Love_Love_Love_• 22 января 2024

Тільки хотіла створити тему про затримання Гринкевича і тут новина

Що думаєте?
Ежеви4ка• 22 января 2024
А що ми маємо думати?

LoveYouOrNot• 22 января 2024
Все стабільно, нічого нового, аж зівати захотілось.
голик82• 22 января 2024
Думаю, що треба конфіскувати все, що є в його сім´ї і в нього, а його посадити. А то до 17 березня пів міліона наколядує, вийде і далі буде красти.
автор Love_Love_Love_ • 22 января 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
100% для чого цей цирк?
Флаюшка• 22 января 2024
А ця застава повертається чи залишається в казні держави?
Ежеви4ка• 22 января 2024
Ответ дляголик82
На яких підставах до суда це можна зробити?
Ежеви4ка• 22 января 2024
Ответ дляФлаюшка
Повертається, як не втече

ElenaMari• 22 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
100% для чого цей цирк?
Для нас
LoveYouOrNot• 22 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
100% для чого цей цирк?
Десь не вділив, захотіли провчити. А люди ж що скажуть, зара якоюсь супер новиною прикриють та й по всьому.
MrsQueen• 22 января 2024
Я думаю , що нам показують виставу в той час , коли крадії більших масштабів продовжують спокійно це робити
marata• 22 января 2024
Ответ дляMrsQueen
Так. Хто з МО цьому всьому сприяв, нам не скажуть)
автор Love_Love_Love_ • 22 января 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Та то ясно що його злили ті хто хотів красти замість них, от і все
Ваша величність• 22 января 2024
А що думати? На скріні все зрозуміло написано.
Під варту з можливістю застави.
Ваша величність• 22 января 2024
Ответ дляMrsQueen
А цей білий і пухнастий? Чи як?
Harmony2607• 22 января 2024
Ха-ха дівчата - ось новина - затримали начальника митниці Ягодин на хабарі
https://vsn.ua/news/na-yagodini-obshuki-na-habari-...

Вже працює там же замом керівника митниці!!!
Ось це новина
Ваша величність• 22 января 2024
Ответ дляФлаюшка
Якщо втече, то залишиться у казні.
Флаюшка• 22 января 2024
Ответ дляВаша величність
Якщо втече, то залишиться у казні.
Точно втече, треба було більше під заставу брати
Metelitsa• 22 января 2024
Це вистава.
На кого розраховані заголовки і фото напівоголеного мужика, який ніби-то перетинав державний кордон чомусь в одеській квартирі?

Кордон між кухнею і коридором уже є державним?)))

Ну і незрозуміло хто кого шукав: Міноборони Резнікова Гринкевичів чи Гринкевичі Міноборони?

Не Гринкевичі ж підписували ці контракти...

Фарс залишається фарсом, під яким соусом це не подавай
Ваша величність• 22 января 2024
Ответ дляФлаюшка
Суму застави пропонує і обгрунтовує прокурор. Якось так.

Але погодьтеся сума космічна для пересічного громадянина.

голик82• 22 января 2024
Ответ дляЕжеви4ка
Ну тобто, схеми на придбанні військового одягу під час війни не достатня підстава? Хай, навіть, він в тій схемі не перше ’лице’.
tushka123• 22 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
100% для чого цей цирк?
А при клоунской власти может быть иначе? Посмотрите на тот цирк, что на передовой происходит..... Ребят просто убивают зазря, такое впечатление, что специально.... Нашей власти все это на руку, что смерти людей, что эта война.
ok1904• 22 января 2024
Ответ дляHarmony2607

Ось це новина
це за нашими законами без порушень.
Liebelebenn• 22 января 2024
Я працювала в приваті більше 10 років. Коли пан Коломойський почав штовхати свого артиста в президенти я пробувала всім знайомим відкрити очі - Коломойський за цей цирк здере в 100%більше, за ті концертик, кіно, ручки і аніт.пррдукцію на кожному куті. Знайомі відверто ржали....бляха...зараз тільки плечиками знизують, а що таке тіпо, нас обманулі.
Весело було на концертах , які влаштував Коломойський по всій країні в 19му?! Безкоштовно веселилися? От прийшов час платити .....
завитушка• 22 января 2024
Нє, ну а шо, електорат хотів боротьбу з корупцією, тримайте чергове шоу.
MrsQueen• 22 января 2024
Ответ дляMetelitsa
Це вистава.

А Резніков вже повернувся? Його ніхто не розшукує? Про яйця за 17 грн вже забули ?
чаревна• 22 января 2024
Коломойскому тоже залог скосили.
Ежеви4ка• 22 января 2024
Ответ дляголик82
Це вже доведений факт? Суд виніс вирок? Він визнаний винним?
Metelitsa• 22 января 2024
Ответ дляMrsQueen
Не знаю чи повернувся, але його точно ніхто не розшукує. Як і Баканова.

Гринкевичі, судячи з дій влади, самі контракти підписали: за себе і за того парня з Міноборони
spart-5037• 22 января 2024
Ответ дляMrsQueen
Ему слуги народа аплодировали когда он уходил. Яйца по 17 уже проехали. Что за них помнить, когда они и так по 17 в недалёком будущем будут) скажет, что предугадал))
голик82• 22 января 2024
Ответ дляЕжеви4ка
Я думаю, що ми про це можем і не взнати, трохи ще пошумлять, те, се, а потім шось нове кинуть. Але в його білий чистий піджачок я не вірю, десь з кимось не поділився.