Триндю-бриндю• 23 января 2024

если после тревоги, то ваш учитель ...

заставляет выходить на тот же текущий урок,
или можно на следующий ?
к примеру, счас начался (условно) урок 8:00,
тревога.
и потом после тревоги она требует чтоб в течении 5 минут все подключились .
Есть ли какие-то нормы ?
Белая и пушистая• 23 января 2024
Ще важливе місто. В Дніпрі у знайомої тривоги ну дуже часто і вони навіть не встигають програму освоїти. Додають уроки зверху після основних уроків. То вимог в вчителя не гальмувати час мають рацію. Бо після кожної тривоги давати годину на збори, то яке там навчання залишиться

Пустощі-веселощі• 23 января 2024
Ответ дляAmazingLady
В каждой школе свои правила. Никто а своем уме через пять минут после отмены на урок не зовёт
Та ладно)))
Пустощі-веселощі• 23 января 2024
Ответ дляЛижТолько
У нас через 10 хвилин після відбою тривоги. 2 клас, Київ.
Так само. І енку поставили , бо дитину при спробах відповісти на питання вибивало з зуму
Ай, фіг з ними.
Тут как тут• 23 января 2024
У сына в классе сегодня три человека. Практически все после обстрела сидят дома.
А вообще через час после отбоя
Кукарачка• 23 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Таке враження що вчитель прям мріє повчити вашу бубочку і ви йому нереальну послугу робите
як би це не було дивно але ми платимо вчителям зарплату.
якщо вчителю не подобається вчити бубочок він завжди може знайти собі більш спокійну і краще оплачувану роботу
Всех анонимов аноним• 23 января 2024
Харків, займаються онлайн, навіть під час тривоги. Хто хоче, може відключатися і піти у сховище.
Перловая Кашка• 23 января 2024
У нас школа прийняла такий регламент: офлайн уроки починаються через годину після відбою, хоча є діти, яким добиратися до школи довше. Але це компромісне рішення, яке влаштовує абсолютну більшість.

Коли тривога затяжна, то онлайн уроки починають о 10 незалежно від кінця тривоги, якщо сама тривога не довше 9:45. Як довше, то все зміщується на півгодини-годину. І це прийнято для всіх класів на рівні школи і оформлено відповідним наказом. Спитайте вчительку про регламент у вашій школі, як не допоможе, питайте у завуча

ОливьЕЖечка• 23 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
вот у нас учитель тоже уже строчит, что подключились не все !!
пишет ’ усі піключаємось , чекаю на уроці ! ’

а у меня банально еще стресс ....
моя сестра с мамой и племянницами живут возле не сильно безопасного места, мягко говоря, поэтому все время ходят в бомбоубежище. ну и понятно, что пока дойдешь, пока разденешься, пока соберешься с мыслями, подключишься - нужно кое-какое время. И тут одна учительница наехала, чего это не сразу подключились, после этого сестре пришлось так поговорить с ней, с классной, с заучем, что больше подобных вопросов не задают.
Love_Love_Love_• 23 января 2024
Ответ дляКукарачка
Ви це бачили хто?
Тому ви можете людей посилати, бо жумаєте що щось комусь платите?
ніколи такого не було• 23 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А сам вчитель вже в школі? Що вимагає
питання ж про дистнанційне, навіщо йому бути в школі?
ніколи такого не було• 23 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
С дивана. Но мой ребенок в тревогу сидит возле меня. У меня и мысли нет выгнать его к чужим людям, которые должны за него отвечать в этот момент.
а де у автора про виганяння дітей?... мова про дістанційне підключення ПІСЛЯ відбою
ніколи такого не було• 23 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю

