить. Возьмите карту. Возьмите численности армий европейских стран и, на всякий случай, Турции. И думайте без эмоций. Картинка нарисуется не сразу. Но когда вы её увидите, вы быстро перестанете постить подобные темы (если они действительно вас волнуют). Потому что вам будет чем заняться.
Ответ дляПолковой раввин Изя
Це абстрактні відірвані від реалій роздуми. Певно таким самим методом Путін планував взяти Київ за три дні а США прогнозували наше падіння за тиждень. По картам і чисельності армій
Полковой раввин Изя• 23 января 2024
Ответ дляlilu1990
Вообще никакой абстракции. Я тоже не верила, что в Европе в принципе возможна война в обозримом будущем, пока не прочла один забавный комментарий на Советчице. До меня дошло где-то через пару месяцев, что тогда хотел сказать автор.
Ответ дляПолковой раввин Изя
Для мене така можливість уже не є якоюсь фантастичною. Може тому що темі війни присвячена більша частина мого життя тепер і моя діяльність. У людей же інші турботи - вони так гостро того не відчувають
Полковой раввин Изя• 23 января 2024
Ответ дляlilu1990
Вы служите в армии?
Полковой раввин Изя• 23 января 2024
Ответ дляlilu1990
Готуюсь
Кроссы бегаете? Или матчасть изучайте?
Полковой раввин Изя• 23 января 2024
Ответ дляlilu1990
Зараз не бігаю, в основному силові, проходжу підготовку по наданню першої медичної допомоги.
Очень рекомендую бегать и кардио.
Ответ дляMiss Lisi4ka
Трамп это тот, кто не постесняется разнести Рашку, если ему что-то не понравится. При республиканцах Америка гораздо эффективнее решала военные конфликты во все времена. Куда лучше импотентов демократов и особенно Байдена.
Ви мій бальзам, теж таке відчуття є.
Ответ дляПолковой раввин Изя
Заінтригували, який коментар
Nathalie27• 23 января 2024
Ответ дляkopi
Бо якщо натякне, то не буде трамп президентом.
Не треба придумувати того, чого нема
Ответ дляMiss Lisi4ka
Ага. Эфектно вывел войска из Афганистана, бросив мирных на талибов.
Ответ дляlilu1990
То при байденку було
Підписано Трампом 29 лютого 2020 року США й таліби підписали мирну угоду під назвою «Угода про мир в Афганістані» яка передбачає виведення всіх регулярних американських військ та військ НАТО з Афганістану та зобов´язує «Талібан» протидіяти Аль-Каїді в підконтрольних йому районах та вести перемовини з урядом тодішньої Ісламської Республіки Афганістан. Угода була підтримана Китаєм, Пакистаном та Росією й одноголосно схвалена Радою Безпеки ООН.[5][6]
45-й президент США с 20 января 2017 по 20 января 2021 года