Наївні, які думають, що Європу війна не торкнеться, проходьте повз.
Що загалом думаєте з цього приводу? Вибори в США в 2024, здається, будуть самим уразливим моментом в усій цій історії. А вибір Трампа може стати таким самим спусковим гачком для бажаючих розділити світ як і вибір зеленського у свій час.
Olenka_bum• 23 января 2024
Ответ дляМиззери
О даа, иногда волосы дыбом от агрессии на ровном месте
Причем желание уколоть , побольнее сделать своим же соотечественникам и часто тем кто совета спрашивает или в беде
Помню была тема про желание суицида и там зашкаливали смеющиеся смайлики в реакции ((
То от небольшого ума и личной ущербности гнобят тех, кто слабее, кто сейчас не в ресурсе итд
Olenka_bum• 23 января 2024
Ответ дляlilu1990
Не треба бути експертом. Можна просто історію трошки знати
Ви знаєте історію з тієї сторони, з якої вам дозволили її знати. Бо вона переписується регулярно.
Ответ дляOlenka_bum
Це міф. Переписати можна тільки шкільні підручники з історії, академічна історія не підлаштовується під режими, а корегується тільки на основі фактичних матеріалів. Подивіться Вокс Верітатіс, навіть історики з рашки і Україні з академічною освітою не будуть сперечатися.
Ответ дляkopi
Цей вивід був запланований і припав на каденцію Трампа. Там одноосібно це не вирішується.
Вивід російського чорноморського флоту наприклад також був запланований в 2017 за каденції Януковича. Але Янукович в 2010 підписав новий договір.
Натомість 29.02.2020 року США(Трамп) й таліби підписали мирну угоду під назвою «Угода про мир в Афганістані» яка передбачає виведення всіх регулярних американських військ та військ НАТО з Афганістану.
Дві заплановані події, що потягли за собою окупацію.
Ответ дляMiss Lisi4ka
Трамп это тот, кто не постесняется разнести Рашку, если ему что-то не понравится. При республиканцах Америка гораздо эффективнее решала военные конфликты во все времена. Куда лучше импотентов демократов и особенно Байдена.
При Трампе США вообще не воевали. Трамп принадлежит к другой глобальной группе, они не привязываются к национальности, стране, или местоположению на карте, они иначе видят путь глобализации планеты, но именно они строят Золотой миллиард, который сегодня уже не миллиард, а полмиллиарда максимум.