а у меня банально еще стресс ....
так ви тут до чого? вчиться ж дитина
ніколи такого не було• 23 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
У нас как придут так и будет. Должны все подойти в течении часа
куди ’подойти’? до планшету чи телефону?....
Флюорография гуся• 23 января 2024
Ответ дляніколи такого не було
Ну мы оффлайн. Но если и к планшету то до часа максимум
ніколи такого не було• 23 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
да учебы практически нет никакой,
дети ничего не знают
прям диво дивне, чому б це? може тому, що яжемамки не спішать підключати дєточку до уроку, коли вчитель готова чомусь навчити?...
бо у мамки стрес, вчитель хай посидить почекає, поки всі мамки від стресу відійдуть...
ніколи такого не було• 23 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
нет, это потому что учителя теперь просто ’надавачі послуг’
а ви з принципової якоїсь позиції не хочете бути ’отримувачем’ цих послуг чи просто по дурості?....
ніколи такого не було• 23 января 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Ай, фіг з ними.
поставили... і що?...
ніколи такого не було• 23 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
а до чого тут ваш офлайн?...
Флюорография гуся• 23 января 2024
Ответ дляніколи такого не було
а до чого тут ваш офлайн?...
Был вопрос как у кого. Все и рассказывают.

ніколи такого не було• 23 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
ну так зрозуміло, що дійти до школи і підключитися - то різні речі, чи ні?.... питання автора про вимогу підключитися
Флюорография гуся• 23 января 2024
Ответ дляніколи такого не було
Ну це для вас. А по суті питання 20-30хв
Альдебаран• 23 января 2024
У нас в ЗП в прошлом году на подключение к онлайн уроку после тревоги давали 15 минут, в этом году написала КР, чтобы подключались сразу - и так понятно, что ни в какие укрытия никто не ходит. Еще в этом году некоторые школы уроки вообще перестали на тревогу прерывать, насколько знаю, так и в Харькове.
Кукарачка• 23 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви це бачили хто?
абсолютно точно.
мене на роботі дуже швидко пошлють якщо я не буду виконувати мої обов´язки, незалежно від того чи подобаються мені клієнти компанії.
так само і вчитель, який, ЗА ВАШИМИ СЛОВАМИ, не хоче вчити бубочок
Love_Love_Love_• 23 января 2024
Ответ дляКукарачка
абсолютно точно.
Ви хоч розумієте що я написала чи вам просто скучно?
Докладальниця• 23 января 2024
Ответ дляКрем для арбуза
В школе так : (уроки с 8.30 )
если отбой до 7.30-дети идут на 1 урок
Если отбой до 8.30-на 2 урок
Если после 8.31-дистанционка в этот день

Вот сейчас отбой ,значит идут ко 2 уроку
У вас всё чётко. У нас как карта ляжет)
Missdior_22• 23 января 2024
Ответ дляКукарачка
Вчитель вчить бо це його робота. Любити вчити це не обов´язок вчителя. А ваші діти не вчитеся,то й маєте,що маєте
Дуже дуже вумна• 23 января 2024
Дитина в минулому році навчалась на дистанційному. Так, одразу після тривоги мали всі підключитись, незалежно від того, де хто знаходився.
Так як в нас типу «безпечно» і вчитель переживала лише за те, щоб її не насварили за урок під час тривоги!
Зараз, в укритті ситуація ще гірша: якщо тривога серед навчального дня - одразу пише батькам, щоб забирали приходили дітей. При тому, що прилетіти може в будь-яку секунду.
Не знаю, чим керуються вчителі, коли дають такі настанови.
Це не нормально! Який сенс в такому укритті, якщо дітей просять забирати з укриттів і по часу це якраз тоді, коли теоретично може підлетіти ракета !
ніколи такого не було• 23 января 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Тобто у вас є укриття, і під час тривоги ВИМАГАЮТЬ забрати дітей??? І ви мовчите???? В мене б директор школи вилетів зі свого місця як пробка за такі викрутаси
Коли в нас тривога і вже зрозуміло, що уроків не буде, то навпаки переконливо просять не забирати дітей, але бажаючі (батьки) можуть це зробити. Але то вже на їх совісті
Дуже дуже вумна• 23 января 2024
Ответ дляніколи такого не було
Не вимагають напряму, а переконливо просять забрати по можливості (так як по інструкції з укриття дітей самих відпускати не можна). А так і вчителю менше сидіти, і у випадку чого - батьки самі забрали - значить самі будуть винні.
Кукарачка• 23 января 2024
Ответ дляMissdior_22
Пардон, а навіщо тоді витрачати купу часу, вчитись у вузі, йти в школу де ці діти яких ти не любиш і вчити яких не твій обов´язок?
Щоб шо?